Споделена история от Други

Какво ви е мнението за Киро Брейка?
Здравейте,
Чест и почитания към читатилите и стопаните на сайта.
Интересно ми да чуя вашето мнение относно изявите на Киро Брейка в Ю Туб, като ментор или глас на будната съвест в обществото. Какво мислите за темите, които поставя? За изказа му, маниерите му и езика на говорене, които използва, за посланията му към хората, които отправя? Смятате ли, че е искрен или просто пиар си прави? Смятате ли, че е открил философския камък и формулата за живот или е поредния палячо в обществения живот?
Благодаря
Любомир, 21 г.

Коментари

51-100 от 136

54.   Прочетох с интерес всички коментари и без изненада се затвърждава мнението ми, че действително една голяма част от българския народ си е приридно проста. С удоволствие гледам коментарите на Киро Брейка и с удоволствие споделям това, което мисли и говори, както и актуалността на темитие, които поставя. Просто, явно някой хора слушат избирателно, защото не могат да разберат по-голямата част от това, което изнася като фактология човекът. За мое огромно съжаление... Някой го наричат неуспял, палячо, безполезник и т.н. При положение, че на 100% споделям това, което представя, това значи, че сигурно и аз съм неуспял, палячо, безполезник и т.н. Е, не съм. За съжаление не мога публично да споделям тези коментари на Киро Брейка, защото живеем в режим на диктатура, а аз съм на доста висок пост в доста сериозна служба. И веднага ще ми се отрази на кариерата, която съм започнал да градя от 0 и съм стигнал доста далеч към днешна дата. Та, в заключение, човекът си говори много правилно, много истини казва, а тези, които му се присмиват и хулят, им пожелавам да ги управляват същите още дълги години, че децата им след това ще дърпат тежката кола на дълговете и кражбите. Е, то и мен ще управляват, но аз моето съм си го изковал здраво, та не ми е проблем. Яд ме е само за децата, които ще плащат заради глупостта на родителите си. Със здраве!

55.   54, ех, ако казваше и цялата истина за комунизма... Много избирателно и манипулативно я казва тая истина.

56.   Киро Брейка е пълно КУ КУ

57.   54, просто няма очевидно какво да прави в свободното си време, затова прави тези клипове. Живеем в настоящето, а не преди 30-40 години. Човек от малко, забутано градче как да изпъкне иначе, ако не се вре навсякъде?

60.   Използването на вулгарен и обиден език, не може да оправдае казването на някакви истини. Особенно пък такива, които са публично известни. Да си спец по всички въпроси, е признак на серизоно заболяване. Да говориш за другите, от позицията на обвиняем, след като не предлгаш нищо насреща, е празнословие. Гледал съм две негови видеа, това ми направи впечатление. Пие и пуши пред камера, на това ли ще научи младите, които явно са му таргет? Явно стероидите са проблем, но алкохола не е. Твърде едностранчив поглед и тесногръд мироглед. Пък да ми хвали Бай Тошо, забрави. Аз съм на 46.

61.   Намирам го за много повърхностен, напорист, с просташки изказ и обезателно смятащ, че е винаги прав, а тия които не споделят неговите виждания нарича помияри. Най-точната съпоставка която мога да дам за да го опиша е скинарът Ник от Пропадане с Майкъл Дъглас. Където обяснаваше колко правилно постъпил Дъглас в Уами бургер с автомата, понеже в неговата глава всички обслужващи там бяха негри. А всъщтност обслужващите нито бяха негри, нито Дъглас беше нацист. На абсолютно същият принцип на функциониране е и Киро Брейка в обясненията, които дава на хората по темите за които говори. Нещата са така, но само в неговата глава. Е понякога казва и малки истини, но на фона на останалото те са просто козметична работа и доста често са даже полу-истини. Та тоя индивид те първа ще има да преоткрива(с огромно закъснение, спрямо много други) че Ковид не е измислица или конспирация и когато това стане ще ми е много интересно той който нарича хората толкова често помияри, бъдейки точно такъв защото е подвел толкова много хора да пренебрегват вирусът, ще се извини ли поне на хората, тъй като заради неговите прикази със сигурност има починали? ! Допринесъл е за това с тези втълпявания. И наистина ли мисли хората за толкова тъпи, че да се абонират и да дават по 5 евро на месец за да му слушат небивалиците на търновският селски тарикат? ! Че видиш ли той ще им обяснял как били нещата с вирусът-конспирация, а ако сме слушали БТВ и Нова сме щели да умрем. Много е долно да се опитваш да направиш пари за сметка на чуждото здраве. Не знам как Billy the Puppet не го е осъдил до сега за помията която изля върху него във видеото си "Вълкът козината си мени, но нравът никога". Точно за него и ще гласувам, именно защото го плюе Киро Брейкът.

62.   Абе човека приказва сега неговата гледна точка изразява щом има толкоя гледания значи има интерес към него

63.   Мисля че казва някои вярни неща - за стероидите и масовата психоза около коронавируса, но като цяло не е нищо повече от ТКЗС-арско отроче, вероятно събиращо наеми от няколкото си имота, неработещ нищо дървен философ.
Лично аз не мога да го приема сериозно

64.   Тъп комунист и провинциалист. Изключително ограничен човечец с беден речник и носталгия по един човеконенавистен режим, заради който днес БГ е на това дередже.

67.   Брейка е една утайка който ви чете морал, малоумници!
Кво е работил тоя моралис?
- Машинки
- Лихвар
- Кражба на коли в Испания

68.   Тия "верни" неща от неговата уста може са ги чуем от всеки пиян Ганьо във всяка една БГ кръчма след 20.00. Накратко Киро Брейка е един жалък човек без капка усещане за каквото и да е поведение, без възпитание... Жалък селски боклук.

69.   Единственото, което ме дразни в него, че много ми бие на комунист. Иначе говори доста верни и точни неща за нашето поколение (99 съм) и за следващото след нас.

70.   Аз лично мисля че е много точен, и казва нещата с истинските им имена, отделно е много прав или поне споделям вижданията му за много от нещата. Препоръчвам освен него да погледнете Цанов напред и нагоре. Смятам че има какво да кажат тия момчета и много сполучливо даже.

73.   палячо дето се взима на сериозно и пръска комунистическа/руска пропаганда. уж е човек от народа, но клиповете му са прекалено добре направени,

74.   Гледах видеото "Явно шоуто ви харесва". И аз съм на неговото мнение. Попаденията на Киро в най-актуалните проблеми на достъпен език за незапознатите в дълбочина с политика си струват. Поздравления. Нека продължава.

75.   50 на 50 ми е тоя човек..голям е комунист, или капиталист, все тая. И това ме дразни изключително много, иначе не мисля, че всичко, което казва е булшит, някои неща са си факти, но е голям филмар, спор няма

76.   Не 5 евро, пет стотинки не бих дала да го гледам и слушам. Ограничен простак, който се изживява като някакъв гуру.

77.   Мен Киро Брейка не ме интересува, той е един обикновен тъпанар. По-жалка ми е цялостната картина, какви хора стават известни в България. - Бойко Борисов, Киро Брейка.. Очевидно бай ганьовците са на почит в страната ни, все още. Което е наистина жалко..

78.   Бате Киро след цирка с колата щял да прави онли денс и да думка Веско на лайв

79.   След последното му видео вече е Киро Кючека.

80.   78, какво точно се е изложил, че в тубата се опитах да намеря подобно видео, но не видях. Да не би да го е изтрил или да е било в Пейтриън?

81.   Към 80, изложи се с това, че обяви колата си, че ще я подари на някого от абонатите си в Patreon и след видеото направи друго видео, в което беше обиден и сърдит, защото са се абонирали само 20 човека за него и започна да обижда отново като пълен селяндур всички как били нищожества и не ставали за нищо. Киро селянина се активира отново.

82.   Какъв ментор е тоя превъзбуден превъзбуден олигофрен………

Сто бизнеса започна и до един фалирали, ама вече се изказва като финансов експерт и икономически корифей………

В миналото съм имал приятели като не го и диска, и цялото това величаене е и тупане в гърдите, че са мъжкари е една бутафория……..

Тези хора си спазват обещанията, само когато им се пълни тяхното джобче, когато обещанието, което са дали в даден момент стане неизгодно за тях, се отмятат като к&рви.Такива хора са способни да пребият някой за пет лева и биха продали и майка си за пари.Иначе с гордост говорят за принципи.

Това, което направи Кирчо с колата е доказателство за твърденията ми. Но до като има балъци да му слушат смешните истори и общите приказки в Патреона , ще има и тарикати като Кирчо да ги скубе с евраци.

Чингис Хан

83.   81, дай линк към видеото, в което подарява колата и това, където се възмущава, че не го последвали. Нещо не можах да ги намеря. Да го търкам и в олигофрена тоя комунист-Бойковист.

84.   Чисто и просто ми е неприятен. Доста селски тип е, при положение, че по принцип нямам нищо против хората от селото.

85.   Пълен комплексар. От тези, които когато не им споделяш визията за живота и мисленето и те нападат с обиди и клетви. Вижте само какъв език има и колко злоба може да избълва само за 2-3 мин. Все пак аз съм човек, който никога не тегли чертата на всичко и всеки и вярвам, че от всеки може да се научи нещо. В случая с Брейка това са тренировките и режима, който спазва. Аз също живея така и мога да кажа, че всеки може да го прави и няма да има теми като как да сваля килограми, защо съм напълнял, защо нямам либидо и т. н. Та това е големия плюс на Брейка. Колкото до възхвалата на комунизма - нека бъдем честни - това неговото е носталгия. Носталгия към времето, когато е бил на 18 г. Същото е и с нашите дядовци и баби. Хей, ако си на 75 г. и ти кажат - хубаво ли беше през комунизма, когато си бил на 20-25 г. - еми ти на 20-25 си готов да прескочиш планини, не те е очукал живота, гледаш на всичко с оптимизъм и нищо не е те плаши. Как няма да искаш да върнеш тези години? 99% от хората хвалещи комунизма реално тъгуват по младостта си, разберете го това и не съдете хората, през призмата на времето всичко изглежда да е било по-лесно и по-хубаво отколкото действително е било.

86.   Това е един отвратителен тип, който само иска да ви вземе парите! Постоянно си противоречи - ще дам колата, няма да я дам! Илчовски е смел като орел, Илчовски е див селяк! Мръсен каун, сина му пък си прави видеа с онази утрепка Стоян Колев, уж голям спортист, а с наркомани се мъкне. Киро Брейка трябва да се забрани със закон и който може да го плюе ама постоянно!

87.   83. Влез в канала му и проследи видеата, не знам как ги търсиш.

89.   87, изтрити са върпосните видеа.

90.   89: именно с тази цел ги е изтрила мършата, да няма следе!!!

91.   Киро е пич ! Обаче наистина по-младите нямат представа за какво говори. Абстрахирайте се от изговора му, слушайте основната му теза и ще разберете за какво иде реч. А за куража му нямам думи...

92.   Тъпунгер, селяндур, комунист и платен боклук

93.   Според мен много се пъне и въздиша срещу съвременната младеж. Прекалено ме напряга не мога да му гледам изявите. Инъче мъдростите които ръси нямам нищо против, макар и като цяло малко селташки да се държи.

94.   Добър, бизнесмен е. Добри пари прави в Патреона.
Това е. Всички влиятели, influencers са рекламисти, бе пич.
Правят пари. Нов вид реклама.
Баламите са тези дето се абонират за тях.
Колкото повече абонати има някой, толкова по-скъпа реклама прави. Той печели, ти оставяш с пръст в уста. Само му гледаш видеото.
Малоумна работа.
Виж Киро рекламира видеата си още по-добре. Щото малко политически го дава, никой от днешните неолиберали няма да рекламира при него, той си продава видеата. Ама понеже youtube е неолиберална медия и никога няма да позволи някой да прави пари говорейки срещу неолиберализма, Киро ползва патреон да си продава видеата.
Който е балама, да му плаща. То капитализма на балами се крепи. На балами и бедняци.

95.   Пълен селяндур който само кряка.

96.   Палячо който е намерил вратичка за солиден доход. Говорим за доход над 5000 лв на месец това само от пейтриън, отделно и от ютюб по 2000-3000лв.

97.   Лошото е че този мошенник използва постоянно слогана - за вас го правя, за младите! А видяхте ли клипа дето лапа кренвирши с лютеница с още няколко идиота и казва че черпи от продажбата на скрап на колата. След като го оплюхме мъжката, мършата се принуди да спре коментарите под видеата в ютуб, с което прихода му оттам рязко падна! Трябва битката срещу него да се води всеки ден! Абонатите да останат на нула!!!

98.   Аз съм изумен колко опростя този народ. Да си даваш парите за някакъв паляк, а и нещата които говори ги има в нета, ама то народ който не чете така става ще си плаща..... Докато има балъци ще има и тарикати!!!

99.   До 97. В България, а и не само... Колкото плюеш един човек, става по-известен. Нали знаеш фразата "Няма лоша реклама".

100.   Необразован и прост, но с високо самочувствие, изказва се като последна инстанция. Хора, вие имате глави на раменете - не позволявайте на някакви тотални простаци да ви налагат своите мнения. Какво образование има този психопат? Какво е постигнал в живота си, за да дава мнения? Пълен дебил!

101.   Киро Брейка спасителя на младите хахахахаха е нема такъв филм брат. И повтаря като папагал едно и също, аз ще ви кажа само едно, не си давайте парите на тоя папагалин.

102.   Кирчо брейка пак се изявява като месия на младите в ютюб...... :D Аз не знам тоя палячо в кой век живее?!

104.   Не проумявам защо хората си дават парите на дебили, като киро брейка, Цанов НАПРЕД и НАГОРЕ и т.н пишман "месии" след като цялата информация я има в гугъл. Толкова ли затъпя този велик народ?!

106.   Гледам, започнал и финансов гуру да го раздава. Акъли за биткойн и кеш дава.

107.   Простоват и със селяндурски маниери, но вижда нещата по правилен начин. Всичко за младите хора е право в целта, всяко изказване. Колкото до Цанов, да, този човек определено е много адекватен и със сигурност отваря очите за света.

108.   До 107 - какво му е правилното бе пич. Освен да лае нищо друго не прави. Жалък селяк с дълбоко провинциални разбирания.

109.   Проф. Юлиан Вучков 2 - вечно недоволен и сърдит чичак с мислене от 18. век и кухо самочувствие.

Не разбирам как може да даваш мнение за крипто, без да си прочел нищо. Или просто защото в тубата по-добре се класират видеата на подобна тематика.

И като почне - той отварял очите на младите. Какви очи отваря, като той само плюе по всичко? Как с плюене се отварят очи, така и не разбрах. Как примерно ще си отворя очите, като разбера, че 99% от хората са уж някакви си там утайки? А той не е ли същата утайка, като е продавал бракувани дамски превръзки тайно от производителя?

Младите били тъпи, а той самия има 5 думи в речника си и една книга не е прочел.

110.   Провинциален мъдрец, хитър селяндур, който се възползва от масовата тъпота в България и от фактът, че бг народеца е неук, тъповат, чалгаризиран, неграмотен и т.н. Изкарва пари от балъци, които му вярват и имат търпението да му слушат глупостите. Всъщност като се замисля 90% т.н. инфлуенсъри са самозвани учители, мъдреци и т.н., но в никакъв случай това не са нито интелектуалци, нито сериозни хора.

111.   Нямам идея кой е този индивид, но съм крайно зле настроена към хора с прякори, които не са хора на изкуството, като, да кажем, Иво Папазов - Ибряма. Принципът ми е, че има ли някой прякор - не става нищо от него.

112.   До 106 - Не го знам тоя човек, но имам въпрос - дава ли "безплатни" курсове за Shopify? Има ли линкове за там?

Защото ако има ... лошо!

51-100 от 136