Споделена история от Други

Huawei или Samsung
Привет! Въпросът ми е кой телефон е по добър от двете.

Samsung Galaxy Note 8 или Huawei Mate 10 Pro

Има доста въпроси относно силата и камерите на двата телефона. Изглежда, че Huawei прави в пъти по добри снимки от Samsung като на Samsung Note 8 е 94, а на Huawei 10 Pro 97.

Въпроса ми не е обаче за камерите. Въпроса е по сила кой от двата може да издържи повече на силни игри примерно и с какво единия смартфон е по добър от другия.

Не става въпрос за закупуване на моделите. Въпроса е от чисто любопитство, защото се въртят в Интернет тези два модела и се сравняват помежду и ми стана адски любопитно.

Благодаря!

Коментари

1.   Аз съм с Huawei и до известна степен съжалявам (много бавно ми включва камерата, някои приложения бъгват, auto rotate също бъгва). Рекламираха ми го като по-евтин от един друг модел на Samsung, с който имат сходни параметри. Не защитавам Samsung, не съм ползвала такъв лично (освен един по-старичък временно). Въпреки това наблюденията на мои приятели, компетентни в областта, са че от всички Android-ни смартфони Самсунг е с най-добър хардуер спрямо този софтуер. А това е много важно. А и самсунгските телефони имат ъпдейти за по-продължително време. Успех :)

2.   Избирай Самсунга и не се занимавай с другата марка изобщо!

3.   Аз катоуя Самсунг и ми се повръща.... Съвтевам Хуавей, мното хора имат такива и да довнолни, аз в това число.

4.   И хуя да си развееш (Huawei), и с гнусна мас да го намажеш (Smsung -> GnusMas), резултатът все ще е един и същ - ГУБИШ СИ ВРЕМЕТО с тия боклуци, вместо да общуваш с хората, включително и тези от другия пол.
"Силни игри"... игрите нито пари ще ти донесат, нито щастие, нито семейство ще ти направят, нито деца ще ти родят.
Прахосвате си младините и после - защо имам депресия, защо всичко ми е безразлично, защо никой не иска да общува с мен.
ЕТО ЗАЩО!

5.   Huawe!! Аз съм с huawei honnor 8 lite и съм изключително доволна.

6.   Щом се чуфиш между тези два модела... Хуауея е уникален, на Самсунга тук вече го води. Ако не ти трябва повече памет взимай самсунга. По-добра картина, по-мощен чипсет, по-добра камера.

7.   Аз съм с Huawei Mate 10 Lite и горе-долу е добър, но има и някои бъгове. Предполагам, че на по - скъпия няма да има