Споделена история от Други

Помогнете ми да избера ?
Здравейте, пускам една тема относно сериалчетата и по точно кои са най - добрите сериали, които сте гледали в последно време ? Търся нещо с криминален сюжет без много любови, а по скоро повече екшън, издирвателни дейности и така нататък. Препоръчаха ми Elite, но бях много разочарован, оказа се много тийнейджърски сериал с доста любовни драми и интриги, което не е по моята част. За сметка на това пък La casa de papel/ Money heist много ме впечатли, със сигурност ми е фаворит, така че ще се радвам да ми препоръчате нещо с подобен сюжет ! Преди време бях изгледал Narcos и Narcos Mexico, но със сигурност Narcos ми допадна повече отколкото мексиканската драма или може би защото ги изгледах набързо един след друг вече бях отегчен от всички тези престрелки, гоненици, наркотици и така нататък. Та да, ако ми препоръчате добри сериалчета след 2015 година много ще се радвам. За Peaky Blinders се чудех, но ми дойде прекалено исторически стила. Breaking bad ако някой е гледал ще се радвам да чуя мнение ? За Vis a Vis, Ozark също се интересувам, ако имате мнение ? Предварително благодаря, надявам се да ме насочите към нещо интересно и увлекателно :)

Коментари

1.   Hawái five-5 ; Scorpion ; The Blacklist

2.   Vis a vis е наистина много интересен сериал. Аз съм го изгледала целия и мога да гарантирам, че е наистина много непредсказуем, докато в някои сериали много лесно може да се разбере какво ще стане в следващия епизод, в този няма как и да предположиш.

Аз лично съм много доволна, има и криминална нотка, няма много любовни истории и сюжета не е плитък и предсказуем, препоръчвам, няма да съжаляваш. Отначало ще ти бъде малко скучен, но после става много интересно

3.   От турските "Рамо","Вътре".

4.   Манифест - даваха го по Фокс, но се очаква втори сезон, още не е излязъл и в САЩ, Безкрайно небе - дават го по Фокс в понеделник в 22 часа, от турските Малки убийства - тези трите са рядко интересни, по принцип повечето нови сериали са ми скучни.

5.   Prison break, макар че едва ли не си го гледал (ако не си, гледай го задължително! ) и колкото и банален да е Под Прикритие. Като цяло не знам други такива криминални сериали, не са ми направили силно впечатление. Други много добри сериали, които ти препоръчвам макар да не са такъв криминален сюжет са Vikings, Game Of Thrones, The Witcher

6.   Като се замисля The Blacklist може би е твоя сериал :)

7.   The blacklist, макар че последните сезони издиша. Prison break. Person of interest e здрав екшън.