Споделена история от Други

Защо напоследък ?
Не искам да обиждам пълните жени. Но каква е тази мода? Защо напоследък виждам разни хипопотами, дори пубертетни, в дънки, със смешни тела? Защо се запускат така? Каква е тази мода?

Коментари

1.   На мен ми е странно не толкова, че са пълни, колкото че пълни жени обличат някакви впити стегнати дрехи, че и изрязани и всичките им телеса и меса излизат извън дрехите или се пръскат по шевовете, та чак е смешно и отвратително. Поне да си бяха подбирали по-добре облеклото.

2.   И с мъже е така. И аз се възмущавах вътрешно като видех по- млади особено с физика на тюлени. Но май втора генерация вече влизат в токсичният кфъг на химията- яде се химия, пие се химия, следва лечение пак с химия...
Цял живот спортувам, а дори и аз имах период в който бях започнала да се подувам особено в областта на корема. Период в който и аз за по- бързо запопнах да пазарувам и ям нещо набързо без много да гледам етикети. Трябваше ми време да включа че, е имунната система която се бореше с химията с която "тровех" тялото си. Преди това бях свикнала да съм си чистичка отвътре- подбрана храна, не скъпа, но макс натурална. Е, за мен е по- важно как се чувствам от колко пари вадя (работех по много, работа и среда с много стрес) домът ми се беше преърнал в мястото за спане за мен, нямах време за повече.
Напуснах тогавашната работа, върнах се към нормалният режим на здравословно хранене, сън, спорт и изолирах макс. стреса от живота ми. За няма и два месеца след това отново си бях чистичка от вътре и в нормалните норми.
Та много хора боледуват от храната и стреса "ти си това което ядеш"
Е, има и мързели които лягат на "важното е отвътре да си ок" а то като види човек отвън, му е ясно че, отвътре още по- зле.

3.   Абе я стига с кликбейт заглавията. Авторе, какво щеше да ти стане да напишеш нещо от сорта на "Защо напоследък срещам много дебели жени? ". Не само че така е коректно за нас хората, които не се интересуваме, но и така си гарантираш да привлечеш повече от тези, които Се вълнуват по този въпрос.

Сайтът трябва да задължи да се уточнява за какво става въпрос още в заглавието. Такива неуточнени изобщо не трябва да се публикуват.

4.   В крайна сметка носят това, което им харесва... хората не са длъжни да са лицеприятни на всички. И аз изпадам в недоумение от някои модни решения, но знам, че някой друг, може да изпадне в недоумение от моите. Иска ми се да виждам само високи, руси скандинавци навсякъде, а не ниски, черни шкембелии, ама нЕма. И никой не ми е длъжен да изглежда еди-как-си, защото, видиш ли, аз имам някакви предпочитания. Глупаво и нередно е. Преди време някакъв чичак на 50 беше пуснал тема как на плажа имало само китузи, къде са отишли стройните мадами, а пък друг се възмущаваше, че имало само скелети, при това с татуировки! Някакви абсурдни очаквания и изисквания от напълно непознати са това. Далеч по-притеснително е, че страната ни е заприличала на индийско гето и живеем в кочина, отколкото на коя се подавали паласките през клина... Ма никой не се е закахърил за това, което е ужасяващо тъжно.

5.   Така ги "учат" по телевизора. Не ти ли е ясно, че след 89-та просто сменихме господарят от СССР, на Щатите. България няма собствена култура. А Щатите е страната с най-много затлъстели хора в света, така че е нормално да разпространяват тази култура. Принципно най-поквареният модел на поведение го разпространяват към момичетата, и това виждаш и тук.

6.   В почти всичко слагат или захар или палмово масло - бисквити, вафли, кексове, солети, дори хляб.

7.   Много просто - защото надебеляват от застоялия живот ис стрес, а нямат пари за нови дрехи, или не искат да се примирят с мисълта, че вече са дебели и се надяват да отслабнат с ядене.