Споделена история от Други

Програма за запис на звук за компютър или телефон
Здравейте имам нужда от вашата помощ за откриването на програма която може да свърши задачата която съм намислил. Трябва да направя поредица от звукови файлове с гласови инструкции по няколко секунди всеки, става въпрос за много голям брой файлове около 10 000. Проблема е че в повечето програми за запис на звук след като запиша звука трябва да цъкна стоп после запази и да ми излезе диалогов прозорец в който да запиша името на файла после пак запази и с това времето за запазване на всеки един файл се удължава доста, бая дни ще похабя. После файловете ще се записват на мп3 плеър, когато натисна плей ще се възпроизвежда първия файл и ще се повтаря чрез опцията за повторение на песен, така когато изпълня първата инструкция ще цъквам бутона за следваща песен и съответно ще чувам повтаряща се втората инструкция, когато я изпълня третата и така нататък. Въпроса е как да направя този голям брой отделни файлове. Трябва ми програма която с един или най много 2 клика на бутон съвсем механично от моя страна без да е нужно да гледам какво става по екрана да записва с последователно име звуковите файлове, или програма която да отчита паузата в говоренето и когато спра да говоря да записва директно предходните думи във файл. Виждал съм такива програми които започват да записват когато говориш и спират когато спреш, но не и такива които записват директно файла когато спреш да говориш. Надявам се да не е твърде сложен въпроса ми и да има предложения. Може да е програма за компютър или андроид телефон.

Коментари

1.   Мога да ти помогна по въпроса, имам точното нещо от което се нуждаеш, шпионска програма е, ще ти излезе малко скъпо, но си струва, ако се интересуваш ми отговори...

2.   Надявах се да е безплатна , с пари мога да наема човек да седи и два три дена да ми диктува инструкциите докато си върша работата , мерси все пак