Споделена история от Други

Дайте идея за романтична изненада
Здравейте. Имам намерение да поканя моя приятел в къщи и да му организирам романтична вечер. Първо се затруднявам в избора на музика, защото той харесва рок и по-твърда музика за разлика от мен - аз си падам по романтичните и прочувствени балади. Иска ми се да е нещо, което да му допадне и в същото време да го настрои на романтична вълна.

Не знам и какво да му сготвя- искам да е нещо леко за да не натоварва стомаха му и в същото време да му подейства еротично, да разпали страстта му и желанието за интимност. Не знам как да се облека за да го изненадам, да не е както обикновено за да разбере, че съм мислила за него и да оцени желанието ми да го изненадам. Моля споделете своя опит.

Коментари

1.   Сготви му каквото обича,пусни му музиката,която той обича,просто направи всичко каквото той обича..Облечи си дрехите,които според него ти стоят най-добре.Изобщо направи тази вечер,неговата вечер-вечер на сбъднатите му желания.може би жеста,че ще преглътнеш за една вечер ужасната му музика и старанието ти да му приготвиш любимото ястие ще се оцени много повече отколкото лигавщините с вечеря на свещи,засуканото ястие,официална ти рокличка и не ритмичното поклащане в центъра на стаята под звуците на любимата ти балада.но аз не ви познавам,ти си го познаваш най-добре и си наясно какво би му харесало и зарадвало

2.   Сори, но ти искаш да му предложиш това, което ти желаеш сама за себе си. Звучи грубо, но на мъжете не им дреме за такива неща - ако са истински мъже. Сготви му една дебела паржола с пържени картофи и ще се зарадва, пусни му мач и си на правилния канал и музика...
С две думи - мисли, какво ТОЙ би искал, не ти.
Няма хетеросексуален мъж обаче, който не би се радвал на една вечер с много страст и разпуснат секс, на хубаво бельо и алкохол може би. Прочети малко в някоя книга по темата за нови техники например, с които да го изненадаш (най-голямо е разнообразието при оралната любов).
Отпусни се, сготви му действително нещо с месо, но за десерт - ягоди със сметана, които той да си похапва направо от тялото ти. Ако харесвате порно - може и това да ви анимира.
Зарежи романтиката, освен ако мъжът ти не е друга жена! Предложи му вместо това червено месо за вечеря, което да възбуди инстинкта му на ловец, както и сметана директно на тялото ти - а то за него съм сигурна е най-красивото на тази земя!

3.   Номер 2 не им дреме на простите мъже. Не бъркай истинския мъж с простака! На истинския мъж му пука дали жената до него е дама или обикновена простакеса. Защото простаци и простакеси много, но джентълмени и дами - малко, особено в България. Не всички български мъже са простаци, които мислат само за ракията, салатката, пържалата и таковането, както се опитваш да го изкараш. Има и романтични мъже. Това че ти си от масовия тип чалгар-простак или попадаш все на такива си е твой проблем! В тази хора има и нормални хора, малко са но ги има!

4.   Аз също не съм съгласен с №2
Желаеш романтика. Приготвиш ли с любов всичко, а виждам, че имаш това желание, ако мъжът есвестен мисля че ще го оцуни.

И секса не е всичко, обстановката, която ти препоръчаха с музиката е предразполагаща, а ако готвиш добре, ще е на върха на мечтите си, когато го нагостиш и започне палавата игра :)

5.   Без музика... или неговата музика!
Дрехи... кой мъж не иска жена му да се обеле като мръсница... специално за него, личната му мръсница
Масаж! Еротичен масаж ще го настрои много повече...
Нещо леко, нещо леко... пилешко. Направи пилешки хапки с някакъв сос... някаква салата с ориз - варен бял ориз с много подправки... и ако наистина искаш да го впечатлиш с готварски умения - омеси някакви питки и направи сладолед или течен шоколад или сладкиш за десерт...

А може и без десерт, де.. само след като се наяде, го погали по гърдите и го питай дали е готов вече за сладката част... съблечи го и започни с масаж... после орална... просто се погрижи за него... той сам ще довърши.. споко :)

Но музика ако пуснеш хард ще убие май всичко... виж в ютуб все пак има някакви вечни песни, рок балади, които са просто вечни и подходящи винаги... за всеки слух..

6.   Ти искаш невъзможното. Ако имаш любов - имаш всичко. Нямаш ли любов - нищичко нямаш! Ако нямаш любов си като кимвал, що дрънка.

“Любовта дълго търпи и е милостива; любовта не завижда; любовта не се превъзнася, не се гордее, не безобразничи, не търси своето, не се раздразнява, не държи сметка за зло, не се радва на неправдата, а се радва заедно с истината, всичко премълчава, на всичко хваща вяра, на всичко се надява, всичко търпи. Любовта никога не отпада”
Се пише Библията - 1 Тимотей 13 глава.

Ако наистина имате любов помежду си, то ти сам трябва да измислиш нещо....

7.   От авторката към номер 5 :
Идеята ти за еротичен масаж ми се струва страхотна. Само че никога не съм правила такъв и малко се притеснявам дали ще се справя. Сега започвам да търся инфо за масажа в интернет. Дано да се получи и моя човек да го оцени. Пожелайте ми успех.