Споделена история от Други

Какво ви е мнението за Киро Брейка?
Здравейте,
Чест и почитания към читатилите и стопаните на сайта.
Интересно ми да чуя вашето мнение относно изявите на Киро Брейка в Ю Туб, като ментор или глас на будната съвест в обществото. Какво мислите за темите, които поставя? За изказа му, маниерите му и езика на говорене, които използва, за посланията му към хората, които отправя? Смятате ли, че е искрен или просто пиар си прави? Смятате ли, че е открил философския камък и формулата за живот или е поредния палячо в обществения живот?
Благодаря
Любомир, 21 г.

Коментари

101-136 от 136

114.   Луд човек, останал с комунистическо мислене. Ниско интелигентен и пълен селяндурин. Доколкото разбрах от един ютубър, че е бил сводник и е тормозил една жена и че я е изнудвал.

115.   Според мен за много малко неща е прав.

116.   Най-смешното е, че постоянно се оплаква от цензура в тубата (че да може да си пробута патреона), но пък е блокирал коментарите под видеата си като типичен комунист. Най-голямата простотия, която изцепи е, руснаците да са бомбардирали България, че да ни освободяли.

117.   Червен тъпанар, хем прост, хем злобен и лъжлив.

118.   Здрав мъжага! Да престане да се занимава с интернет и пеейтриън и да започва физическа работа на трудов договор!

119.   118, че той да не е прост да бачка на заплата, като има толкова прости български балъци да му снасят за тъпите видеа? 80 000 абоната има човека. Както искаш, така го гледай. Няма да коментирам в каква държава живеем, щом подобни екземпляри имат над 1% аудитория от цялото население, но ако в патреона има 1000-2000 души х 10 лв са 10-20 бона на месец. Айде половината махни за разходи, ДДС-та и тем подбни, амакр че едва ли ще е чак половината, пак 5-10 бона чиста пара всеки месец за 5 видеа по 5 мин. Е, ти ако си набарал 100 балъка да ти плащат 10 бона месечно за 1-2 часа ланкане дали ще бачкаш на трудов договор?

120.   Някои хора са живи, само защото е незаконно да ги убиеш.

121.   До скоро не знаех че на тоя му викат Киро брейка.
Доста видеа има с него. Популярен е.
Мен ме дразни посташкия му селски говор, гарниран с някакво смешно самочувствие.
Да казва истината, но това повечето го знаем.
Всеки коментира някакъв проблем, но никой не дава реален отговор как може да се реши!

122.   Човекът има психични проблеми, но далеч не е единствен, за съжаление. Всеки специалист в областта ще ви го каже. Живеем в общество, в което явната лудост великодушно се толерира, а не се лекува. За съжаление не всички луди са относително безобидни като него.

123.   Единственият му плюс е, че има страшно смешен гняв. Основно за това го гледам. Иначе ме отвращава страшно много с това, че се опитваше толкова време да ни убеждава, че вирус нямало, че тия които били въвели мерките били предатели и за съд и не знам си какви още куп глупости изприказва в тая посока, само и единствено защото мерките му пречеха на бизнеса, както и на бизнеса на негови авери. Направо навря стойността на човешкия живот на едно тъмно и миризливо място заради тия неща. Дразни ме пак за същото в последното си видео където изкарва Нинова незнам си каква долна твар защото казала че няма да позволи търговци да печелят на гърба на народа с олиото. И нашият веднага скача-ма тя ли ще ми казва на каква цена да продавам и колко да печеля.

124.   Постоянно се оплаква, че го цензурирали от Ютуб, а самия той си е изключил коментарите. Това е лицемерие.Да не говорим, че го казва, само за да има оправдание за Пейтриън. А за Пейтриъна голямо лъгане беше, че нямало да проси пари, ама на края като видя, че има кирия, си направи. Не че има лошо да си направи, ама защо се върти като фурнаджийска лопата, при положение че има големи претенции да е мъж? Големия мъж се държи като путка.

И като го гледаш, все гледаш един намръщен чичко, който е против всичко, говори назидателно за всичко, псува всички и все нещо е недоволен. Просто е страшно натоварващо. Толкова ли няма нещо положително поне от време на време, че държи да остви впечатление, че едва ли не света свършва? И все едни и същи работи говори - как днешните младежи не стават за нищо, каква манна небесна бил комунизма, как ни манипулират политиците с изключение на Путин и колко велики са Путин и Русия.

125.   Има един анекдот, че Рембранд като рисувал една картина и минал един обущар и Рембранд на шега го попитал дали добре е нарисувал обувките на картината. Обущарят намерил разни кусури и Рембранд сериозно започнал да ги замазва с четката, но когато обущаря се опитал да коментира фона на картината и други предмети, Рембранд отвърнал: обущарю, не по-горе от обувките! С други думи, всяка жаба да си знае гьола, както казваме и ние в България. Не може да си специалист по всичко. И Кирето е така. Може и да разбира от спорт и хранителни режими, не знам, защото аз не разбирам, но определено Киро не разбира от медицина, криптовалути, история и геополитика, а е на всяка манджа мерудия и се изказва по всички тези теми и то обикновено доста некомпетентно. Има самочувствието на последна инстанция, което е доста странно. Всички крупни инвеститори ммултимилионери и милиардери казват, че много пари в кеш не се държат, защото ги изяжда инфлацията, затова постоянно си инвестират активите, но бай ви Киро постоянно говори, че трябвало да държим всичко в кеш. Нелепо е подобен неграмотник да подвежда така хората и да говори така все едно той е супер експерт.

126.   125, той и от хранителни режими не разбира. Сам казва, че е против всякакви хранителни режими и да си ядем, каквото си искаме, стига да спортуваме.

127.   Говори колко е било хубаво при Тошо, а проси "подкрепа" по Patreon. Преди е бил спортистче общак, но със Западен прякор (брейк в България тогава не се е практикувал). Идеално съвпада със сегашната му пресона: точи сабята на Русия, но със западняшка щампа на челото.

Клоун. Палячо. Жив майтап.

128.   А такаааа

Киро Брейка се оказа сводник - големия моралист

https://www.youtube.com/watch?v=6iSe3ufqftU

129.   Ебахти утайката, братле. Изгледах клипа от горния коментар и направо ми се догади буквално от разказите на тази отрепка.

130.   Трябва да се съберем десет човека и да го напълним със сперма! Имайте предвид, че той следи тази тема и много се дразни от коментарите, затова си спря и коментарите в тубата, даже в патреон се закачих за месец да го храня, но и оттам ме изхвърли, така че хранете го по-всякакъв начин, на всевъзможни неща, надраскайте къщата му, мажете колата с лайна и каквото друго се сетите, а ако има фенове да му направим gangbang пишете ми на abv.bg

131.   130, ето докъде ви доведе вашата педерастка "демокрация" - до педерастко извратено порно, празнене, пълнене, сперма, пишки, путки, цици, гъзове, лайна, извратении, и тотална морална и умствена деградация. На вас 24 часа нон-стоп само пълнене, сперма и гангбангове са ви в главата, за нищо друго не мислите. Съзнанията ви вече са токова пошли, мръсни и промити до краен предел от педерасткото порно, че само мислите какво да си заврете в дупките, за да си начешете крастата между краката. Ето това са "ценностите" на педерастката "демокрация", това са им идеалите на запада, това им е смисъла на живота, това им е най върховната и смислена цел в живота - да имат кой да им го натика в дупките, да им се изпразни и всички доволни. За тях няма семейство, деца, домашен уют, топлина, любов, обич, ценностна система. За тях има само едно празноглаво шибане, лапане на пишки и пълнене на дупки. През комунизма такива келешчета и педалчета като теб ги пращаха в Белене да чукат камъни на 40 градуса жега докато не припаднат, или във ТВУ - тогава пълненето ще ти е последния проблем!!!

134.   До Номер 131, През комунизма е било пълно с педалчета дори по високите етажи на властта, но ти или се правиш на луд, или си бил тотален олигофрен тогава. Самият Емил Димитров е бил виден хомосексуалист, Георги Парцалев, които тогавашната власт е искала да вкара в затвора, но лично Брежнев се е обадил от Москва и е казал да не ги пипат. Такива като теб през комунизма говориха против гнилия Запад, и се ползваха с всичките му продоволствия и благинки. В наши дни един комунист няма избягал в Куба или Северна Корея или пък Китай, че даже и в Русия. Всичко живо е по Щатите или Европа. Що тъй бе, драги комунисти? Оставете Мерцедеса, Айфона, изтриите социалните мрежи и не се занимавайте с достиженията на европейската цивилизация. И отивайте да работите като мравки в някоя от все още съществуващите комунистически държави. в

Има не малко народ от надзирателите в Белене умрели преди 50-60г от инфартки, инсулти и всякакви болести от напрежение. Трябва да си много изпаднал индивид и боклук да не видиш фактите. Има и не малко самоубили се между другото, след падането на комунизма са видели, че Западът не само не е лош, а е много по-добър от изгнилия соц.

Трай си и недей се занимава с нормалните хора. Заминавай за Северна Корея по най-бързия начин и се отърви от лошия ЕС и Запад. Лицемер жалък!

135.   Номер 131 е ясно, че е самият Киро Брейка, известен още като Киро Фалита и Киро Бизнеса. Казах, ви че чете и много се ядосва, пали се като суха клечка ....
От 132 коментара, положителните, които се броят на пръстите на едната ръка са дело на Кирчо от село Павел.

136.   135, да, наистина като него звучи. Само че е диктувал на Веско да му го напише, защото той едва говори български с двете си думи в речника, камо ли да пише с препинателни знаци. Той и без това без Веско не мжое Гугъл да отвори с неговата неграмостност.

137.   да се прекръсти на Киро Криминалния

138.   136: Да, Веско е ръката, чак се чудя на това момче кога ли Кирцата ще го изпердаши някой път, както обича да се напива и докато Веско го снима ще извади цепеняка ..

139.   Аз пък се чудя на тоя Веско какви нерви има да му търпи простотията на тоя нещастник. Този или страшно много е закъсал за пари, или е същата утайка като него и споделя възгледите му, или е абсолютно перде със стоманени нерви. Аз лично не мога да го издържа това леке да го снимам, колкото и пари да ми дават. Ще го изтърпя веднъж-дваж и на третия път или ще се изнервя и ще му лепна един зад врата, или трябва да се сдухам и психясам покрай него, защото е адски натоварващ и прост. Колкото и да не го слушаш, все пак трябва да чуеш това-онова, за да знаеш как да монтираш видеата и какво да изрежеш. Не знам как въобще се е намерил мазохист да го търпи това нещо през ден.

140.   До 139, няма какво да се чудиш. Провинциален простоват чичко, простовато провинциално момченце... Такива са те, такива са им разбиранията и Брейка няма скрупули да плюе и да излива злоба по всеки без изобщо да го познава.

142.   Не ме цензурирайте мръсни, долни американски подлоги!!! Тук вилнеят няколко крайно лево-центристки тролчета с лява резба и искам да ми позволите да им отговоря! Трябва да има свобода на словото! Ама за всички, а не само за тия, дето подкрепят "демокрацията"! Нали все пак затова е вашата прехвалена "демокрация"!?!

134, иска ти се на теб надзирателите в Белене да са били умрели от инфаркти, инсулти, били се самоубили, и други твои си измислици и простотии, ама не са. Повечето надзиратели в Белене са си съвсем живи и здрави и до ден днешен, и могат и днес с лекота да натупат такива лигави келемета и педалчета като теб, дето се мислят за недостижими и си мислят, че всичко в живота ще им се размине безнаказано. Че и чак пък западът НЕ САМО не бил лош, ами пък и освен това видиш ли бил МНОГО ПО-ДОБЪР от "изгнилия" соц... Мале мале малеее, толкова тъпотия, наивитет и дебилизъм на едно място, нямам думи. И хайде обясни като се правиш на толкова отворен и остроумен, какво точно му е "изгнилото" на соца, че не разбрах? Това че през соца никой не гладуваше, а всичките престъпници отиваха в кауша и нямаше престъпност и корупция? Това, че живота беше по-спокоен и навсякъде имаше ред и дисциплина?!? Соца не е изгнил. Изгнила е твоята прехвалена "демокрация", заради която ни измъчват разни педерасти в костюмчета и ни ограбват данъците за разни кредити, дето са теглили на поразия, и ни оставят ние да им ги плащаме. Изгнила е инфлацията която е изкуствено създадена именно от същите тези педерасти, само и единствено с цел ограбване на парите на народа за техни лични облаги, ето какво е изгнило. Но ти си още прекалено малко и недорасло сополиво копеленце и не си живяло достатъчно, за да разбереш, за какво иде реч. Нищо, има време, живота ще те поочука с времето, па ще се откачиш от мама и тате, па ще заживееш само в квартирка, па ще почнеш блъскаш и да си плащаш сметките само, и да си триеш сополите само без ничия чужда помощ, и тогаз ще ти дойде друг акъл в кратунката празнА. Всеки мъдър, кадърен, трезвомислещ човек знае че соцът Е по-добър от лайняната ви мръсна, гнусна, прехвалена "демокрация", винаги е бил, и винаги ще бъде!!!

143.   Ако сега бяхме в комунизъм Киро Брейка със сигурност щеше да е тикнат в това Белене.
Вярно е, че демокрацията ни е много фалшива, но по-добро от демокрацията няма.
Само да припомня, че тук коментираме Киро Брейка и призовавам да не се отклоняваме от Темата.

144.   134, иска ти се на теб надзирателите в Белене да са били умрели от инфаркти, инсулти, били се самоубили, и други твои си измислици и простотии, ама не са. Повечето надзиратели в Белене са си съвсем живи и здрави и до ден днешен, и могат и днес с лекота да натупат такива лигави келемета и педалчета като теб, дето се мислят за недостижими и си мислят, че всичко в живота ще им се размине безнаказано. Че и чак пък западът НЕ САМО не бил лош, ами пък и освен това видиш ли бил МНОГО ПО-ДОБЪР от "изгнилия" соц... Мале мале малеее, толкова тъпотия, наивитет и дебилизъм на едно място, нямам думи. И хайде обясни като се правиш на толкова отворен и остроумен, какво точно му е "изгнилото" на соца, че не разбрах? Това че през соца никой не гладуваше, а всичките престъпници отиваха в кауша и нямаше престъпност и корупция? Това, че живота беше по-спокоен и навсякъде имаше ред и дисциплина?!? Соца не е изгнил. Изгнила е твоята прехвалена "демокрация", заради която ни измъчват разни педерасти в костюмчета и ни ограбват данъците за разни кредити, дето са теглили на поразия, и ни оставят ние да им ги плащаме. Изгнила е инфлацията която е изкуствено създадена именно от същите тези педерасти, само и единствено с цел ограбване на парите на народа за техни лични облаги, ето какво е изгнило. Всеки мъдър, кадърен, трезвомислещ човек знае че соцът Е по-добър от лайняната ви мръсна, гнусна, прехвалена "демокрация", винаги е бил, и винаги ще бъде!!!

Модертор: нали ти го публикувах вече, какво искаш още и защо го пускаш 20 пъти?

145.   Гледайте в туната клипчето Киро Сводника, вижте вашия кумир какво е правил, с какво се е занимавал гнидата моралист!?! Мисля, че оня Любо е успял да копира едно клипче, което Брейка пусна, но бързо свали, да го видите и следвате светлия му пример! Тоя не изчака родителите му да изстинат и продаде къщата за да си купи джипката

147.   142 Като ти е много мил соца, заминавай в някоя комунистическа кочина и не ни занимавай със глупостите си. Точно заради великият социализъм сме на тоя хал, защото тогава колкото тъп, прост и бездарен глупак да си всичко ти е било на готово. Работата ти е уредена наготово, жилище ти дават почти за без пари. Кво повече да искат прости комундета като тебе, да ама след 45 години гледане в зоопарка, като те пуснат в джунглата положението е съвсем друго. Ето за това комунягите като тебе пискат като заклани, сега трябва да покажеш нещо повече от това, да въртиш геврека на някой трактор в ТКЗС-то.

Reb

148.   131, майка ти с кеф ми проси переча, нерезче. Като не ти харесва демокрацията, върви да духаш в Сибир. Там ви е мястото на педалските подлоги.

150.   Кирчо от село Павел е едно спряло във времето чиче, което всеки петък пие Хайнекен-а на омразния запад. Кирчо, пий квас бе, мойто момче, какви са тия западни напитки дето лочиш. Наскоро поне стана ясно защо агитират такива като този за русия (нарочно с малка буква).... 4000 лв месечно... Охааааа а? Кирчо, Весе... болни мозъчета. Много е вероятно внучето ти кирца, да ти докара зет. Човек от каквото бяга най-много, точно това му се стоварва на главата. кире, кармата е много лошо нещо и ще я усетиш.

151.   Фенът на комунизма от 142 коментар, я вземи се скрий някъде, такива с твоето мислене нямат място в съвременния модерен свят. Твоят любим соц вече го няма, драги, отдавна го няма и няма да се върне никога. Колкото по-скоро го проумееш, толкова по-добре за психичното ти здраве.

152.   Номер 151, предлагам му да се скрие при твоите интелект и добро възпитание! Така добре са се скрили, че никой няма да го намери!

Можеш и ти да се скриеш там, защото е дразнещо човек да чете подобни агресивни коментари на иначе възрастни хора. И вземи със себе си всеки с твоите обноски, а аз ще те предложа за "Нобелова награда за мир" като благодарност за действието ти! Мога да те пусна и към "Нобелите за медицина", защото липсата на групата ви рязко ще свали нивата на стрес у хората и здравето им ще се подобри.

154.   Псевдоморалист и бивш сутеньор.

156.   Изключително гнусен тип! Дано по-малко хора да се оприличават с него!

101-136 от 136