Споделена история от Други

21 век света на най голямото робство
Чрез наркотика ние ставаме марионетки не зависимо дали е слаб или силен ние изгубваме себе си, но и сме просветени в тайната която винаги сме е знаели. Наркотикът в 21 век е като ябълката на познанието. Тя е билетът ни за ада. Истината е че този свят е обитаван от сили невидими за нашите очи, които по един или друг начин ни въздействат. Тези сили ни влият по един или друг начин. Едни на водят към пропаста, а други ни възвесяват. 21 век е век на разруха. Всеки се мисли за някой и нещо, но в крайна сметка какъв е смисъла. В повечето случаи свободата, която си мислим че имаме е измамна. Този свят е фалшив доброто и злото си играят с нас като с марионетки. Това е истината. Ние сме като в играта The sims. Някой ни наблюдава. Ние сме в игра, а лудите хора знаят истината защото те са проводника и знаят истината каква е. 2012 всичко ще се разбере. Има други светове има извънземни има Господ има всичко. Те невидимо ни помагат, но през 2012 всички ние ще го разберем това. Даже някой през 2011. Скоро сетивата ще ни се отворят. 2012 това е годината.

Коментари

1.   Добро утро, как спа?

2.   Това лице е напълно право! Аз мисля по абсолютно същия начин!Да сме смятат за луд!Аз ще се постарая да оцелея и д
а помагам на хората.Това е съдбата на човека-да помага и да се размножава,останалото е път към предишните 2!Много хора спекулират с 2012,те превърнаха живота ни в бизнес,за тях ще кажа-no more New World Order,които разбират ще ме разберат.Всеки живее в собствения си инкубатор,с надеждата за щастие,но има хора които го счупиха и разбраха истината.Всичко е контролирано,всичко е предвидено,всичко е игра,изкуствен град,който се назовава планета-на която живеем.До автора-ако иска интересни неща да пише за връзка.

3.   И като дойде 2013 г. без да се е случило нищо особено, а след това и 2014, тогава "просветлените" "многознайковци" какво ще правят? Или веднага ще започнат да изказват "компетентно" мнение за 2025 г. - следващия кандидат за "края"?

Разумът, дами и господа, е много опасна играчка - направо си е нож с две остриета! Той може както да създаде гениални неща, така и да сътвори велики, епохални Глупости! Та внимавайте за какво използвате инструмента си...

4.   Съгласен съм! Аз отдавна счупих моя инкубатор.Повечето хора,обаче няма да те разберат,защото са станали роботи мислещи само за пари.Пари,пари,пари,повече пари! :)

5.   И какво ще стане ще дойде края на света ли? Ти не си Господ за да знаеш това! Всичко в този свят е само ПАРИ а не размисли и страсти. Парите са основен фактор който движи света около нас без тях сме просто загубени !!!! Всичко е Пари и Интереси. Огледай се и си отвори очите ТОВА Е РЕАЛНИЯ СВЯТ колкото и сив да е той,
Добре Дошъл в него !!!!!!!!!

Ladyto

6.   ''Има други светове има извънземни има'' има и свободни места в лудниците ...

8.   Ladyto, я се огледай и виж дали животните и растенията живеят и се движат с помощта на парите. Питай и майка си дали те е родила и отгледала за пари... Въобще - толкова се зле, че чак сама не го осъзнаваш. Че и другите тръгнала да поучава... живей си в "паричния" свят и ще видиш колко бедна и ограбена ще умреш накрая...

9.   прите савсичко на тоя свят, и съм много щастлива с тях но няма какво да ти обеснявам ти явно живееш в други измерения дано някой ден се осъзнаеш Парите са щастие,любов, всякакви глезотийки и УДОВОЛСТВИЯ на този свят (реалния)

Ladyto

10.   Laydto - клето заблудено сираче..., бедно агънце...

11.   Тая Ladyto е много зле.

12.   На лейдито искрено и пожелавам да открие наистина удоволствията и истинското щастие в този свят :) Междувременно, купи си образование с тези пари, защото иначе няма да го изкараш

Мег*