Споделена история от Други

Представата ви за външния вид на певци и радио водещи?
Разминава ли се понякога вашата представа за външността на изпълнители и радио водещи, когато само сте ги чули по радиото? Или пък сте толкова добри, че само по гласа придобивате реална предтава за външния вид на един човек?

Кои (не)съотвествия във визията на група, певец или радиоводещ спрямо въображението ви са ви изненадали или шокирали? Има ли разочарования и да ви се иска да не знаехте как реално изглежда някой? И кой не ви харесва да гледате на екран, но ви харесва като глас по радиото (за мен това са Боги (Богдана) и Михаил Дюзев - гласовете им звучат по-добре по радиото, а певецът Рафи и Ники Кънчев са ми мазни и лигави на екран)?

Когато Lorde пусна Royals през 2013-та по радиото си я представях като дует от 2 жени - бяла дългокоса и късокоса азиатка, нещо като дуета Icona Pop. Пролет Велкова от Дарик си я представях точно както изглежда всъщност, просто с червена коса и очила.

Като за 1-ви път чух гласа на Луиз Хей си я представих като по-едра жена, с червена коса и очила, носеща пуловери и с много гривни на ръката, нещо като хипи-учителка. Изпаднах в шок като видях, че в действителност е руса, слаба, без очила и доста висока, повече с вид на бизнесдама или софиянка-реститутка. Трябваха ми години да я приема и сякаш загуби ефекта над мен, преди това много добре ми действаха нейните аудио медитации.

Коментари

2.   А вас кой певец, група или радиоводещ ви е стъписал външно драги колеги?

3.   Отказвам да приема, че е Трендафилка Немска, а не Трендафил Канемска.