Споделена история от Други

Кога ще разберете?
Кога голяма маса от българите ще разберат, че по конституция, ЗАКОННАТА КОНСТИТУЦИЯ-Търновската, България е монархия? ! Референдумът от 1946 е незаконен, както и всичко, случило се след него, та до днешната ''държава'', премахнала само Н-то от наименованието си и останало само РБ! Вие сигурно ще гласувате, защото сте овце.. Искам модераторите, ако са нормални човешки същества да публикуват тази тема, за да може да се види дали има поне малка надежда сред пишещите и четящите в този сайт.. :)

Коментари

1.   Поредната простотия качена тук, нищо незаконно не се е случило, каквото е станало е станало.

2.   Ми добре, да кажем че е монархия. И какво те грее това?

3.   Напълно подкрепям. След окупацията, разграбването и удавянето на родината ни в кръв от комунистическите кърволаци, всичко в страната ни е подменено, от историята до морала на всеки човек.

Reb

4.   Като отмениха соц конституцията не приеха ли НОВА. Къде търсиш Търновската?

5.   Ами, че монархът се беше върнал, и какво от това. Той самият нямаше претенция за монархия, ама вие ''не-овцете'' си гласувахте за него.

6.   Има Конституция и от 1991г. По твоята логика и освобождението е незаконно и всяка различна власт е незаконна и партиите са незаконни и трябва да се върнем до 681г. основаването, ама май и то е незаконно ?!

7.   В момента действащата Конституция от '91 година скоро ще "навърши" 30 години, откакто е обнародвана. Та, не ти ли хрумна, че за тези 30 години някой по-голям "умник" от теб щеше я изобличи тази Конституция като нелигитимна, ако наистина беше такава? Или ти си невиждан досега мозък, а останалите сме глупаци? Престанете с тези глупости. С Върховния закон никой не бива да спори, точка.

8.   Ох, Боже-е...
Дори и да е така, какво значение има това към днешна дата?
Аз пък се чудя как може да има толкова прости хора като тебе! Не осъзнавате ли, че по този начин с ГУБИТЕ ВРЕМЕТО, губите и времето на другите, а то е най-ценният ни ресурс на този свят, понеже е единственият, който не можем да възстановим!

9.   Добре, разбрахме. И сега какво се промени?