Споделена история от Други

Гледайте как ще пуснем Северна Македония в ЕС.
Привет! На някои хора им се вижда майтап, но Северна Македония в ЕС означава, че България ще има най-злия и агресивен враг в нейно лице. Все едно да си пуснем вълка в коларата. Най-напред ще ни принудят да признаем техните македонистки орагнизации ОМОвците, а те ще работят за запопване на македонизация в Благоевградско в стил 40-50-те години на миналия век. Ше настояват за изучаване на македонски език и македонска история в училищата. Ако не им разрешим ше ни съдят в Страсбург и ше ни принудят. И македонски училища ще отворят и ше карат хирата насила да си пращат децата там. Вече има македонски бизнесмени много в Благоевградско. Те ще принуждават хората да галсуват за ОМО, иначе ше ги гонят от работа. И македонски малцинство ше трябва да признаем, а от там ше дойдат претенции за турско, после гръцко, сръбско, сигурно и китайско. Но такова ще се появи, защото пак ще промият съзнанието на много българи и ще ги превърнат в македонци. Работните места на българите в Благоевградска и Кюу област ще изпезнат. Всяка сутрин македонски работници ще минават границта и ще работят за по-малко пари. В извънработно време пък ше вандалстват и никой нищо няма да им каже защото не са български граждани. Влизат в ЕС, подписват договора за присъединяване на македонски език. Ще направят всичко възможно да направят лъжите им за историята истина. Сега Заев обиколи цяла Европа да заклеймява България като лош съсед и да създава фронтове срещу нас. Това е само началото. А влезнат ли в ЕС това ще е ежедневие. Ще правят всичко стешу България. И боклук ше вкарват да горят. Те вече почнаха посредством една италианска компания, ама и там вкарваха да горят. Ще ни клеветят за неща, които ние не правим, а те оравят редовно. В Люксембург един от антибългарската ВМРО-ДПМНЕ говореше, че в България имало говор на омразата срещу тях. Че то точно те избухваха с антибългарски медийни истерии. Да не забравяме и пе имат сръбски хомот. Тази държава се управлява от Сърбия, а Сърбия е свирепо антибългарска. Тоест сръбска мсрионетка в ЕС, която ръси радикален македонизъм и сръбски шовинизъм. А как ще ги пуснем? БСП казват, че не са за това, но Корнелия говори глупости. Те са потомци на БКП, които имат огромна роля в създаването на македонската нация. ГЕРБ са ясни. Боко Тикватя сам каза какво щяло да ни бъде на нас ако сме били на мястото на македонците и някой ни блокирвал. Ами ако ние бяхме на тяхно място нямаше да се заяждаме и да се изпокарваме с всичките си съседи и да правим така, че да и блокират. ИТН нищо не разбират. Те не са съгласни с провокациите от страна на РСМ, кражбата и фалшифицирането на историята и антибългарската политика в РСМ. То едва ли някой е съгласен. Но са съгласни да ги пуснат на преговори, а останалото са само подробности. Струва им се майтап и на тях. Казаха, че ше са коалират с Демократична България. Те са същите, даже по-зле. Ми не е хубаво кво прави РСМ, ама ше я пуснем на преговори. ДПС винаги действат срещу България. А ЕС ни натиска яко. Каракачанов беше казал, че Гърция ги блокирала 28 години и ние сме били готови на същото. Смях и глупости. Как ше смв готови, като гърците са родолюбив народ, а в нашия парламент само предатели? Те нямат авторитет. Не казаха пред ЕП защо блокирахме Северна Македония. Тиквата първо "Приемете ги! Защо не ги приемате?" И после изведнъж вето. Ами то ние сами си се чудим, те ли да не ни се чудат да простотията българска? Почнаха да ни подлагат на сериозен натиск. Заев ходи в София, подиграва са с целия български народ. Двуличник, свиреп българомразец, лицемер, сърбоман, доказан соросоид и изключително надменно човече. Натискат ни, ами нашите ще клекнат. Никой в ЕС не е на наша страна. Когсто португалската министърка каза онова в Скопие чак са изненадаха "Защо Португалия подкрепя своя съюзник?" Моля? Подкрепя съюзника си? И тва ако е подкрепа, ебати подкрепата. До вчера на натискаха, днеска на подкрепяли. Нашите тулупи нямат авторитет. Те са виновни, че европейските лицемери не подкрепят нас, техните съюзници, а подкрепят скопските сульо-пулевци. Те сами си показаха кой заслужава повече подкрепа. Заев обикаля Европа като муха без глава, да ама прави нещо. А ние седим и чакаме нещата да се случат от само себе си. Няма такава държава, има такъв народ, само дето май нищо няма. До вчера "Вкарайте вълка в коларата!" Днеска вето или по-точно един оразен лист хартия е нищото. Не изказахме своята позиция и станахме за смях. Вътрешните предатели и външият натиск ще ни накарат да пуснем Северна на преговори без да се съгласят с дори едно единствено наше искане. Единствената ни надежда е Скопие някак си да се отърве от свирепо антибългарския си манталитет по време на преговорите, които ще продължат поне 10 години най-малко. Да, ама това няма как да стане. Още повече след оня гнусен украиноподобен младеж от партията на лицемера българомразец Люпчо Георгиевски, дето наричаше нас българите "татарски фашисти", а българските жени "евтини проституки". Айде някой във Франция да каже подобно нещо за Германия и веднага е в панделата. А тоя ше го направат политик и тогава на нас жална ни майка като влезе в ЕП. Но сами сме си виновни, защото не сме народ, а сме мърша. Толкова по-бедна и и дори по-корумпирана държава са от нас, а направиха повече от нашите тулупи и продължават да правят докато ние спим. Въобше съществуването на нашата кочина е една голяма грешка на историята. Ние сме проста мърша, а не народ щом оставяме и нищожествата да си прават с нас квото си искат. Всеки народ си заслужава съдбата.

Коментари

2.   Брей, защо се самообиждаш авторе, че си мърша? Такова мнение ли имаш за себе си? Не се впрягай толкова. Самите северомакедонци не искат да влязат в ЕС. Който искаше взе български паспорт и отдавна е в Западна Европа. Другите са албанци - около 30 процента от населението и нямат лошо отношение към България. Но там има много хора, които работят за Русия и за Сърбия. И тези две държави не искат СРМакедония да влезе в ЕС. Те и причиняват този голям шум.

3.   Аз лично смятам, че най-добрата идея е Македония да влезе в ЕС. От там нататък да се правят безкомпромисни договорки относно историческите казуси.

4.   А не е същото с Турция, влезе ли в ЕС, с България е свършено!? Сега много се мазнят на турците, но после ще е късно за размисъл!

5.   Все ми е едно за държава,в която не искам да живея и която е анархия от 30 години. 30 години не реши каква ще е. Демокрация или комунизъм. Не може съветски модел и западен едновременно. България е една голяма каша между социализъм и капитализъм. Относно РСМ те там са една недомислица създадена от болните мозъци Тито и Сталин.
Deutschland

6.   Искрено се надявам да не приемат македонските к***и в Европейския съюз. Даже циганите и албанците са нива над тях!

Black Sabbath