Споделена история от Други

Феминизмът не цели равенство, а борба за надмощие
Не съм привърженик на тази тема, но се натъкнах на една итнересна статия и ще ви я преразкажа. Там пише, че женската сексуалност трябва да подлежи на социално моделиране, в противен случай става следното нещо.

Значи жените нали се стремяли към алфа мъже. И така лидерите, алфите едно време в патриархалния модел си избирали най-привлекателните жени и се задомявали с тях. Така за по-непривлекателните жени оставали по-малко привлектални мъже, а за най-грозните - най-нежеланите мъже. Което е добре, защото почти всички се задомяват (според статуса си със съответния партньор) и всеки си знае, че това е жена му или мъжа ѝ и не се озърта много-много, защото се изисква моногамие. Това е добре, защото се постига ефективност. Земята се обработва в семейството ефектвино, децата растат в здрава семейна, няма изневери, няма самотници.

Жената е женствената, слабата, но и грижовната майка и съпруга. Мъжа си е мъж, изкарва прехраната, слуша му се думата, лидера е. Но тук няма борба за надмощие, а просто различни роли и то не какви да е, а точно тези, които най-добре подчеетават изначалните ни природни качества.

Обаче в един момент жената си казва "аз от какъв зор да се бъхтя да слугувам на тоя пъпеш да му готвя, а той само да ме командори". И така феминизма започва да си проправя път в съзнанието на жените.

Добре, ОК - нека жената си стане независима, нека си учи, нека се образова, работи и т.н. Обаче какво става на практика.

Тя няма как да се задоми на 18-20, защото учи, после прави кариера и т.н. Може и изобщо да не се задоми, защото няма нужда и от мъж на практика. Съответно обществото започват да развивам толерантност към полигамията, защото няма как жената да чака до 30 да се изучи и намери работи и едва тогава да се омъжи и да прави секс. Естествено че ще си прави и ще има връзки. С времето започва да се развива толерантност и към секс без връзка, защото пък може жената да е наранена или да не и се иска да се занимава с връзки, но пък си има нужди. Съответно трябва непременно да е някой красив, алфа и т.н. Да, обаче това изкривява съзнанието - започва да гледа на мъжа като на модел с вибратор в гащите, вече няма нищо патриархално. Както и да е.

Сега жената е своодна да избира най-високия статус, защото и мъжете не се задомяват. Една жена вече предпочита дори да остане неомъжена, но да е любовница на малкото алфа мъже, отколкото да се задоми за бета, защото те са скучни.

Резултата е 20% алфи въртят 80% от жените, без да имат никакви ангажименти, без да се създават никакви истински отношения, семейства и много самотни и фрустрирани бети, които иначе с адобри хора и не смятат за справедливо повърхностния алфа да чука различна жена всяка седмица, а от да излиза на среща в годината веднъж, при положение че алфата не може да предложи нищо истинско, а само гол секс и мачо пвоедение, защото трябва да се пази и за останалите 80% жени.

Като за капак бетите масово посягат към проститутки, защото им писва да се тормозят да ухажват и да остават на сухо и да срещат унизително отношение.

И какво става? 20% от мъжете (алфите) чукат почти всички жени и 20% от жените (компаньонките) чукат почти всички мъже. Резултатът - съзнание за първично, за отношения секс-пари като на пазара, никакви чувства, никакви истински отношения, много разводи, много самотни, много депресирани и отчаяни, мъже-путки, жени-мъжкарани и разпоретини.

И по-лошото е, че след няколко поколения вече е станало нормално. Децата вече са свикнали да са извънбрачни или на разведени. В момента 80% от родените се водят извънбрачни. Това ако е нормално... Няма го вече съзнанието за семейство, за общност, за взаимност, за обща кауза, за подкрепа между хората. Всеки е станал самотен вълк единнак, търсещ някой временно да задоволи материалните и сексуалните му потребности. Да, не говорим, че и много хора не живеят по родните си места, а са в големия град, в чужбина, където е многор азлично от неговата култура. Много хора се изолират, не си намират среда, местните ги отхвърлят. Разбира се, има и изключения. Но много хора пострадаха от новите тенденции.

Коментари

101-110 от 110

135.   Всяка една жена, от хубавите кариеристки, има толкова много разход за поддръжка и облекло, че след това да излезе един-два пъти най-много с приятелка на заведение. Говорим за така наречените кариеристки и уж красавици. И по тази причина си търсят винаги мъже с добри заплати. Какви пари ще изкарва една самостоятелна жена? Хиляди ли? На нея и 1500-2000 лв. няма да стигнат. Винаги ще имат нужда от мъж, защото ще искат да харчат от неговите пари и да пестят от своите. Няма как да имат надмощие и да са независими и самостоятелни. Толко пъти са ме обирали с поглед и са идвали да ми се свалят, вече почна да ми омръзва. Аз даже не съм и на 1000! Просто се обличам чисто, спретнато, висок съм и трениран с интелигентна физиономия и уча във вечерно. Даже веднъж се хванах с една за около седмица, и накрая ми вика: не си това което очаквах. Аз обаче си свърших работата още на втората среща. Много обичам да ходя с тъмни дрехи - дънки, якета, ризи, набола брада и.. абе мислят ме за някакъв много добре стъпил в живота. И не е само до финансовата изгода, която внушавам, че ще мога да им предложа, аз съм на 32 с ръст 1. 87 и тегло 90 кг. Знаеш ли, че жените откачат по такива мъже? И благодарение на това ги разигравам както си искам.
Брат, в нас пера на ръка! Трябва да си играеш картите. Едните за да имат надмощие на другите, трябва да са умни. Аз съм доказателството, че не са особено умни. Има едно място в София, където е пълно с такива млади и амбициозни девойки, А аз отивам там и сега дам на някоя пейка. Рибата идва без да пускаш стръв, ако се погрижиш. Две години съм се съдрал от тренировки в парка. Лостовете правят чудеса. Като се съблечеш по тениска през лятото и покажеш плочките на корема, вече са готови да го налапат!

138.   Жените трябва да се уважават, както им подобава на пола. Тяхното преднзначение е да бъдат ебани и да раждат деца, да кърмят и прочие неща.

139.   134, за мен е без значение дали ще ми говориш на ти или на вие! Всеки си има свое мнение и трябва да има право да го изкаже. Фактът, че има модерация е показателен за налагане на цензура и насока в определена посока. Но да се върна на темата. Казваш, не е важно само писаното на хартия, а и реалното му приложение!
"В България, например, закона за домашното насилие е нефункционален на юридическо ниво(на практика много малка част от него може да се приложи, заради недомислици, излишно затормозяване и т. н. Мнението не е мое, а на юристи).
По статистика от 2014 г. всяка 4-та жена в България е жертва на домашно насилие.
Заплащането на жените спрямо мъжете за една и съща позиция и еднакво свършена работа е по-малко в Европа.
Като допълнение към това е и проблемът, че секторите в които работят предимно жени са с по-ниски заплати по принцип. А "мъжките " сектори са с по-високи. "

"И в допълнение с горе-писаното в "мъжките " сектори жена трудно наемат, без значение на квалификация и умения.
Говори се и за т. нар. " стъклен таван"(особено за висши ръководни постове). На теория можеш да кандидатстваш някъде, но на практика не те взимат само заради пола ти. "
Тогава да те попитам, защо изобщо се създават закони противоречащи на природните в ущърб на мъжете и за злоупотреба от жените? Как го виждаш това "домашно насилие", щом се е създало семейство и това е в съгласие на мъжът и жената? А, и "домашното насилие" е доста относително понятие, което насърчава жените да тормозят мъжете психически, а мъжете да не могат по закон да отговорят подобаващо с физическа сила на този тормоз. Кой в случая употребява "домашно насилие" безнаказано? Заплащане на жените в мъжки професии не трябва да има изобщо, щом професията е мъжка какво търсят там жени? С присъствието на жени в мъжка професия се влошава качеството на работа и професията губи престиж. Жената не може да работи с темпото на мъжа поради физиологично несъвършенство, но може да навреди много на мъжкия колектив. Винаги може да обвини някой от мъжете в сексуален тормоз, в дискриминация или в сексизъм! Като иска жената нека да се образова за обща култура, но да не работи, когато работните места са ограничени, които да бъдат заемани само от мъже. Природното предназначение на жената като пол е да ражда децата на мъжа, ако той пожелае да я направи майка на децата му. Не стъклен ами дървен таван трябва да има за жените, защото нямат нужните качества за всяка работа каквито има само мъжете. Има достатъчно трудоемка и нископлатена работа, която да се върши от жени, щом толкова искат да работят, а не да пречат на мъжете да си свършват работата. За това жените не трябва да кандидатстват въобще за работа в мъжка професия, и е правилно да не приемат там жени заради полът им. Колкото до по-голямото равноправие на жените спрямо мъжете то това е очевадно. Жена да обвини мъж в "Домашно насилие" е престъпление спрямо природата!!! Да отнеме деца, жилище и имуществото на мъжа след развод, и да го осъди да и плаща издръжка до живот също е престъпление и такива закони не трябва да съществуват. Още от раждането на феминизма, жените се борят за надмощие (матриархат) спрямо мъжете и с по-големия си електорат заедно с девиантите създават уродливи закони за репресии спрямо хетеро-мъжете. Само че има една малка подробност от особено значение. Силовият апарат се състои почти изцяло от мъже, които също могат да попаднат под ударите на женските извратени закони. За това както сама казваш, такива закони остават самво на хартия и не се прилагат успешно. То така и трябва. Извращение е жената да тормози-доминира над мъжа, защото е всячески по-слаба и по природа това не и се полага. За това всякакви закони за защита на женската наглост не трябва да се създават, а феминизмът трябва да бъде ликвидиран от мъжете. На тези отровените от феми-отровата мъже трябва да се помогне с антидот-противоотрова, за да не защитават женските безобразия, а със физическа сила да сложат жените там, където им е мястото!

140.   За щастие живеем в 21 век и ако имате чак такъв огромен проблем с другия пол, нищо не ви пречи да живеете щастливо и с някой от вашия. След като всички жени са "гадни феминистки" или всички мъже са "тирани", ами станете гей или лесбийка и си живейте с някой, който обичате. Единственото, което не е ок е откровено да толерирате насилието срещу хората, които са от другия пол или не споделят вашето мнение, но щом не нарушавате правата на останалите, ами лошо няма, живейте си с който искате и никой няма да ви съди за това.

141.   140, не си разбрал/а за какво иде реч. Проблемът е в това, че жената днес иска да командва мъжа, бори се за юридическо надмощие, защото физически е много по-слаба от него и не може да го набие. При това положение животът между половете се извращава, по-слабият пол се гаври с по-силният с презумпцията " ще ме слушаш аз каквото ти кажа, иначе ще ти взема жилището, децата, ще ме издържаш до живот, ще те вкарам в затвора когато си поискам и ти нищо не можеш да ми направиш"! Ето за това се борят феминистките, а мъжете заслужено убиват жени пак по тази причина. Ясно е, че матриархат няма да стане въпреки 21 век, нищо че простакът Енгелс много желае жените да командват света, само че не е предвидил какво мислят мъжете по този въпрос. Всеки уважаващ се мъж никога те би допуснал жена да се гаври с него и винаги ще я пребие или убие, ако тя посмее да се отнася по такъв гаден начин. Само заразените с феминизъм мъже допускат това извращение защото са болни от мазохизъм! Феминизмът няма бъдеще, Европа е залята от ислямисти и дай-Боже скоро мъжете да си върнат патриархата и да ликвидират женското безобразие наложено от либерализма. Жените нямат място в обществено политическия живот и по природа не им се полага да създават закони!

143.   Проклетият феминизъм скоро ще бъде ликвидиран. Бежанците ислямисти наводниха Европа и продължават да прииждат, като не признават никакво равенство на жените с мъжете. Така и трябва! Простаците милиардери-гадове плащащи огромни количества пари чрез Сорос организациите за да овластяват жените и да унижават мъжката сила и природна интелигентност. Тази извратения няма да продължи дълго и краят и се вижда. Жалко за Хр. свят, който създава хармония в отношенията между половете но допусна грешка с толериране на женската извратения. За това по-добре шериат от колкото феминизъм. Щом хр. мъже не спряха този тумор феминизма още в зародиш, ислямските мъже ще го направят, защото са безпощадни към простотията с женското равенство и ще изколят феминистките най-безцеремонно. Единствено в гейташка Европа и в САЩ феминизмът има хлебна среда и подчинява юридически мъжете, при което много световно известни мъже дали много на света пострадаха заради разни разпоретини обвинили ги в несъществуващи престъпления. В Бразилия и в Мексико от Хр. свят трепят феминистки на поразия и ония не смеят да създават проблеми на мъжете там, защото ще се пренесат в отвъдното. Само физическото ликвидиране на феминистките в Европа ще премахне тази гнусна несправедливост с женското равенство, а това могат да направят само мъже изповядващи исляма! Така няма да има юридическо покровителство на женския пол за извращенията му и мъжете ще творят много ползотворно без да имат пречки от женската некомпетентнос и некадърност, бъркащи се там, където не им е работата.

144.   До номер 143 абсолютно прав си, евала!!! Само дето не знаем кога ще умре тоя дъртофелник Сорос, та да спре да си налага педерасткия феминизъм навсякъде по целия свят. На 93 е, ама както се е видяло явно няма изгледи да пукяса скоро, освен ако някой не го пречука най-после (на което горещо се надявам). Държат го жив насила с животоподдържащи системи, а е толкова лесно просто да му кръцнат системите с една ножичка и да го оставят да си отиде по пътя, накъдето се е запътил. Той буквално от болничното си легло управлява какво, къде и кога да се случва по целия свят, всеки един момент с дистанционно управление. Натисне едно копче - рухва цяла сграда. Натисне друго копче - пада атомна бомба над някое си избрано определено място и изтребва над 1 милиард души за 1 секунда. Натисне трето - праща дронове да шпионират/разузнават в Русия, Китай или някъде другаде да му предават с жива връзка на голям екран. Четвърто - войските на САЩ нападат някое определено място от света, което той си е избрал за плячкосване, и т. н. И всичко това се управлява от 50-тия етаж на един гигантски небостъргач в Ню Йорк, от болничното легло на някаква полуумряла-полужива мумия, и се наблюдава внимателно на огромен 200-инчов плазмен монитор в реално време. Да, съвсем реално е това, което казвам, не се шегувам. Всичката тази лудост може да се прекрати за един миг, ако се намери някой герой (ясно е, че няма да съм аз, за нещастие), който да му отреже системите и да отърве човечеството от един изрод, който точи всичките пари на света за една простотия, вредяща и на двата пола. Единственото, което ме безпокои е, че дори след това децата му (да, има и деца изродът, напук на джендърството и педерастията, които проповядва) може да наследят "мисията" му, и така цикълът да се повтори до безкрай. Дано само това не стане, че иначе на цялото човечество лошо ни се пише, ще бъдем роби на някаква си извратена еврейска империя за цяла вечност.

145.   До номер 78-какво лошо има в йогата?

146.   До 96-Тези хора, които си описал са ненормалници. Аз съм мюсюлманка и живея сред мюсюлмани в арабска държава и такива хора досега не съм виждала. Напротив, дори са много спокойни и уравновесени. В Афганистан и Иран има талибани, но това са хора, които не разбират корана, истинските мюсюлмани знаят, че е лошо да убиваш. И в момента мюсюлманите са светски хора, преди стотици години християните също са убивали и изтезавали хора, но сега не живеем в такива времена, сега хората са по-цивилизовани. Твоята информираност не трябва да бъде от клипчета в Ютюб и интернет, а от личен опит, отиди да живееш сред мюсюлмани в някоя арабска държава като мен и тогава вече можеш да разказваш на незнаещите какви точно са тези хора. Не сме в 15 век.

147.   106, работил съм в Дубай и Кувейт. Знам техните обичаи и те уверявам, че законите са им справедливи в сравнение с нашите. А, най-много ми харесва отношението им към жените. Поканиха ме на гости, отлично гостоприемство. Няколко жени ни носеха ястията. Говореха освен английски и руски. Попитаха ме защо християните позволяваме на жените да злоупотребяват. Те смятат нашите жени за по-нисши от тях, защото не уважават мъжката същност. Гледат американска телевизия и не доумяват за това падение на мъжете, допускащи жените да ги управляват и да злоупотребяват безнаказано. 106, след като си мюсюлманка я кажи допуска ли вашата религия жената да стои над мъжа, да се гаври с него и да го командва? И при нашата религия в библията е посочено къде и е мястото на жената. Само че, сме били вече в 21 век и на жените всичко им е позволено по поръчка на гнусния дъртак Сорос. Както във вашата религия има грешно тълкуване на корана, така и при нас нещата се изродиха. Ако жена удари шамар на мъж на публично място, по закон той трябва да обърне и другата буза за още един, вместо да я смаже от бой и да я прати в отвъдното. В ислямския свят феминизъм не вирее. Там ако жена удари шамар на мъж или засегне честта му умира на място и веднага. Талибаните (студентите) ликвидираха феминизма за много кратко време. Омразната за тях американска "демокрация" изхвърлиха на бунището и си върнаха живота, който са имали преди САЩ да им наложат с оръжие феминизма. Нито една жена съдийка не остана за да се гаври с мъжкия авторитет и да праща мъже в затвора за измислено домашно насилие. Избиха ги като хлебарки, а ако някъде е останала някоя ще и видят сметката, щом я открият. Пуснатите от затворите мъже трепят де що феминистка намерят, а съдийките пратили ги в затворите ликвидираха първи. Американскте пиндоси им узакониха чак "министерство на жената". Това е най-голямото унижение за мюсюлманския мъж. Сега вече ще е министерство за нравственост на женския пол. Повече никакви женски права няма да има в Афганистан, за да не се стига пак както преди да изгонят американците. Смятам го като реванш за 20 годишното унижение на мъжкия пол. Афганистан е пример за целия свят как мъжете трябва да се отнасят към жените и къде е мястото на жената в обществото.

101-110 от 110