Споделена история от Други

Да покажа ли на приятелката ми кросдресърските ми снимки?
Здравейте, аз съм кросдресър. Първата женска дреха, която облякох беше един чифт бикини и това се случи, като бях тийнейджър. Постепенно установих, че имам интерес и към другите видове женски дрехи и почнах да ги обличам, когато бях сам в нас.

Времето мина неусетно бързо. Сега съм голям и работя от вкъщи. Много съм доволен, когато приятелката ми ходи на шопинг понеже след това и обличам дрехите, които си е взела и си правя селфита с тях, докато тя е на работа. Имам близо 1000 селфита с различни женски дрехи. Засега не съм ги показвал тези снимки на приятелката ми и също не съм ги качвал в нета. Само аз си ги гледам и колекционирам, а снимките са ми професионално заснети.
Да покажа ли на приятелката ми кросдресърските ми снимки?

Коментари

1.   Ужас. Скъпи дами, с какви "мъже" се хващате не мога да разбера? И после ще твърдите, че "нямало истински мъже вече", "нараниха ме", "мъжът ми изневерява с мъж" и тн. Нас нормалните мъже, с нормални хобита и мъжко поведение ни режете брутално, а се обвързвате с някакви неосъзнати меки китки или пък другата крайност - тотални комплексари които ви унижават. Тотално ви е сбъркана преценката за мъже. Ловите се като рибки на сладките приказки, а зад гърба ви - изневеряват, носят женски дрехи и какви ли не още извращения правят. Наистина тотална деградация.
А сега до автора. По-добре и каже на момичето, да види с какво същество се е хванала и ако момичето има себеуважение и иска да има до себе си истински мъж, то тя ще прекрати връзката. Поне ги казвайте тия неща в началото като се обвързвате с някой и човека да си направи сметката.

2.   1, хората, които са такива не си личат от първата среща, често са необходими години за да го заподозреш даже. Ако обществото не притискаше толкова такива хора, щеше да има по-малко подобни ситуации. Защото когато цял живот те натискат да си мъж, с жена, деца, а ти НЕ го искаш, рано или късно избива в няква посока и то става една... ще се изненадаш колко богати, успели мъже обичат да ги обличат в жартиери и да ги пляскат в обедната почивка. Ужасно МНОГО са и никога не би ти минало през ума, че са такива.

Съветът ми е да разбереш първо нейното мнение по въпроса, ако е негативно то с такъв човек нямаш бъдеще. Имам приятелки, които са изключително широко скроени и са ми споделяли, че не би им пречило гаджето им да е кросдресър и/или бисексуален.

3.   Номер 1, при българката всичко е сбъркано.

4.   Трябват топки, дори и да си лезбийка.
Ако аз съм с екстроординарен пол, няма да се крия като мушморок, а ще си търся сродна душа.

5.   Покажи ги, но после да няма тема "Помощ, приятелят ми е кросдресър". Помисли си добре.

6.   Ако разбера, че приятелят ми ми облича дрехите, ще изхвърчи с 300. Явно си някой кльощав женчо, щом ти стават женски дрехи. При всички положения кажи на приятелката си, за да те разкара и да не си губи времето с неосъзнат индивид.

7.   Много си скромен бе младеж.
Включвай и краставици, моркови, тиквички и всякакви други, после ги и яж!
Е те такива снимки си направи, после търси да ги показваш.

8.   Абсолютно. Нека види какъв "мъж" си, кросчо. Сложи си и един сутиен с тоалетна хартия, малко червилце и си бомба, приятелче. После мини така покрай някоя пейка с пияни скинари, само на шега.

9.   Ами, била съм с мъж, за когото разбрах, че е кросдресър... разделихме се не защото е такъв, а защото не беше искрен с мен. Дори, четяйки това, което си написал, се чудя дали не си този човек. :)

11.   Покажи и ги. Така ще се почувстваш уверен и спокоен , че няма тайни между вас.

12.   Не ги показвай, ако искаш да имаш връзка с тази жена и в бъдеще! Покажи ги, ако искаш някой друг мъж да има връзка с тази жена в бъдеще! Решението си е твое!

13.   Здравейте аз съм на 23 и също съм кросдресър и имам много дамски дрехи. Всичко започна, когато бях на 16 един ден бях сам у нас и отворих гардероба на кака ми и реших да се направя на момиче. Сложих си едни розови тънки прашки, розов сутиен, бежов тънък чорапогащник, една мн яка къса по тялото бяла рокля и високи 13 съм токчета. От тогава винаги когато съм сам пробвах доста женски дрехи, но вече имам собствени и ми е най-добре имам прашки, сутиени, рокли, обувки на висок ток, клинове и други. Един зимен ден си сложих прашки, черен кожен прилепнал клин, сутиен и пухено елече и се разхождах.