Споделена история от Други

Сектретен болт на джанти
Здравейте!

Има ли смисъл да купя комплект сектретни болтове за джантите на колата? Пазят ли наистина от кражба или само ще си хвърля парите?

Благодаря.

Коментари

1.   Няма смисъл.

2.   Естествено, че има смисъл. Зависи какви са ти джантите бро. Ако са наистина скъпи, задължително секретен болт. Чувал съм, че са преодолими, но още не съч чул за конкретен случей за откраднати джанти със секретен болт? А и според мен ще се вдигне много шум и, ако в жилищна зона няма да посмеят. И в никакъв случей не го дръж в жабката, а го скрий на друго тайно място в колата. Първото, което правят гепаджиите на джанти или касетофони е да разбият стъклото и да проверят в жабката. Аз за това панела на касетофона си го свалям и си го качвам в нас.

Чингис Хан

3.   Ако са ти скъпи джантите - има смисъл. Ако са като моите по 40лв. бройката на старо - не.

4.   Абе Чингисе, ти още с касетофон ли си, бе? Язък ти за хвалбите — пури, коняци, мотори... и касетофон?! D)))
Егати безнадеждния случЕй си, честно...

5.   Номер 4, не ти ли е минавало през акъла, че има ценители на музиката, които не слушат мп3-ки? Медия с опция за диск също се нарича на жаргон ,,радио,, или ,,касетофон,, Бегай да слушаш флашка и не ме занимавай!

Чингис Хан