Споделена история от Други

За модераторите и своеволията им
Драги модератори,

на базата на какво преценявате кои мнения да публикувате? Защо мои мнения не биват публикувани без да имат нито обидни думи, нито квалификации някакви вътре? А мнения с обидни думи и дори откровени псувни се публикуват без проблеми? На какви основания едните се публикуват, а другите - не?

Доста демотивиращо е да отделиш 10 минути да напишеш мнение и накрая да не го публикуват понеже някой мод не бил на кеф или имал някакви лични причини.

Коментари

51-53 от 53

58.   Мислех да отворя тема, не съм видял, че има такава от преди месец.

Коментара ще ми е голям, усещам го. Вероятно изтрит както винаги. (Моля ви се :D )
Чуйте само какви чувства и мисли пораждате у хората.
Истината си е истина. 50% от коментарите са ми изтрити, писал съм коментар час и половина с премисляне и влагане на ум - изтрит. Писал съм коментар цяла вечер, и продължавам на сутринта. Не го намерих публикуван. Предпочитам да имаше някакъв флаг, с който маркирате коментари като спам, а не да изтривате.
Едно от най-грозното нещо в сайта е, че вие модератори, активно диктувате какво да усеща и мисли българина. Вие сте манипулатори и много си приличате с медиите. Дори тук е по-зле, защото хората идват да споделят някаква тяхна тайна, която има тежест. Вие си правите АМА АБСОЛЮТНО каквото си искате с хората. Абсолютна анархия е този сайт. Жалко, идеята е прекрасна, не мога да разбера как се в България не може да се поддържа нещо сериозно, абе нещо се вижда, че върви, другаде го хващат и го гланцират пооправят, само тук се взима за даденост и се започва с простотиите. Колко пъти манипулирате теми с ваши коментари, модератори, кажете ми, ако някой от модераторите не вярва, да се поогледа из колегите му. Колко пъти виждам коментар някакъв шаблонен копиран дори от друга тема, няма да се учедя ако мод си пази в notepad шаблони, нацъкан с повечко звездички. От модераторите има и момиче и не е малка, млада и нахакана. Няма как да ме лъжете, дойде ли тема за размерите на пениси идват някакви познати коментари от други теми, копирани с нацъкани доста набързо 5/5, 4/5 звездчки как ли пък не. Каментари гласящи пълна комплексация към мъжете, което всъщност е комплекс на жената. Не може да се чуе истинското мнение на българина и българката. Идва оня коментар да обере позитивните мисли на хората, да откаже истниските значими хора да коментират, и темата е изхабена. И не само изхабена, но впечатлението оставено, че е пълно с българки, които само пищят за голямата пишка. Или, че едва ли не 99% от мъжете са простаци. Пълни глупости, не ме лъжете, що за сайт ако ти променяш курса на темата всеки път. Ти се опитваш да промиваш мозъци мила. Не лъжете хората, усеща се! Спрете се да манипулирате с коментари, ще навредите на психиката на хората, а после ще ви се върне, най-малко сайта да бъде спрян, няма да е проблема това. Хората ще са откачили. Идват тук мнозинство да си отворят душа и сърце както никога няма да направят през живота си, за да си покажат болката наяве и да им мине, вие дори не публикувате темата.
Причината да започна да влизам в сайта, беше че ми се случи нещо много, много тежко и исках да споделя, просто не съществува човек на планетата, на който можех да споделя тази болка, че аз си бях мъртав и много много ниско. Събирах спомени и примери от преди 15 години, търсих ровех се из душата ми, исках ако дълбая там където боли и не искам да пипам, то да е един път, да излея всичко и да изтече. Знаете ли, не ми публикуваха темата. Защо? Ще ви кажа защо, има дама от модераторите, която е доста наперена, и публикува коментари и теми само ако получи някакъв impact. Ако има облага за нея. Ако е за размерите, ще напише коментар как не сме разбрали, че всички жени искат 22см сочен и дебел к*р. Не ме карайте да се търся из браузъра ми. Ако па толко искате, модератори напишете, че искате. Ще напиша манипулиращите модераторски коментари от темите в нов такъв. Ако някой се самоунизи, текста му няма да бъде публикуван. Защо? Защото дамата се отвръщава от такива хора и не получава нищо за нея, иска някой да я възбуди, какво като човека иска да излее душата си щото е пред самоубииство. Сериозен съм, като знам колко ми беше тежко преди време и исках да споделя, а не ми публикуваха темата, не ми се иска, но няма да се учудя ако някой е решил, че spodeli. net му е последната надежда, но след изтриване на темата са му свършили силите.
Общо взето значимите теми минават през филтъра на манипулиращия коментар, незначимите толко теми се тая, дори чакаш дни да пуснат коментарите. Ако някой коментар е стабилен и тежък, дърпащ темата в посока, която не е ок за модератор, няма да бъде публикуван. Но псувня и кълнене, защо не.
Няма да крия и че има добри модератори тук. Усеща се присъствието и на това и на това, моля балансирайте си нещата, който там е Admin, да направи пречистване на модератори, че имате impostor.
Има от модераторите човек, който е решил да разпространява вижданията си чрез манипулиране скрито на теми и коментари. Много тъжно, моля премахнете. Сподели. нет ми стана като втори дом, особено около пандемията започнах да влизап по-често. Тук са ми социалните контакти. Прочел съм коментари, които ме правят горд, че чета такава тежка и истинска мисъл на кирилица и на български. Искам да съм приятел поне с 10 истински стойности човека от сайта. Направо ме радват и надъхват, че съществуват. Мъже жени. Има толкова истински изказвания в сайта, на някои мъже, бих искал да им стисна ръката и да ги прегърна, а някои жени(ако наистина са жени) направо ме надървят с менталността си и ги искам за партньор в живота. Прекрасие и изящество.

Модератори не разваляйте стойностните хора, придърпайте повече такива като който и да е там адним малко да стегне нещата на сайта. Аз не съм срещал толкова стойности хора на живо, като някои в този сайт, и изказванията им! Защо ви е да отблъсквате тези хора? Че аз бих вложил пари, каква рядкост и щастие да чуеш или четеш истинска страдала мъдра душа, израснала в тежките си времена неразчитала на слабости! ТОВА Е КРАСОТАТА, а вие ги отблъсквате. НЕ.
Че няма ли кой да му обърне внимание на това сайтче, щом е станало толкова успешно. Аз ако съм модератор бих изтривал само гадни и нечовешки изказвания. Не разбирам що ти е да триеш нещо, което не разбираш. Защо ние да си градим разбиранията спрямо твоите интелектуални граници. Не е ок нали? Точно там където хората отварят сърца най-много, ние вместо да покажем какви човеци сме, ние се възползваме и бълваме докато не се усетят. Абе не съм никакъв фен на това изказване, и го мразя като някой го каже, но това само българска работа може да е. Слаби и хитри хора в едно.
Мадам, която коментира копира коментари, коментари, който се пълнят с 5 звездички бързичко. Защо го правиш мила. Няма как да ме убедите в обратното, засякох го..

Ще се радвам да видя сайта преобразен от вътре, че дори и от вън. Самия сайт получава стабилно кликове, и си изкарва пари. Някой мод беше написал, че не зимат нищо, е шефчето на сайта зима. Той да вземе да направи 1 ремонт. Благодарен съм, че spodeli съществува, щом ми е привлякъл вниманието значи уважения.
(само да си оправите проблемните модератори :D ) Айде, че ако пиша повече, нарочно ще ми изтриете коментара само за да ми е гадно.

59.   55, феминизмът е злокобна болест и трябва да бъде ликвидиран в най-скоро време.... казах! Феминизмът и феминистките ги няма в повече от 3/4 от света и никога няма да ги има там, а хората живеят по-дълго без тях и няма го това огромно натоварване на психиката заради женската простотия с равенството. Жената щяла да е равна с мъжа??? ---Равна друг път! Щом му е равна защо не може да го набие когато нещо не и изнася, а винаги отнася боя след словесен спор с мъжа и женски инат? Господ на бодлива крава рога не дава. Много ми се ще, мюсюлманите да нахлуят масово в Европа, да избият феминистките и пак да се върнат там, от където са дошли, та да заживеят хората нормално и да не им се налага на мъжете да бият често жени. Абе правилно са казали мъдрите хора: - "жената не е като човека" и не е правилно да му е равна по закон!

60.   Петльо който е крайно проницателно същество, стига да му знаеш езикът за да можеш да общуваш с него, ми каза, че най-съкровената мечта на модераторът тук е да можеше да блокира потребители по Ай Пи адресите им и да получаваше пари като модератор. Тоест хем да може да рита неприятните, хем да е облажил яко с това, демек приятна работа с удоволствие и загладен косъм в едно. Вярно ли е, че това е най-съкровената мечта на модераторът?

Чорбаджията на курникът

Мод: мечта не, но щеше да е добре да имам такава опция. Ако имах, ти щеше да си един от първите баннати, защото доста пъти си прекрачвал всякакви граници. Но няма и нужда. Мога просто да ти трия коментарите наред. А и просто като ми писне, ви оставям и няма и нужда от бан, защото няма и да има кой изобщо да одобрява. За сега ми е писнало само до степен да одобрявам коментарите, които на мен са ми интересни, останалите си чакат с дни за другия модертор. Ако ми писне още малко, ще спра изобщо и ще чакате за всеки коментари и тема по една седмица. А ако и той се откаже, или сайта трябва да се закрие тотално, или админа да назначи други модератори. А той нито назначава, нито изобщо отговаря на някого, вкл. и на мен.

51-53 от 53