Споделена история от Други

Какво мислите за кифладжията?
Само на мен ли ми стана досадно вече?

Не ви ли идва леко досаден и натоварващ, на всяка манджа мерудия и повтарящ едно и също до втръсване? Където и да вляза, която и тема да отворя, е там с компетентото си мнение по всичко. Болната му тема е колко не стават жените. Лъха чувство на реваншизъм. Не знам, ама да лягаш и ставаш с "жените това, жените онова", за мен не е много нормално. Да не кажа, че граничи с психично отклонение. Това са седмици и месеци наред да ставаш и лягаш с една и съща мисъл и да висиш денонощно по форумите и да говориш едно и също като развалена плоча из всичките теми. То само потребителското му име като погледнеш, ти мирише на психодиспансер. Мен честно казано започна да ме дразни където и да вляза, все да виждам "Кифлоприземител, Чингис Хан, Кифлоприземител, Кифлоприземител, Братан, Кифлоприземител, Чингис Хан, Кифлоприземител". Това Кифлоприземител вече ми поникна на пъпа и поражда асоциация за досада, отачаяние и нездрава психика в мен. Нормално е никоя жена да не иска да е с такова обобщаващо мрънкало.

Има и един друг хахо, на който редовния му коментар е цитат на друг коментар и отдолу някакво инфантилно заядливо изказване. Или ако му кажеш нещо, което не му харесва, започва да ти иска статистически доклад, научни трудове и не знам си какво в подкрепа на мнението ти.

Преди имаше един дядо Торбалан, той пък имаше мания за величие колко велик любовник е и как ако не ебеш денонощно, за нищо не ставаш. Той пък хептен лудичък. Добре, че поне той се разкара, че съвсем не се траеше.

Коментари

101-150 от 170

117.   А най-смешното е, че преобладаващите мнения срещу човека са от киселячки -озлобени самотни подобия на жени. Те не мразят само него, те мразят всички и плетат интриги, клюки и хули заради собствената си некадърност.
За да имат оправдание поне пред себе си за собствената си некадърност, мързел и мърлящина.
Защо никой не иска много жени на работното място? Защото става един кокошарник бълващ змии и гущери и мързел, претенции и феминизъм. Само две да има такива и другите се повеждат по тях.
Само че тук и по други форуми и групи са се събрали много такива, занемарени скучаещи и злобни дебелани лежащи във вмирисани те си легла със сплъстените си коси и телефон в ръка, и никой не им обръща внимание...
Повеждат и заблуждават обаче и много майки вкъщи в майчинство, изморени от работа жени и почиващи в неделя.

118.   Най-смешното е, че се описал като "надежден".
Какво ти е надеждното бе оланкулу, че на 45 нямаш нито дом, нито стабилни доходи, нито външен вид - с две думи нищо различно от кофти характер не може да предложи.
И с тая двойна брадичка тръгнал да брои на жените стриите...

119.   Къде го видяхте КП ве? Вие нещо сте истерясали. Поне като говорите за някого, дайте малко повече уважение. Къде го кифлоприземителя на снимка, че аз нещо не го виждам?

120.   Номер 103 написа:
"жените се учат повече, с по-висок бал са и влизат право в учебните заведения. "

Това не обяснява защо тогава повечето жени се оплакват, че мъжете като цяло получават по-високи заплати. Не обяснява и защо много жени в службата очакват (и действително получават) всевъзможна помощ от своите съратници мъже, докато вторите не могат да разчитат на същото от жените. Мъжете, също така, са и тези, които по-често остават да работят извънредно и са по-натоварени при една и съща заемана длъжност. 100 пъти по-често се чува "Стояне, в една посока сме: след работа ще ме закараш ли с колата ти до нас? ", отколкото "Стоянке, в една посока сме: след работа ще ме закараш ли с колата ти до нас? ". Някой може ли да приложи пример за редова чиновничка, получаваща по-ниска заплата от редовия чиновник, с когото работят рамо до рамо заедно и по еднакви часове? Нарочно не питам дали сервитьорите или сервитьорките получават по-големи и по-чести бакшиши, защото е твърде неудобен въпрос, чийто отговор е всеизвестен.

Няма да питам и кой от двата пола редовно получава повече внимание, защита от околните, безплатни услуги, помощ и съчувствие/разбиране/изслушване, само разчитайки на външния си вид (при почти всички е целенасочена зрителна измама: грим, сутиени, понякога и операции) и за чиято помощ нулева заслуга имат техните личностни или професионални качества. Последното се потвърждава и от постоянно надигания рев, че когато навършат 40 години, много жени вече не получават всичките тези безплатни облаги, никой не ги назначава с предимство (както е било в младостта им) и дори не са желани в много отрасли.

В повечето западни общества вече има и нарочно законово неравенство, изразяващо се в наемането с предимство на жени пред мъже, които може и да са по-добри специалисти, но въпреки това местата им биват давани на жени заради глупави напъни на обществото (крещящи и боядисани феминистки основно) за "равенство". Като получат обаче това равенство, отново са недоволни, задето трябва да работят... наравно с мъжете.

Не само това, ами в допълнение, повсеместно жените (хвалещи се уж колко повече са изучени) - поради някаква тяхна си причина, очакват и дори нагло изискват от мъжете:
- да са по-устроени материално (движимо и недвижимо имущество) и да получават (често в пъти) по-високи доходи от тях;
- да плащат женските храна и алкохол по ресторанти, независимо дали са напълно непознати, виждащи се за пръв и вероятно последен път, или са във връзка;
- да поемат едностранно всички или почти всички общи разходи в една двойка. Без значение имат ли деца или не; това им бива вменявано от жените едва ли не като задължение от ден първи на запознанството;
- задължително да работят и плащат, но да нямат против жената до тях да не работи.

п. п. : Относно грима, рисуваните в неестествена форма вежди, сутиените с подплънки и операциите на нос, устни, гърди, ребра, брадички, скули и какво ли още не, жените са пределно наясно с всичко това и неслучайно почти никоя от тях не смее да се покаже пред хората с истинския си облик, защото си знае как изглежда пред огледалото и не харесва това, което вижда в отражението му. Ако беше обратното, нямаше да прибягва до тези похвати за зрителна измама. Основното им оправдание е "Мъжете ни притискат да сме красиви". Не, мила, никой не те притиска, освен твоите его и комплекси. Не прехвърляй вината за собствените си действия върху чужди хора, които не са виновни за съзнателния ти избор как да изопачаваш външността си, за да се ползваш с облаги, за които знаеш, че нямаше да ги има, ако не беше прибягвала до същата тази зрителна измама.

п. п. 2: Извинявайте, че отново изкарвам на показ истинския ви нрав, което е и причината толкова горещо да ме обичате и разпалено да ми отделяте внимание години наред! :)

- Жребче

121.   Кифле под номер 117, защо крадеш мои думи за теб от другата тема, посветена на теб “За кифла си мечтая”?
Нахраних те подобаващо и отново ни вопъл, ни стон се чу повече от тебе там и темата потъна в небитието?
Виждам месеци наред, че си много добър и много ги разбираш гинекологичните теми и проблеми, дай своя принос напрактика! Предложих ти работа в клиника за ин витро да донесеш своя принос за увеличаването на населението на България, не само да лаеш тук как трябвало още на 18 да раждаме!
Ако от това, ще се почувстваш по-добре - дърта, грозна и злобна съм, без мъж, пишка не съм виждала през живота си даже и на снимка, и живея с 10 котки, които сутрин пикаят върху мене!
Ж23

123.   Не е луд, който яде баницата.
Мъжете предлагат благини срещу младост и красота, жените се възползват, докато могат. Няма да бягат в обратна посока.

125.   Е стана ясно защо е такъв. Озлоблението му към жените придоби смисъл вече. Ужасно го е яд, че някои жени поправят външния си вид с грим и други средства, защото той неговия не може. Омразни са му жените около и над 34 -35 години ( все говори лошо за вида им и възрастта им), защото дори такава не може да свърти ( която се води, че уж вече няма кой знае какъв избор на тези години ). Явно и с млада не му се получава. Стана ясно и защо все са му криви и високите и симпатични мъже. Никой човек не си избира чертите на лицето и височината, но може да избере дали да се остави на озлоблението или да се бори да го превъзмогва и да понася с достойнство нерадостните реалности. Едно е ясно - хич не му е лесно. Аз си мисля и друго - след като заблуждава за младоликостта си, колко му е да прави същото и относно височината и изобщо да не е колкото твърди. Иначе защо ще е така наострен срещу жени, които искат по- висок мъж.

126.   Кифльо-н. 117 е твой, както и н. 120-под който си се писал, , жребче", като в сайта, , Вземи ме", думата -киселячки, я ползваш във всеки свой коментар, не те ли е срам да се правиш на шут и сам да даваш милярди поводи на хората да ти показват какъв си в действителност? Като злобееш на макс, това няма да накара, който и да било да те хареса, а напротив-затвърждаваш и бетонираш мнението на хората, за гадният ти и злобен характер, мишите очички, които са видели хората по снимките ти из разни сайтове-свидетелстват за лукавство, интригантство, за лъжец, който обича да лъже и да се пробва да хитрува, но го правиш по такъв жалък начин, че ставаш за смях и съжаление.
Кифльо-разбери веднъж завинаги, че всичката злоба, която лееш към околните е насочена към теб самия, ти изпитваш тая злоба към себе си и си мислиш, че като я проектираш навън е свързана с някой друг, но не.... тя е свързана само с теб самия. Ти не обичаш себе си. Лъжеш себе си. Не харесваш себе си, затова и си такъв, затова и хората не те харесват.
Ако не будиш гняв, будиш съжаление и озлобление в околните. Спри се малко и вземи се погледни, вземи да работиш върху себе си, научи се на фин, нежен език. Как може да си толкова злобен? Като обиждаш непознати за теб хора по сайтовете, това не те прави по-добър, а само по-жалък и нищожен.

127.   119, Чети, ВЕ! В сайт за запознанства го видяхме, ВЕ! Вече се скри от там, защото му видяхме мазната дебело бузеста физиономия, всичките му години, които си личат на пръв поглед, а се опитва да мине за "младеещ" мишите очи, оплешивяващото теме!
Уважение? ! Не уважавам плъховете, гнусни са ми.

128.   119 - Това, че ти не можеш да намериш нещо не значи, че го няма. За уважението- всеки си преценява кого да уважава.

129.   На мен лично ми харесват повечето разсъждения на Кифльо.
Намирате ли нещо неправилно в тях? Може би прекалява с обема и честотата и омръзва, но нещата му са в синхрон с традиционния морал и семейни ценности които силно намаляха в днешно време. В общи линии, колкото и клиширано да звучи- живеем в болно общество.
Пък и нека някой да подпре и мъжката кауза в борбата за равенство.

130.   Номер 117, има едно правило, което важи почти в 100% от случаите: Ако искаш да ядосаш мъж, излъжи го в очите. Ако искаш да ядосаш жена, кажи ѝ истината в очите. :) Ти написа много истини и си пролича по изблиците на някои особи след това.
Друго вярно правило гласи: Ако не злобеят по мой адрес, значи правя нещо погрешно. :)

Номер 121, не бъди скромна! :) Предвид възрастта ти, вероятно не си виждала повече от 30 патета през живота си. Много от връстничките ти също не са виждали повече, но не са малко и тези, които все пак те надминават.
Гледам, че някакви много дружелюбни същества под теб се чудят колко му било трудно на човека. Действително не е им лесно на жените с него, защото не всяка е издръжлива на катерене на хълмовете. Това е лесен начин за отсяване на повърхностните жени, както и на тези със занемарено здраве. :) А френска той позволява да му правят предимно при проявено стараене от тяхна страна: готвене, плащане на междуградско такси от тяхна страна и прочее. Иначе трудно могат да се домогнат до заветното място.

- Жребче

132.   Мода яко подпира Кифляка. Цензурира стихотворенията за него, цензурира коментарите тук. Ще речеш, че е влюбен в него :D

133.   Кифле, не ми обяснявай колко патки съм видяла и да избягваш основния въпрос и предложенеото ми за работа. Недей мълча като гъз, ами застани като мъж и ела да помогнеш на една кауза, твоите компетенции да влязат в действие!
От 121

137.   До н. 133-искаш кифльото да дойде и да помогне, ама как да стане, като на неговата възраст вече... навярно трудно вдига самолетчето...

138.   121/133 моля те, не му предлагай на тоя катър такава работа, че току виж се навил. Ти видя ли му снимката преди да я изтрие от "вземи ме"? Като сложим и ръста и ме тайните му отклонения... не ми се мисли какво би могъл да посее...

139.   Хаха, номера 137 и 138, не сте ме разбрали - аз му направих предложение за работа на трудов договор, а не да дарява негодната си течност. :D
Не спря 2 години да пише в сайта за женската полова анатомия и останах с впечатление, че е гинеколог или агушер по образование, щом толкова ги разбира нещата, а пък едновременно с това се забелязва, че е и безработен, щом има време да пише километрични фермани по анонимни сайтове да се “доказва”. Нека се докаже и на живо какъв специалист е!
От 121

140.   120 (катъра) ти си онзи, който години следи из женски сайтове и се промъква като лепка защото иначе шансът ти въобще да контактуват с жени е 0!
А за младите момичета и деца... скрит педофил ли живее в теб, чиче?
Те са следваща генерация, СЛЕД теб! Ти трябва да се адаптираш или дръпнеш от пътя им, те няма да слушат как някакъв чичо неудачним иска да ги нагоди към комплексите си. Какво си постигнал ти, че съвети да даваш на който и да е? ! Нищо, абсолютно нищо, просто застаряващо чичо на квартира, най- вероятно работиш в някое барче да си изкараш поне за наема, драскаш си рисунки "дизайни" за мощни коли, а дори нямаш шофьорска книжка! Неудачник.

141.   Той може и да си е изтрил профила в сайта "Вземи ме", но Като напишете в Гугъл Кифлоприземител и цъкнете на изображения, първият резултат е точно неговата снимка.

142.   141, вярно :))))))))) Изтрил се бързо от "вземи ме" ама снимката по търсене от гугъл не могъл хаххахахха иначе почти за IT специалист се опитваше да мине поне време дори
Само не разбрах кой го е излъгал, че е младолик

145.   Видях му снимката.
Даже мога да го посъветвам да си възстанови профила, ще има доста матрИал.
А колкото то Сополаната, Злоблата и останалите тук десетина кянкащи комплексарки, между които има и млади и много ама много прости същества, мога да им кажа само едно - момиченца, лоша реклама няма и продължавайте в същия дух.
Вий сте двигателите на тая система.

146.   145, разбира се, че ще има "матрИал"- жените за които той не спира да говори: стари киселячки от сайтовете с напукани пети и т. н така се е обсебил, че само за тях говори, но пък са единствен вариант и той жена от близо да види.
Иначе ако си го харесал- вземай го у вас и си го гледай.

147.   Проблемът му е точно това, в което той настървено обвинява жените.
Той не отговаря на стандартите за външен вид и поведение, за които упорито претендира. И прехвърля вината на другите, за да предпази крехкото си его от неприятната болезнена истина. Кисне в сайтове за запознанства с надеждата да получи внимание и потвърждение на великолепието си, защото самооценката му всъщност е ниска. Но това последното той, поради раздуто си его, няма никога да си признае. Нарцистична личност със страх от отхвърляне, поради който се държи грубо и вулгарно. За жалост, не е единствен. Познавам и други мъже като него и общуването с тях е изключително неприятно. Не умеят да ухажват, не са научени на добри обноски и култура.

148.   Проблемът му е, че притежава качества, които се ценят единствено от стойностните, страстни жени. А, чакай малко, всъщност това е най-голямото му предимство. :)

- Без подпис, че да не стават драми в нечии главици

149.   Че к'во му е на момчето, бе? ! Има хубави черти, изразителни очи и реално е младолик, ако наистина е около 40-те. Прекалявате с тези окачествявания и епитети. Вие сигурно сте от Анджелина и Брад нагоре всичките тука. Не съм му фен и съм жена, но това, че не харесваш разсъжденията на някого не те оправдава да го нападаш по такъв грозен начин, а той никога не е бил враждебен...

150.   147, общуването ти е приятно само с мъже които непрестанно ти правят комплименти смешки, добряци са и се влачат след тебе като саполи.
Да де ама те предлагат на всяка и няма тънка дебела, проста умна, къпана или миризлива. Щом някоя и падне пердето и е готова да пусне, саполака е там и я ебе точно той, и няма значение дали е грозен нисък прост или със зелени зъби и фоняща уста.

151.   Тоя пич отчаяно си търси жена за сериозна връзка. Изглежда прилично, и ако си снижи критериите, има шанс.

152.   151, уви, колкото и да снижава критериите, трудно ще намери жена, която да се мрази толкова, че да му търпи ужасния характер.

154.   148, да, представям си как се води стойностен разговор например с толкова надежден и страстен мъж като него. Страстно ще обсъждаме напуканите пети на хората, ще си мерим ханшовете и ще сравняваме с другите, изобщо интелект и страст от всякъде. Ах, да, и след още 15 г на около 60 вече ще е, още ще драска рисунки и ще обяснява как след година- две ще става милионер, дотогава на издръжка и в дом на жената, която ще трябва освен това и, или да го вози или да му плаща междуградски таксита, защото дори и толкова не може... но пък иначе надежден, стойностен и страстен.
Като включим и визията и "топ" просто... Мечта!

156.   148, със или без подпис пак ти виждаме адреса и знаем кой си :)

Подсказка: същия, който е написал половината коментари тук и самият предмет на темата ;)

157.   Галактическата класа, която мощно струи от повечето женски изказвания в темата, буди възхищение. :)

- Художник

160.   157 (кифльо) когато става въпрос за теб, не можеш да търсиш класа в изказванията. Как да се опише с класа- паразит, лъжец, некадърен манипулатор, но опитващ с всякакви методо (според собствените ти възможности, иначе доста слаби и жалки). Дърт комплексар без два лева в джоба задника си да избърше на собствени разноски, ама отворил уста срещу всички от злоба- срещу младите момчета, на които и на малкият им пръст не можеш да стъпиш, срещу младите момичета, които цапаш всеки път с лайната, които излизат от теб всеки път щом си отвориш устата? !
Ето, няма как по- класно да опиша нещо подобно. Как класно да се опише плъх скрит в тъмното, очакваш кока и как да те захапе и пренесе/разтовари у теб от менталната си зараза? !
Мразиш младите защото ти не си.
Мразиш успелите защото ти не си.
Мразиш жените защото не те искат.
Мразиш мъжете, които могат да имат всичко, за което ти мечтаеш, но нямаш и минимално покритие
Ето- това е "класното" ми изказване към теб.

161.   Всичко е точно така, както го обрисуваш, номер 160. Щом ти го твърдиш, няма как да е другояче, нали така? ! :) Насърчавам те да продължаваш да изразяваш себе си по този естествен за теб начин. Вярвам, че с упоритост и постоянство ще изпъкнеш дори още повече! :)

- Насърчител

162.   160, с тая твоя лайняна уста, от която излизат само гущери и змии после не се чуди, защо никой мъж не иска даже и една свирка от теб. Сигурно и зъбите си не миеш, гадино мръсна, ако изобщо имаш какво да миеш.

163.   162, за мен не се тревожи, даже ми е в много вниманието :))) иначе си има мъж, който не само иска всичко с мен, а и прави всичко за мен.
Не проектирай собствената си мизерия върху други, тя си е твоя.
Не понасяте истини, а? ! Ваш си проблем!

164.   162, така като гледам и твоята уста не пада по-долу.
И както и да го въртим и суче, 160 има много по-високи шансове да си хване мъж, отколкото ти - жена.

166.   Мисля, че е зле. Мисля, че живее в интернет. Дава мнения и съвети без да има опит в живота. С високо самочувствие без никакво покритие. Вълнуват го повърхностни работи.

167.   Хора, човекът сякаш живее в тоя сайт и е подпирсн от мода. Ами, дали не е самият модератор?

168.   Аууу, номер 167, как можа да го напишеш? !? !? :)))
Аз го написах същото преди месеци и коментарът ми не видя бял свят, защо ли?
Тука тенденциозно се трият някои коментари, а други се одобряват на килограм (нищо, че са за докладване в полицияга), които обаче абсолютно нарушават правилата на сайта, но пък привличат внимание и трафик. Само после модът да не почне пак да лъже и да обяснява сълзливи истории как всичко било на доброволни начела. Хахахах, да бе, да. :)))

169.   Три неща, които ме дразнеха в него, но сега са ми по-скоро смешни.

- Самохвалстовто му. Наскоро се изучи и да се хвали скромно. Трудно е да се каже, кога ексцентричен, кога му избиват някакв бясове от главата и кога откровенно се подиграва.

- Има навика, да обръща темата за СЕБЕ СИ, тотално забравяйки оригналното ѝ значение.

- Празнословието му. Има едни и същи неща, дето ги е повторил стотици пъти, но трябва да ни ги каже отново и отново.

И има едно, дето ме плаши - нуждата, някой да признае.

170.   Когато си обидил много хора и то нарочно, рано или късно и теб ще те обидят. За неговото добро ще е да престане в своите зависимости към интернет разправии. Нищо добро не излиза.

171.   163, на теб "ти е много мъжкото внимание", само в мечтите ти. А в реалността си протъркваш малкия израстък между краката от търкане, лежейки сама през нощта и само представяща си, как това се случва. Нищо не проектирам върху никого, което правиш самата ти в момента. И мизерията изобщо не е моя, а си е точно твоя, колкото и да я си приписваш на мен. Жените много не понасяте, когато ви се казва самата истина право в лицето, но това си е ваш проблем!

172.   Престарял самотник с ОКР и други отклонения, но без лечение. Тук намира поле за изява и "валидация" че въобще съществува. Явно е, че в навън никой не го отразява, за това пък тук вилнее на воля и се натрапва навсякъде.

173.   Номер 169, нека установим дали твърдението ти лежи на някаква основа. За целта ще цитирам твоите думи и ще отговоря надлежно на всяка твоя самозаблуда:

"Самохвалстовто му. Наскоро се изучи и да се хвали скромно. Трудно е да се каже, кога ексцентричен, кога му избиват някакв бясове от главата и кога откровенно се подиграва. "
Нямаш грижи: хващаме се на бас за някоя по-приятна сума пари и плаща този, който докаже, че другият е излъгал в своите твърдения в тукашните теми. Само кажи и с удоволствие ще ти отговоря на всичко това, в което се съмняваш. Начини да се свържем има много. Не изключвам вероятността после ти сам(а) да дойдеш тук да се извиниш пред всички за прибързаните си преценки и изказвания, без аз да очаквам от теб това като условие за баса. :)

"Има навика, да обръща темата за СЕБЕ СИ, тотално забравяйки оригналното ѝ значение. "
Почти винаги, където Кифлоприземител пише по темата, неизменно някоя злобна душица забива в коренно различна посока с едничката цел да избълва по негов адрес всякакви епитети и стъкмени измислислици и да отклони разговора от зададената тема на автора/ката. Истинска рядкост са темите, в които някой не се заяжда с него.

"Празнословието му. Има едни и същи неща, дето ги е повторил стотици пъти, но трябва да ни ги каже отново и отново. "
Всичко, което Кифлоприземител пише, е надлежно обосновано и на ясен и разбираем за нормалните хора български език. Ако в различни теми в различни месеци и години се е случвало да пише сходни неща за определени житейски въпроси и човешки взаимоотношения, това се дължи на две неща:
1. Защото истината, която той пише, си остава същата с времето, а и в различните теми пишат различни хора в различни периоди. Ако тези обстоятелства след време се променят, Кифлоприземител неизменно ще пише истината, съответстваща на случващото се в обществото към тогавашния момент;
2. Има все по-голям поток от заблудени и озлобени хора, които пердашат лъжи из много от темите и правят нагли опити да прехвърлят вината за лошите си избори и несгоди върху останалия пол. На такива Кифлоприземител им отговаря с истината, която в по-честия случай се явява твърде лоша за техните очи и те се озлобяват още повече, защото не искат да се примирят с обстоятелството, че в крайна сметка отговорността за техните действия и бездействия е тяхна, а не чужда. Когато някой избира редовно да нагъва дюнери, е излишно да се оплаква, че друг му е виновен за нездравословното състояние. Същото се отнася и за тези, които целево се занимават с повърхностни хора и после се чудят защо са били само временно - заради едното изчукване - и не са получавали насреща искреност и разбиране.

"И има едно, дето ме плаши - нуждата, някой да признае. "
Самовнушението ти не е полезна черта. Това трябва да те плаши. Единственото съществено е дали сгрешилият човек ще признае пред себе си и ще направи необходимите постъпки да се представя по-добре занапред, за да не допуска отново и отново старите си грешки. За мен е важно, че аз съм наясно с нещата, които касаят пряко мен. Никога не съм изразявал желание да убеждавам когото и да било да вярва в нещо; всеки е свободен да вярва на каквото си иска. Какви ли не глупости съм чел по мой адрес и ми е било смешно тогава, защото обикновено се твърдят неща, които са пълна противоположност на истината. Ако хората споделят своите мисли и становища с обосновка, без нападки и злоба, ще е още по-добре.
Ще ти дам лесен пример за "нуждата някой да си признае": Нееднократно ми се е случвало при срещи с жени да ме питат колко пъти съм изневерявал. Отговарял съм, че никога не бих сторил такова нещо, защото ако се стигне дотам една жена да ме отврати със свои непристойни действия или повърхностно отношение, направо се разделям без замисляне, понеже очевидно сме несъвместими и следва всеки да се занимава с хора, отговарящи на неговите ценности. Винаги, без изключение, веднага са се съмнявали в моите думи и са се опитвали "да ме накарат да си призная, че изневерявам", като в подкрепа на твърдението си те прилагат проекции от личния си лош опит с избираните от тях мъже, чрез думите: "Всички мъже изневеряват и бройкат чуждите жени! Един не познавам, който да е верен! ". И тук идва тънкият момент с въпроса: "А ти какви мъже си познавала, че до един са все бройкаджии и необичащи те? " и после става мазало, тъй като въпросът ми е прекалено неудобен. :) Най-честите отговори (ако не са се нацупили твърде много) са били от рода на: "Ама, аз имах огромен избор от мъже, но не съм си ги избирала все такива, просто така се е случвало... ". И все им се "случват" едни и същи типове бройкаджии, цял живот. Толкова за нуждата у тези жени някой да си признае.

- Разяснител

174.   Поправка към предишното ми мнение. Изречението:
"Нямаш грижи: хващаме се на бас за някоя по-приятна сума пари и плаща този, който докаже, че другият е излъгал в своите твърдения в тукашните теми. "

... трябва да се чете така:

"Нямаш грижи: хващаме се на бас за някоя по-приятна сума пари и плаща този, който НЕ УСПЕЕ ДА докаже, че другият е излъгал в своите твърдения в тукашните теми. "

- Кифлоприземител

175.   Вижал съм и друг път, да твърдите, че хората се самозаблуждават, когато става въпрос за Вас. Интересно ми е, дали вярвате, че повечето хора живеят в самозаблуда, а Вие познавате иситната. Благодаря, че държахте отговорите си под 1000 думи.

Аз казах, че не харевам у Вас, следните - самохвалство, празнословие и нужата, да обърнете всяка тема, за себе си.

А вашият отговор, под номера 173 и 174 е точно това - Всички тези неща, събрани на едно. Самохвална тема, за това как Вие винаги прав, в която почвате да пишете неща, за които никой не Ви е пожелал мнението (заглавиет е "Какво мислите за кифладжията? ", а не "Какво мисли той за себе си? " ), където започвате да говорите за неща, които никога съм споменал, а после искате, да се извиня на Вас, за нещо, което не съм направил, т. е. да Ви "призная". Аз твърдя, че традате от самохвалство, а не, че лъжете. Съжалявам, но няма да получите това от мен. Няма за какво.

176.   Самотен и озлобен от собствената си некадърност чичак, обвиняващ основно жените за всичко, което той не е успял да направи с живота си.
Редовен в женски форуми, в сайтове за запознанства и още не се е сетил какво не му е наред, че не е успял нито семейство да създаде, нито личният си живот малко да подреди. Сега си е измислил нова реалност, със средно образование и без шофьорска книжка дори, но бил дизайнер на мощни коли... та така. Щом още не са го затворили някъде против волята му, предполагам не е обществено опасен поне, освен дългите излишни, които сме принудени да превъртаме тук.

177.   Има потенциал на философ. Доста жени трябва да са му благодарни, че ги е извадил от невидението им за тях самите. Уважавам интелигентните хора.

Чорбаджията на курникът

178.   Всяка буква и запетая в мнение 176 е вярна! :)

- Потвърдител

179.   Какво да мислим - нарцисист като по учебник, самовлюбен, без реално покритие, без никакви постижения в тоя живот, на който за всичко са му виновни другите - основно жените.
Неспособен на емпатия, неспособен на трезва преценка за себе си, напоследък май развива и психоза.
Естествено антипсихотици вероятно биха повлияли психозата, но не биха могли да повлияят тежкото му личностно разстройство.

101-150 от 170