Наказание
Здравейте, имам един въпрос, но не ми се обяснява нищо. Вече съм прекалено изморена от всичко и по точно от него. Той е човекът с който живея от 7 години. Полужението ни е кошмар о, но аз не искам да се делим а да се оправим.. Искам да му дам просто няколко урока за да започне да се променя и да ме оценява. Трябва и него да го за боли вече поне малко. Аз от 7 години всеки ден страдам заради него. На кратко. Той често се напива. Не е скандален, но не разбира колко му се нервирам и колко се срамувам от него. Другото лошо в него е че е страшен лъжец и манипулатор. Като децата е той прави беля а и изкарва теб виновен. Хващтала съм го много пъти да пише на други жени да ги кани уж на кафе и т. Н включително и компанионки и то от Адам и Ева сайта. Много е нахален. Живеем в къщата на мойте родители, защото неговата е адски зле. Обижда ме постоянно. Казва ми, че той живе за хората а аз съм студена и затова си нямам никой. А всъщност той ме скара с всеки и всички. Казва ми, че предпочита на чужд човек да свърши работа от колкото в нашата къща да смени една крушка. Нищо не пипа всичко му е на сила и все трябва да му се напомня какво да прави а после те изкарва, че го командваш.изобщо не знам каква цел има той и какво иска вече. С всичко му угаждам всичко му дадох съсипа ме. За благодарност. Много болка и страдание и разочарование ми донесе. Аз знам, че неговото наказание е като му бия шута, но искам да го видя и аз как страда заслужава го. Заради него съм стигала до диезепани дори до такава степен съм се ядосва Ла, че ми е викал бърза помощ. Той е на 39 а аз на 31.

Коментари

1.   Браво! Живота ти мина да си подметка на някакъв плазмодий. На 31г. ,а вече емоционално изхабена като леля на 55г. с два развода зад гърба си. От тук нататака ще те поебва тоя и ония още до като ставаш, но семейство едва ли….. та ти себе си не уважаваш, кой би искал деца и семейство с такава ниска топка.

Чингис Хан

2.   АВТОРКЕ аз имам един въпрос -
7 г си с това ЛЕКЕ , 7 години повтарям! Промяна няма.
ЗАЩО ПОДЯВОЛИТЕ ИСКАШ ДА СИ С НЕГО?
-
МАЗОХИСТКА ЛИ СИ? ОБИЧАШ ДА ТЕ БОЛИ?
какво е?
....
думи нямам
.....
как ще искаш ДА СИ ОПРАВИТЕ ОТНОШЕНИЯТА...като такива няма, МОЖЕ БИ ЧАКАШ ДА ПОЧНЕ ДА ТЕ ПРЕБИВА? Не разбрах дали имате деца, но да кажем не - обижда те теб, обезценява те, ти за него си никоя, ограничава те, започва да те пребива ЛЕКО, продължава а се напива и те пребива вече системно.
Един ден имаш дете - започва да ви пребива системно в алкохолно опиянение теб и детето. Детето я оцелее я не, ти я оцелеш я не. И тогава КАКЪВ е смисълът и имали такъв да ПОПРАВЯШ тази връзка?

в случай, че в твоето родителско семейство няма алкохолик и човек който мрази жените, обижда редовно, тогава нещо си сбъркана.

Премахни го от живота си! Ако не искаш един ден той да те премахне от твоя си живот.

3.   Драга авторке, най-голямата заблуда, която имаме ние, жените, е че можем да променим един мъж. Никога няма да го промениш, особено на 39 години. Така че спри с тези илюзии и просто се раздели с него докато още имаш време да си намериш друг. Защо седиш в отровна връзка и страдаш 7 години? Времето си върви, а ти губиш възможности да се запознаеш с нормален мъж и да си щастлива. Веднага го изгони от вкащи, изнеси му багажа докато е на работа и смени бравата и ключа.

4.   Просто го разкарай. Едно лайно, колкото и да го наказваш, пак ще си остане лайно. Да не говорим че е и курволяк. По-добре сама.

Нина

5.   Разбрахме коя си авторке, тази дето винаги пише против мъжете. Казваш, че от 7 години живееш с него, ами преди 7 години не можа ли да разбереш той какъв е. Той и на 32 г. е обичал да си пийва, а на теб къде ти беше акъла тогава. Значи ти на 24 г. не си можела да прецениш характера на този мъж и за да се хванеш с него и ти не си цвете за мирисане. Кой знае какъв ти е лош характера, но нали на вас жените трябва за всичко шапка да ви се сваля. Щом живееш 7 г. с него ми се струва, че ти по-добър мъж няма да намериш, нито пък заслужаваш. Махни се от него и си живей сама тогава.

6.   Не страдаш от мъжа си, ами от ума си.
Първо никой не те бил да се събираш с него и като е започнал да пие, да те лъже и т.н., всичкото, което си го изредила тук, можеше да се разделиш с него на първата или втората година.
"ПолУжението ни е кошмар о, но аз не искам да се делим а да се оправим.. Искам да му дам просто няколко урока за да започне да се променя и да ме оценява..." По-нататък пък пишеш, че искаш да го караш да страда. Ако си мислиш, че ще промениш 39 годишен мъж, много се лъжеш. Няма да ти се получи и да страда заради теб. Не пишеш да имате деца, което все пак може да ви държи заедно. Ако нямате, просто ще си събере багажа и ще си тръгне. А ти пак ще ревеш и ще пускаш драматични теми тук.
Може и да са измислени...

7.   Той не е нормален, но и ти не си.
Бий му шута и си намери свестен мъж.
Само така ще ви светне лампата и на двамата.

8.   Напусни го и си заживей нов и нормален живот. Това ще е най доброто наказание .
Продължиш ли да търпиш само ще страдаш а и вината ще си е изцяло твоя.

9.   Ами изчакай още 7 години кошмарното полУжение да се влоши още и да се сетиш да го зарежеш.

10.   Че вие сте бетер цигани, не занимавайте бърза помощ с драмите ви, моля.

11.   Прост народ и силен вятър няма оправяне!!!!!Извинявай,миличка,но за мен ти си проста,та чак тъпа!!!!!За какво го търпиш тоя търтей и комплексар?????Ти нямаш ли достойнство?????Я го изгони и чакай да видиш каква песен ще запее!!!!!!

12.   Бегай далеч оправяне няма, в другия случай просто ще си скъсиш живота. В двайсетте години всички завързват по някое друго грешно запознанство а някой и връзка. Не е късно да започнеш на ново.

14.   Ако е грамотен колкото теб, какво значение има с кой си пише, никоя няма да му върже, хаха. А сега сериозно, разкарай го.

15.   Авторке, може ли такова лошо отношение да имаш към мъж, с когото седем години сте живяли заедно и сега изведнъж хоп... искаш чак да го наказваш? Не може така. Мъж е това, и той наказва жената, а не тя него! Тук върлите феминистки те съветват да го изгониш, щото къщата била на твоите родители. Е, и? Какво мислиш че ще стане? Той ще отиде в неговата си къща и ти няма да припариш повече при него. За да се напива мъжът само жената до него е виновна. Кой знае какви феминистки простотии ти щукат в главата и човекът е решил да се напие, вместо да те пребие от бой, което в същност заслужанаш. Няма лоши мъже, има гадни и проклети жени! Нали жените все с това се хвалите, че една жена можела да издигне високо мъжа, а също така и да го свали ниско. "Зад всеки успял мъж, стояла една силна жена! " Друг път. Има и друга поговорка. "Зад всеки омерзен и унизен от жена мъж, стои една пребита от бой от самия него жена! " Както казва коментар №5, ти не си стока или цвете за мирисане. Просто мъжът е имал нещастието да се събере с теб и не той, а ти се моли да не ти бие шута, че тогава с тая грамотност и женска наглост никой друг мъж няма да те вземе и цял живот ще си си "самодостатъчна"!

16.   Номер 7
Как тя ще си намери свестен мъж когато тя самата е ненормална.

17.   Ти си в абсолютно грешна посока на разсъждение и си го заслужаваш. Можеш да промениш само СЕБЕ СИ, него никога. Вместо да седнеш и да се осъзнаеш, НАКАЗВАШ И ДАВАШ УРОЦИ, но всъщност НАКАЗВАШ единствено и само себе си. Осъзнаваш ли го, ще си стоиш с този човек в кошмара, ще имаш деца, те ще са свидетели на това и така докато някой не се осъзнае и не скъса веригата. Информацията и осъзнаване са около теб, ако имаш желание да се осъзнаеш и да го видиш, но ти нямаш и си много, много заблудена. Ако не ти се чете, поне слушай видеа, на 10-то ще ти просветне малко. Всеки си заслужава съдбата. Напиши всичко, което не ти харесва в твоя живот, после тегли една черта и напиши с големи букви, за всичко това сама съм си виновна АЗ, сама съм го избрала, искала и доброволно стоя в тази ситуация и събития. Много е отрезвяващо. Никой за нищо не ти е виновен в този живот, ти си възрастен човек сам взимаш решения и определяш как да се стече живота му. Ако някой обвинява съдбата, правителството, другите това е само оправдание да си седи в това положение и да не прави промяна, да се тръшка, да играе жертва и как всички са лоши, пък аз доброта та добра, гледай какво ми се случва.