Споделена история от Наркотици и алкохол

Пушили ли сте ЧАЙ на Щастието?
Някой пробвал ли е така наречения "Чай на щастието"?
Това е истински чай, който се обработва и се пуши като тревата, смесва се с тютюн.
Първо искаме да кажем, че от него не се става зависим!
Когато пушиш и си в доста мрачно настроение или имаш притеснения, чаят те отпуска. Настроението ти се оправя и се забавляваш доста. Нужно е много по-малко количество от тревата, а ефектът е много по-добър. С една дума дори да казват, че е по-скъп, от него може да се направят повече 'цигари' от колкото от тревата. Хваща по-бързо и няма опасност да 'забиеш'. Когато пушиш обаче трябва сам да усетиш на 2та, 3та, 4та дръпка, че те е хванало и да спреш, а да не прекаляваш, защото може доста да се филмираш. :D Oсобенно хора, които не са пушили трябва да внимават с дръпките, а не да се правят на големите пушачи. :D
Смехът е гарантиран! Ползвайте с удоволствие и мярка! :D
Ако някой е пробвал нека сподели мнение по въпроса.

Коментари

1.   "Чаят" е обработен със синтетични канабиноиди, така че твърдението, че е по добре от тревата автоматично отпада.. Тревата си е растение, цъфти, обираш го, сушиш го и го пушиш. Ако е отгледана правилно и с любов ефекта и мириса не може да се сравни с никакви изкуствени боклуци.

3.   Няма как да не се пристрастяваш, щом е по-хубаво от тревата.
Познавам мн хора зависими от тревата.

4.   Май ти си се филмирал, ако беше безвреден щяха да го продават по магазините, сещаш ли се. Щом цигарите продават, а са вредни какво им пречеше да продават " чай на щастието" дето е безвреден. Та на въпроса не съм пробвал, а и не смятам да го правя. Всяка, повтарям всяка глупост, която я наричат "на ЩАстието" е вредна. Няма такова нещо като безплатно щастие. Това не ти носи щастие, а по-скоро ти съкращава животеца. Хем хабиш пари, хем живота си. Ако искаш истинско щастие прави нещо различно, излизай с хора, но не такива, които пушат, друсат се или пък пият без мярка. Като искаш да се забавляваш иди на концерт, гледай готин филм, учи, защото знанието е пътя към щастието не някакви чайове. Надявам се, се поучиш от думите ми и не се занимаваш с глупости!

5.   Аз лично пуших този чай в продължение на 2 месеца защото родителите ми ми правеха тестове за трева и ви казвам мнението си като закоравял пушач на всичко не го правете това е пълна синтетика ако искате може да пробвате но веднъж! Не става за заместител на тревата аз имах проблеми и с уринирането и ако не бях спрял не знам с кво още щях да имам проблеми. Не го правете и е по скъп и е по вреден от тревата и в 50-60% от случаите е друсан с някакъв друг наркотик.... Не си заслужава единия смях ;д

7.   Не можеш ли да си приповдигнеш настроението по естествен начин?

8.   Поредния заблуден, че тея чайчета са безвредни също като тревата. По-добре да те оставим ти сам да разбереш последствията ;).

9.   Не.., не ми се е случвало подобно нещастие...

10.   Още една нова дизанейска дрога с неизследвани съставки. А ти да не си някой дилър, който си хвали стоката?

Бързай, продавай, тези синтетики, които заобикалят закона, имат кратък живот - тъкмо нашумее някоя нова гадост и вземат че я вкарат в 1ви списък със забранените вещества:).

11.   Хаха да ама нали знаеш че от тревата не се умира а от чая да понеже е направен с химии ако ще пушиш пуши трева поне знаеш че е истинска ;) ти си знаеш ама след това сам ще си понесеш последствията.

12.   Какъв е тоя чай??? Най обикновен ли. Искам и аз да пробвам.

13.   Хм... мисля да пробвам, щото доста чесно не съм в настроение. Не съм пробвал тия ''лекарства на щастието'', но щом има такива ефекти...

14.   Това "безвредно непристрастяващо чайче на удоволствието" е чиста химия-съдържа ацетон и води до пристрастяване. Също така много вреди, ужасно много вреди. Едно момиче ако пуши от 16-17 годишна, да речем до 25-26 годишна шанса да е безплодна е много голям, да не говорим за вредата на самото бебе, ако се зачене изобщо такова. Толкова ли е трудно да се забавлявате без наркотици? Толкова ли ви е скучен живота, че единствено се раздвате на една илюзия, създадена от няколко химични съединения, който ви карат да сте щастливи за манути, а взимат от живота ви с дни?

15.   И тревата не е безвредна!! Не лъжете!!

17.   Да, УЖАСНО Е. Чайове, билки, евтини треви, евтини заместници на треви.. НЕ

Само чиста тревица.

18.   Леле хора гледам ви жалките коментари и ви се чудя. Пушил съм и чай пушил съм и марихуана. Цаката на чая е да те хване но много по силно от тревата но е само за момента тоест държи 15 20 30 минути а може и повече. Та този чай преди го продаваха и в центъра на софия в магазин метъл шоп и беше пликче с надпис spice. Чая не е за всеки ден предпочитам трева. И няма такова нещо като зависимост към марихуана, има психическа слаба зависимост.
Започнах да пуша марихуана редовно всеки ден по минимум 2 пъти а е имало и дни в който съм пушил и повече от 10 джойнта. Рязко го спрях и нямах абсолютно никакви признаци за абстиненция та камоли да се нуждая от ганджата. Като не пушех и ставах доста нервен в някой моменти но аз попринцип си се нервирам за пълните глупости. ХОРА ВНИМАВАЙТЕ КАКВО ПУШИТЕ СЪС СИГУРНОСТ ПО ДОБРО ОТ КОЗ-А НЯМА И НЯМА И ДА ИМА....

21.   Имам опит с този чай. В София по- често го наричат билка. Голям боклук е. Чай напръскан с метадон и зависи от къде се снабдяваш можеш да попаднеш и на билка надрусана с хероин. Количеството да кажем за 10 лева е двойно повече от това на тревата. От 10ка можеш да свиеш 4- 5 цигари, защото 2 щипки и се отрязваш. Държи те около 30- 40 минути като през това време главата ти кънти, забиват ти се думи, песни и какво ли не в главата, всичко ти пулсира и тези 30 мин ти се струват като поне 3 часа. Понеже почти всяка събота и неделя пуша цаката, за да те отпусне по бързо е да легнеш и да гледаш в една точка и да се концтрираш върху тази точка. Определено билката е голям боклук, но като няма чадел това ми е алтернативата. Всичко това ви го казвам сигурно, защото дилъра ми е навътре с нещата. Ако препушите 1 час ви цепи главата след това. Много внимавайте колко пушите.

22.   Недеите да пушите чай пробваите 1-2-3 пъти квото и да ви казват чая не е като тревата много е вреден за мозъка най вече и престрастява!!! От вс изказвания тук не видях мн неща които да са верни но да ако ви е за 1 път внимаваите мн лошо може да влезете в филма аз продавам чаи я моя град и е пълно с престрастени аз самия бях но спрях мн се отъпява от него внимаваите трева пушете колкото искате но се пазете мн от чая надявам се да повлиая на някои добре и да му помогна с информация внимаваите чая не е шега работа аз си изпатих!!!

24.   Вчера закупих "чай на щастието" и честно казано съм доста изплашен. Попринцип пуша трева и имам 5-6 годишен стаж, но това беше най-голямото ми напушване... До колкото разбрах "чаят" е друсан със някаква химия. ХОРА НЕ ПРОБВАЍТЕ!!! Това направо ми стопи лагерите. Изпуших доза на стойност 3 лева, а ако трябва да сме честни ме чукна като 2-3 грама трева. Пресъхнах, но не като при тревата... Устните ми станаха бледо сини и се напукаха, забелязах как и дланта на ръцете ми се напука и стана суха, а чалюста ми се стегна като при амфетамините. Аз лично бях забравил какво е да си толкова надрусан. С две думи-Не съм доволен!!! Това е ужасно, много силно препоръчвам да не пушете, не е и безвредно.

25.   Момчета и момичета само едно штеви кажа пуша трева от 1г редовно пробвал сам сякаква от наи силната до наи слабата мшка. Сношти с един приятел пробвахме от този чаи ако все оште несте го пробвали. НЕ ПРОБВАИТЕ. няма да сжелявате няма ништо обшто с кефа и смехъ беше си предсмртна агония усештах как срцетоми от бясно препускане почти спираше усештах как преминавам в отвдното заклевам се. Наи лошото беше да гледам приятелят ми които беше в сштото състояние като мен. Към 10минути се сксахме от драифане което можеби ни спаси добре че жените ни бяха с нас ИЗВЛАЧИХАНИ до банята изкпахани с студена вода дадохани вода и захар и обшто след 1час малко ни премина и заспахме. несм някав които няма опит с тревата нито прятелят ми но това чудо никога повече неискам и да чувам за него спирам и с тревата за сега дано с коментара си да пмогна на някои но ако има мераклии които са решили вече да пробват сложете по мално от една штипка от чая омешано с тютюн и в никакав случаи не дрпваите повече от два пти на третата дрпка вече сжелявах. Успех и БОГ дави пази.

27.   Как синтетичните канабиноиди влияят на мозъка?
Синтетичните канабиноиди действат при същите клетъчни рецептори на мозъка както делта-9-тетрахидроканабинол (THC). Досега е имало няколко научни изследвания на ефектите на синтетичните канабиноиди върху човешкия мозък, но учените знаят, че някои от тях се свързват по-силно от марихуана към клетъчните рецептори, засегнати от THC, и може да доведе до много по-силни ефекти. Получените последици за здравето могат да бъдат непредсказуеми. Тъй химическия състав на канабиноидни синтетични продукти е много известен и може да се променя от партида до партида. Синтетични канабиноидните, могат да съдържат вещества (като Бутана), които причиняват значително различни ефекти от очакваните. Потребители съобщават някои ефекти, подобни на тези, произведени от марихуаната: повишено настроение, релаксация, промяна възприятието, осъзнаване на околните обекти и картини откъснати от реалността, симптоми на психоза, налудно или нарушено мислене!
Психотичните реакции включват: повишена тревожност, объркване, ПАРАНОЯ, екстремно и неразумно недоверие към другите, халюцинации, усещания и картини.
Какви са някои други последици за здравето на синтетични канабиноиди? Хората, които са използвани синтетични канабиноиди, изглеждат недвижими и са били приети в спешните отделения са показали сериозни ефекти, включително: учестено сърцебиене, повръщане, насилствено поведение, самоубийствени мисли!
Синтетичният канабиноид също може да повиши
кръвното налягане и да предизвика намаляване на кръвоснабдяването на сърцето, както и
увреждане на бъбреците и гърчове. Използването на тези химикали е свързано с нарастващ
брой смъртни случаи. Синтетичните канабиноиди пристрастяват ли?
Да, синтетичните канабиноиди могат да бъдат СИЛНО пристрастяващи. Редовни потребители,
които се опитват да се откажат, могат да имат следните симптоми на абстиненция:
главоболие, тревожност, депресия, раздразнителност
Синтетични канабиноиди понякога са подвеждащо наречени „синтетична марихуана“ („чай“ или „фалшива трева“), Ефектите на синтетични канабиноиди могат да бъдат непредсказуеми и тежки или дори животозастрашаващи. Единствените части синтетични канабиноидни продукти, които са „естествени“ са сухи растителни материали с различен произход. Химически тестове показват, че техните активни съставки са изкуствени канабиноидни съединения.
Лекарства НЕ са специално тествани за лечение на пристрастяване към тези продукти.

29.   Споделям скромния си опит:
По нашия край го наричаме просто "чайка" или "чай" и от това което са ми казвали приятели и няколко дилърчета чайката се обработва така: обикновен чай за пиене (от торбичка) се пръска с Мухозол и син камък и какви ли още не смрадове. Един приятел правеше чайка преди и я пръскаше с одеклуон и някакви алкохоли, дезодоранти и подобни СМРАДОВЕ (повтарям се омишлено)
Отговор на главния въпрос:Да, пушила съм, не веднъж, защото се намира по-лесно от тревата.
Сега не пуша и не искам и да пуша от този прословут "чай на щастието". Пуша само трева, защото е по-приятна, не ти пържи мозъка и не е толкова опасна. Събираме си се с моите хора и си пушим тревичка, весело ни е, хапваме и си говорим, и всичко е наред. Както казах чайката е опасна и дори при предозиране може да "ритнеш камбаната".
Случвало ми се е да препушвам с чай. Стана така:пушихме с една приятелка към 7 сутринта, тя ме предупреди да не дърпам повече от два пъти, но тъй като по принцип ме цъква по-бавно си дръпнах доста повече като казах на мацката с която пушихме "Спокойно, нищо ми няма. ", доста смешно обаче стана, разцъка ме точно като изпушихме половината цигара и тя я загаси. Влязохме в час и от първия, та чак до предпоследния ме държа. Първоначално бях добре, после ми призля, задрямах на чина и накрая повърнах в един от часовете, което ме паникьоса изключително много. Не пуша чай от тогава и дори да ми предлагат, отговорът ми е "НЕ МЕРСИ! Предпочитам си коза. " И е точно така.
Тревичката е приятна, разпускаща, не ти пържи главата и мирише и на вкус е по-добра от чая, по-качествена е и като цяло е по-добрият вариант ако искаш да пушиш.
Не съм затъпяла и не съм идиот(ако някой ще ме нарича така, заради това че пуша)

Моят съвет към всички които си мислят, че чая е супер и е по-добър от тревата:
Скъпи хорица, пушете хубава трева, не "щастлив чай". Има достатъчно добра трева, че да я замествате с чай от 50ст пръскан с всевъзможни препарати и други глупости.

Опичайте си главите, не си пържете мозъците.

Извинявам се за дългия коментар, дано съм била полезна. ^^

30.   Аз лично съм пушил чай! павкам си трева от 3-4 години но никога не съм изпитвал такава зависимост каквато изпитах след като почнах чая! Пуших го в продалжение на 1-2 месеца всекидневно по няколко пъти!бях пристрастен към него!чувтвахсе отпаднал и ми се спеше постояно! харчех си всичките пари за чай и мислех че ще си ги избия!
в един момент осъзнах какво се случва и го спрах!сега си павкам трева и истината е че се чувстнам много по-добре! не ми се спи и съм пълен с енергия!повече чай не пипам! а и не е безвреден!може ако превишиш дозата или го смесиш с алкохол ДА УМРЕШ! Не се занимавайте с простотии!пушете си джойнт а не синтетика!не се умира от него,не дърпа така както чая и е натурален не е друсана синтетика!

31.   Еми бачета пуших 2 пъти трева и тка се получи че тоя пич нямаше и оредложи ми чай всех една десетка... това те тряска ацки жестоко незнеш кво се случва челото и ченето ти се схваща очите пак да червени и не можеш да ги отвориш всичките ти реакции са забавени и се гилмираш супер много изпадаш в състояние в което губиш представа за място и време пресъхваш брутално колкото и вода да пиеш не помага особено и ако е качествено и силно поне мен ме държа брутално околко час макс и после почва да те пуска супер бавно...след този влучай съм САМО на чай хахха :D