Споделена история от Други

Кулите близнаци, 9 септември
Истина ли е че всичко инсценировка?
Казват че не е имало как обикновени терористи да направляват Боинг над голям град като Ню Йорк.
Също така казват че не е можело самолет да сабори цяла стоманено бетонена кула, имало е вече заложени експлозиви.
Също така се оказва че самолета разбил се в пентагона, се разбива от страната която е била в ремонт.
Може би най- голямото доказателство е че санолетите са летяли придружавани от изтребители, които по протокок е трябвало да свалят самолета.
Вярвате ли в 9/11?

Коментари

51-53 от 53

66.   63, буквално преди месец-два излезе дългогодишното изследване на University of Alaska Fairbanks, в което вземат участие над 3000 души-специалисти. Заключението е, че третата кула не е рухнала поради пожар.

https://www.ae911truth.org/wtc7

(това е сайт на архитекти и инженери, които проучват 9/11)

67.   До всички все още по незнайни причини вярващи в 9/11.
Предлагам ви да изгледате следният епизод на гледна точка с Стойчо Керев и гост Димитър Недков.
https://m.youtube.com/watch?v=VJ8mv3f1-Jg

68.   Аз съм 63-ти.
Едни специалисти твърдят едно, други-обратното. Няма как някой да знае с точност, защото всичко с което разполагат експертите са разкази на очевидци и записи от няколко любителски камери снимали третата кула от страни и то от доста разстояние. Фактите са, че целият и етаж гори, това е хванато с камери, както и, че противопожарната и система отказва. Компютърни симулации не доказват нищо. Факт е също, че в Русия и Китай рухват цели сгради изведнъж и без никакъв инцидент, който да провокира рухване, така че едва ли е толкова невъзможно да рухне кула, веднъж подложена на масивен пожар, второ на мощта ударна и сеизмична вълна от падането на СТЦ. Пък била и качествено американско строителство. Ако имате възможност пуснете един 100 кг чувал пясък от 14-тия етаж и стойте наоколо като пада. Гаранция че ще се изплашите много от енергията която се освобождава и ще наизлязат хора по балконите помислили, че е станало земетресение. А това го умножете по милиони и ще разберете какво е преживяла третата кула. Направо е получила камшичен удар в конструкцията. А колкото до СТЦ, версията атаките да са организирани от американското правителство е нелепа. Въобще не е трудно да се направят такива атентати, стига да има едно нещо налично-ислямисти с промити мозъци готови да се самоубият за да извършат атентат. Особено толкова голям. Самолета е лесен. Изпръскват един спрей в самолета, целият екипаж изпада в агония и не може да рипа, вадят ножовете за балатум опират ги в гърлото на няколко хора и така заставят да им отворят вратата на пилота, изритват го при останалите да се гърчи, обаждат се от радиото на самолета и казват, че искат място на летището, защото отиват да приземяват самолета там. А по пътя се отбиват в кулите. Кой може да направи нещо при тези условия? Осама като го търсеха, даже електронен часовник не носеше, защото го беше страх да не го надушат по него къде се намира. А той си беше диво копеле дори като живееше в САЩ. На един частен концерт на Том Джонс където имаше обичай като аплодисменти жените да го замерят с гащите си, Осама се беше намърдал там и го беше нацелил в лицето с мръсните си арабски слипове. Иначе, ако действително не е имало нито един евреин на работа в кулите тогава, може да е било заради отпускарският месец. Сигурно и доста американци не ги е имало на работа тогава. Обаче, ако само и единствено евреи не е имало тогава, единствената конспиративна версия която си заслужава, определени хора да са имали връзки във ФБР и да са ги ползвали за да омаловажат с друга информация всякакви сигнали по повод това, което е щяло да се случи. Единственото нещо което би имало смисъл е да са дали те тази идея на арабите, и в същото време да са ударили едно рамо във ФБР за да не обръщат голямо внимание там, и така всичко да мине гладко. Като пък тези евреи да са взели идеята за техният си план от Хитлер, който навремето за да получи легитимация да затрие евреите, запали райхстага и набеди тях за това. Ако изобщо има някаква конспирация, тя не е за петрол, нито има пръст американското правителство, а е план на малка затворена група евреи да направят така, че американската машина да се вдигне и да изтрие от лицето на земята ислямският свят.

51-53 от 53