Споделена история от Други

Не мога да се сетя за приложението
Здравейте, преди време ми се наложи да си нулирам компютъра. Имах едно приложение за теглене на видеа, но му забравих името. Ще се опитам да дам някакви характеристики - значи, щом го изтеглиш и го добавиш в Гугъл, ти се появява един зелен бутон до знака за харесване в Youtube (за други сайтове не знам, теглех видеа предимно от Ю-туб), щом го натиснеш те питат в какво качество да го изтеглиш и така. Ако не се сещате за името (а и аз дадох много оскъдна информация, съжалявам за това...), може ли все пак да ми препоръчате някакво приложение или ще ми се налага да използвам конвентори? Благодаря предварително!

Коментари

1.   Хаха! Боже, и аз точно него търся! От месеци се лутам и не го намирам.. Ще се радвам ако някой пише.

2.   YouTube mp4

3.   Те са много, зависи с кой браузър си де, не знам за едж но хрома сигурно няма да ти посзолява такива волности та затова ти трябва отделно приложение. Аз съм с фокса и имам избор на много полезни плъгини включително и няколко за запис или теглене на видео.

4.   От авторът: Благодаря за съветите, но се оказа, че Кроум не позволява тегленето на видеа от Ю-Туб повече. Било някаква политика. :/