Споделена история от Други

Всички имат страхотни животи, а аз седя и ям таратор за 1,4 лв.
Здравейте, мъж на 26.

Ще гледам да не разтягам много темата. Имам нужда от различни мнения и съвети. Темата е банална и има още много такива теми, но това само показва, че е често срещан проблем.
Истината е, че грам не съм щастлив. На 26 досега не успях да постигна нищо значително. 6 години вече се боря с последствията от предателства, покриване на огромни заеми, отчасти и заради твзи предателства, липсата на все по-малко приятели, липсата на нормални отношения с жените и различни самообвинения, както и обвинения към родителите, че съм такъв какъвто съм.
На рождения ми ден тази година ми се обадиха точно 3-ма човека. Майка ми, баща ми и брат ми. Получих и няколко кратки съобщения от хора, които мислех, че поне ще се обадят. Работя в магазин, перманентно нямам пари, досега и заради заемите, никакви почти странични контакти.
Въобще на 26 години мъж, прекъснал 3 пъти образованието си, работвщ в магазин, с 4-5 неуспешни опита за връзки, без приятели почти. Това е общата картинка, живеещ на квартиеа с още двама странни типове, като мен.
Искам проняна на всяка цена, но се чудя как точно да започна. Всични имаха огромни очакванив за мен, че ще постигна нещо наистина голямо. След като прекъснах в чужбина и се върнах вече всички сякаш си казаха, че от мвн няма да стане нищо. Та както казах седя ям, таратор за 1, 4 лв от квартала в София, в който съм и гледам непрекъснато как всички пътуват къде ли не.
Напълно ясно е, че не всичко е истина и сигурно си имат и те проблеми, но човек се депресира още повече, затова и спрях да ги ползвам тея социални мрежи.
Кажете ми идеи как да започна проняната в живота си. Уморих се от мислене, а то трябват действия, само че не знам какво да предприема. Държа се, не съм отчаян напълно, не мисля да се самоубивам, както често тук пишат, но наистина си тежи да знаеш, че имаш потенциал за нещо по-голямо. Често се питах къде и кога точно сбърках, че останах напълно сам, без пари постоянно и без нищо зад гърба си, но после веднага си казвам, че не съжалявам за нищо.
Ще се радвам на идеи за развитие и промяна.

Коментари

51-54 от 54

51.   Авторе обясни малко повече как точно са теглили кредит на твое име може да помогнеш да други хора да не се случва.
А онлайн кредитите не ги ли внасят на сметката на клиента си, надали става само с име и егн?

52.   Има такива измами - някой кандидатства онлайн за бърз кредит с твоите данни. После следва интервю по телефона, където уж да се верифицира самоличността. Ако парите се предадат кеш, трябва естествено лична карта на титулята и тогава всичко лъсва. По сметка на теория е възможно да се приведат, но тогава ти можеш да докажеш, че не си получил парите, тъй като Ибанът, по който са получени, не е твой. На практика винаги ожиленият се оказва самата фирма за кредити, а измаменият не трябва да внася и стотинка. Просто са много административните проблеми, заличаване в ЦКР и т.н.

53.   52 И аз се сетих това което чета в описанието ти, че няма как да дадат на ръка без документ и има как да докажеш че Ибанът не е твой, ако са певели по сметка. Автора как са го измамили, че е нямало начин да докаже?

54.   Номер 4, явно и ти си много добре щом седиш в тоя сайт.
"Щом идвате в София? , извинявай коренякът, който е роден в центъра на София. Да ти кажа най-големите простаци, които познавам са родени точно в родния ти град. Така че не ми говори кой къде трябва да ходи.
Добре, че са хората от другите градове, за да движдат половината икономика, че мамините синчета от София, не могат нищо да направят.
Познавам точно такива като теб, роден тук, със собствен апартамент супер лесно им е и се мислят за голямата работа, а не е видял нищо в живота си, тъй като не се е налагало. Мама и тате винаги са били до него да му бършат гъза.

51-54 от 54