Споделена история от Други

Какво мислите за кифладжията?
Само на мен ли ми стана досадно вече?

Не ви ли идва леко досаден и натоварващ, на всяка манджа мерудия и повтарящ едно и също до втръсване? Където и да вляза, която и тема да отворя, е там с компетентото си мнение по всичко. Болната му тема е колко не стават жените. Лъха чувство на реваншизъм. Не знам, ама да лягаш и ставаш с "жените това, жените онова", за мен не е много нормално. Да не кажа, че граничи с психично отклонение. Това са седмици и месеци наред да ставаш и лягаш с една и съща мисъл и да висиш денонощно по форумите и да говориш едно и също като развалена плоча из всичките теми. То само потребителското му име като погледнеш, ти мирише на психодиспансер. Мен честно казано започна да ме дразни където и да вляза, все да виждам "Кифлоприземител, Чингис Хан, Кифлоприземител, Кифлоприземител, Братан, Кифлоприземител, Чингис Хан, Кифлоприземител". Това Кифлоприземител вече ми поникна на пъпа и поражда асоциация за досада, отачаяние и нездрава психика в мен. Нормално е никоя жена да не иска да е с такова обобщаващо мрънкало.

Има и един друг хахо, на който редовния му коментар е цитат на друг коментар и отдолу някакво инфантилно заядливо изказване. Или ако му кажеш нещо, което не му харесва, започва да ти иска статистически доклад, научни трудове и не знам си какво в подкрепа на мнението ти.

Преди имаше един дядо Торбалан, той пък имаше мания за величие колко велик любовник е и как ако не ебеш денонощно, за нищо не ставаш. Той пък хептен лудичък. Добре, че поне той се разкара, че съвсем не се траеше.

Коментари

51-100 от 170

58.   Аз често пиша тука, но без да си пиша име отдоло, защото и мене ще намразите. А коментар по-дълъг от половин страница на телефона не чета.

59.   6, по какво преценяваш, че историите за виетнамката, калайджийката, порно актрисата и другите им подобни, че не им помня заглавията, са пуснати от Чингис Хан? - стил на писане, характерни често употребявани реплики, правописни грешки? И аз си мисля, че са написани от един и същи човек, заради повтарящите се правописни грешки (доколкото си спомням), но дали е ЧХ, не съм се замисляла, а и не съм чела достатъчно негови коментари. Не се заяждам, стана ми любопитно.

Black Sabbath

63.   Още от заглавието ми стана пределно ясно, че авторката на тази безмислена, безмозъчна тъпня, е някоя обидена празноглава пикла, припознала се в коментарите на изброените от нея хора, и сега подскача и пищи в отбранителен режим като ощипана девойка в овулация. Жалка работа.

64.   до 63

дори и пола не ми позна, но щом ти е станало "пределно ясно", ОК. Само не разбрах как разбра, че ти е станало ясно и как провери твърдението си. Правиш ли разлика между предположение и ставане на ясно?

65.   Не мисля, че заслужава да му се посвети цяла тема. Престанах да чета постовете. Образован е, грамотен е или най-малкото ползва аутокорект, но е един ужасно комплексиран пресметлив еснаф с женски нрав, робуващ на догми и пишещ километрични излияния. Опитва се да подреди всички около себе си и да им лепне етикет, вместо да се нагоди и да промени себе си. Мърмори като дърта кандидат-свекърва, за която никоя жена не е достойна за нейното златно писано момченце, което вече е на възраст дърт ерген.
В общи линии отговаря на профила - злобен стар ерген.

66.   До 64

Последно, от кой пол се самоопределяш? В други теми жена пише за мерудията на всяка манджа. Не зная кое е по-лошо: Да си изпълнена с омраза незадоволена мома, или да си мъж, звучащ като изпълнена с омраза незадоволена мома?

67.   от автора

Само да кажа, че и 100 единици да ми сложиш на 64, факта, че не позна, че съм жена няма да се промени. Не виждам смисъл да слагаш единици на констатацията, че не си познал. Нито съм казал, че си прост, нито нищо. Просто обяснявам, че не си познал. Какво трябва да означава единица на подобен пост? Все едно да кажа, че не си познал числата от тотото и ти да ми сложиш единица. Е, добре, ама и 100 единици да сложиш, няма да се промени факта, че не си спечелил джакпота. По-скоро на теб трябва да ти се слагат единици, че си сигурен в нещо, без да имаш доказателства. Явно не ти отърва нещо на тезата или съм те засегнал. А може и да си самия Кифлак, знам ли.

68.   до 66

не знам в други теми кой какво е писал, но аз не съм жена и никога не съм го твърдял. И да, мразя Кифладжията, защото е много негативен и досаден. Не обичам такива хора и заставам зад мнението си. И защо аз да съм злобен, след като той във всяка втора тема пише злобни фермани? Аз съм написал една тема да изразя мнението си и вече аз съм злобния, а той дето от месеци не спря да пише фермани, е много готин. Това, че си се припознал в самия него или си самия него, не променя този факт. То и ти не си много позитивен, като те гледам, ама нали сега целта е аз да изляза лошия, пък ти хубавия, така че ОК - аз съм злобния, вие сте с кифлака сте ебахти готините пичове. Доволен?

69.   66, аз съм жената, която е наричала Кифладжията така, и както можеш да видиш в хашовете, не съм авора. По-лошо от незадоволена жена и от незадоволен мъж е параноик, който търси под вола теле и твърди грешни неща.

70.   Кифлоприземителят е готин пич и интелигентен мъж! Мен лично ме радва с коментарите си! За много неща е абсолютно прав! Казва самата истина, такава каквато е! Има какво да се научи от него! Някои негови съвети, опит и прозрения са изключително полезни, за всички! Мога да му кажа само БРАВО и да продължава напред!

71.   Честно казано има коментари с които съм напълно съгласна. Така, че не е лош тип.

73.   Цифлопристрастеният се мисли за някакво много рядко срещано създание от мъжки пол, но не е нищо кой знае какво отличително. Да, някои неща, които пише, са верни, но това не променя факта, че и той, като повечето мъже, на първо, пето и десето място гледа външният вид и после остава удивен, че жената се оказва "кифла", понеже не гледа качествата, но иначе мрънка, когато жените също гледат външният вид и/или парите. Лицемерно човече.

74.   Ниски мъже с майчин комплекс е моето обобщение е по темата.

75.   64, не съм ти познал пола ама друг път, пача тъпоумна, празноглава. Познал съм и още как. Как ще разбереш как съм разбрал, че ми е станало ясно като малкото ти, миниатюрно мозъче по размери е по-малко от грахово зърно и не ти стига, за да разбереш? Не е нужно човек да е професор за да забележи типично женския изказ и женската злоба, която бълва от темата ти, като зловонна пръдня, извираща право от задника на дявола, тя просто се набива на очи. Явно доста си се засегнала от нещата, които Кифлоприземителят пише и лично си се припознала в тях, защото са истина за теб, за да пуснеш чак цяла отделна тема, посветена изцяло на неговото оплюване. Ахх колко слаба, жалка, малка невзрачна душичка криеш авторке...

76.   На Кифльото и подобията му вече се отказах да им чета умствените пръдни. Като ви дразнят не ги четете, не ги репликирайте, останат ли без внимание сами ще се разкарат.

77.   Защо принизявате Братан до нивото на Чингиз Хан / може последният да е имал труден живот, но за вулгарността му не може да има оправдание, а Кифльо прекалява с дългите словоизлияния, които дълбоко се съмнявам, че някой изобщо има търпение да прочете дори до средатаи, както и с вечните обобщения и опити да постави всички под общ знаменател.
Братан е интелигентен и със съвременно мислене, затова не мога да разбера с какво ви дразни.

78.   Мисля, че доста яко те е жегнал и засегнал с някое негово изказване, та толкова дълбоко си се обидила, че чак и цяла тема специално за него да пуснеш. Сори, кифленце, човекът не ти е виновен, че просто си се припознала в истината за себе си, ти сама си си виновна.

79.   Мисля, че е много досаден! Вече не му чета постовете, просто подминавам! Човек, който не знае къде е границата, не е много умен!

80.   Много досаден човек. Може наистина да е добър професионалист в работата си, вероятно изобщо не е и лош човек. Но е изключително досаден. Мисля, че това е и основната причина връзките му с жени да се провалят, от което пък става още по-досаден. Дори и на модераторът, който ми се струва доста толерантен и търпелив човек, му е дотегнало от него.

81.   73 съм. Писахме с Кифлоприземител в други теми и ме се издигна в очите. Естествено, не съм съгласна с всичко, което пише, но имам по- добро мнение за него.

82.   От едно известно време насам, този сайт бе залят от доста заядливички, хапливи и едностранчиви коментари на разни хора които вместо да водят конструктивен диалог (сещате се, позабравени неща като - "фактологичност", "уважение към себеседника", "фокус върху конкретната тема"), се впускаха в доста жлъчни странични отклонения, целящи единствено и само да обидят събеседника. Разбира се, подобни актове всъщност са израз на силно негативна и дребнава лична неприязън но най вече -израз на безсилие пред аргументите на другия.

В общи линии повечето теми рано или късно заприличват на махленкса разправия където всички кряскат обиди. По същество картинката не се различава от селска свада или често срещаните "бунтове в гетата", където лично моя инстинкт е да мина с мръсна газ възможно най бързо.

Подобна атмосфера отблъска малкото сериозни хора които биха седнали да напишат нещо наистина конструктивно и обмислено вместо 1 изречение от сорта "а пък автора сигурно е нисък малкопишковец", както все по честичко се срещат подобни изказвания. В резултат на всичкото това, този сайт, за мен лично, бавно но сигурно беше почнал да се превръща в бг мама. Някъде в коментарите мернах много точно описание на този сайт.

Хора като "Кифлоприземителя" са нещо като панацея за тази среда. Забелижително е търпението и ентусиазмът с който обеснява на подобни жени по тънък и културен начин, че в общи линии са не особено схватливи "квачки" ( термин, отново зает от коментарите по горе :))

И съвсем закономерно виждаме такава тема, очевидно написана от една такава. От далеч си личи злобният тон, лични впечатления които не струват нищо, и никой не е длъжен да се съобразява с тях. Другата причина да пусне тази тема, е че една типична черта на повечето подобни жени и, е че все търсят валидация, иначе казано "други квачки които да им пригласят" - мернах и това в коментарите. Много интересен стаден инстинкт, специфичен за това съсловие.

За мен лично изказванията им са донякъде забавни. Мернах едно от сорта "Неговите мнения са твърде дълги и никой не ги чете". Накара ме да се усмихна. Зачудих се, колко промит от днешната "фаст фууд" мода трябва да си, за да те мързи да четеш малко по дълъг текст. Дали тези хора четат книги, където авторът създава цял един отделен свят, със всичките онези красиви малки детайлчета в които ти неусетно потъваш все по дълбоко и по дълбоко, докато не надигнеш глава в 3 през нощта и се чудиш къде се намираш. Подозирам, че малцина днешно време изпадат в подобни ситуации. Даже имаше и едно предложение- пост по дълъг от еди колко си реда, да бъде автоматично изтриван :) Креативно :) Да не си губи мода времето да го чете и да мине към по "значимите и кратки коментари", т. е. - моите :)

Забелязва се тази трескавост, неврозност "( любимите ми коментари в стил - "Ало, модераторчето, защо вече няколко часа коментарчето ми не е одобрено" :)) които са една типична показателна черта на "модерния човек" който е нещо като лъскъва и лачена фасада и отчаяно прикрита празнота и прогнилост отвътре. Дето като ги видиш хубавичко, се стряскаш колко малко има в тях всъщност. А малкото което е там, колко е разядено и готово да рухне ако бъде лишено от посредствените си допаминовите инжекции които му подхранват фобиите ежедневно.

Другата много досадна черта която прозира в подобни изказвания - някои хора така и не разбраха, че света (или пък останалите хора, особено в свободен форум), не е длъжен да се нагажда според техните предпочитания. Но подобен тип хора имат грешната представа, че света и другите са едва ли не длъжни да се съобразяват с техните искания. Много интересно хрумване което не спира да ме изумява, докато стената на реалността неминуемо ги блъска челно.

И преди да ме нападнат хора като авторката, бих искал да им обърна внимание на един малък факт, който подозирам, че волно или неволно би убегнал на евентуалния търпелив четец от тази прослойка, който би се объркал нещо, и стигнал до тук :) - субектите които описвам към по горе, ги наричам "хора", а не "жени". Защото всички знаем, че има подобни екземпляри от двата пола. Моето скромно наблюдение, без да ангажирам никого с него, е че представителите му от женски пол са в пъти повече.

83.   Много ми е странен имам чувството, че пишат двама различни човека и подозирам, че единият е жена, защото мъж не може да мисли по този начин. Ще обясня защо.. С половината мнения съм съгласна и успява да се обоснове горе долу като човек с опит, но другата половина от ферманите му са насочени против жените и не ми харесва как постоянно призовава жените да се срамуват пред мъжете заради зърната и срамните си устни и да не носят грим, за да се чувстват смачкани. От това останах в потрес като го четох много пъти по темите. Призовава мъжете да искат от жените да плащат сметките по ресторантите, а това не е кавалерско и никоя жена не би се почувствала дама с подобни мъже. Пише за свирки постоянно и имам чувството, че ако съм му приятлка или жена, само за това ще ме тормози и няма да ми отвърне със същото и ще се чувствам използвана. Не ме разбирайте погрешно, аз не си представям да съм с него, но съм имала няколко връзки с егоистични мъже които са искали само свирки и анален секс и изпадам в ужас и гнус от такива като тях, а той ми напомня на тях. Ако имаше как и в ушите ми щяха да си го карат. От подписа му вече получавам нервни изблици. Която и тема да отворя, половината постове ги е писал той и това Кифлоприземител едва ли е без умисъл измислено. Имам чувството, че и хладилника да отворя пак той ще изскочи оттам. Понякога съм прескачала неволно постовете на други хора, защото съм виждала, че са дълги и съм очаквала да са писани от него а са се оказвали на други хора. Заради него вече четенето на темите ми е неспокойно и все очаквам да пише за сутиени, грим, срамни устни и свирки и колко са гадни жените, а мъжете винаги са манини златни. Не ми харесва и как все пише за сланините на жените по най-грубия начин за да накара всяка жена да се чуства ужасно, а можеше да се изказва по-учтиво като например с термините наднормено тегло или пухкава жена. На мен ми костваше неимоверни усилия да започна да се възприемам и харесвам такава каквато съм, защото цял живот са ми се присмивали за наднормелното тегло, но заради неговите постоянни обиди във ферманите му вече започнах да си мисля, че всеки минувач на улицата ме оглежда с критично око и ми брои излишните килограми и ми търси недостатъци във всяка бръчка. Ако се изказваше по-обрано щях да съм по-спокойна. Резервирана съм към него и незнам какво да мисля. Кой знае на живо какъв е, може да е психопад под прикритие. На думи изглежда с високо самочувствие което незнам откъде идва, след като е нисък и дебел. И не ми харесва как постоянно се хвали колко бил богат и харесван от всички всички жени, а той все им отказвал. Не зная кой би повярвал на подобни твърдения. На мъжете само да им покажеш разтворено деколте и вече им текат лигите от устата, та точно той ли ниския ерген ще отказва.. Бас държа, че която и жена му намигне, той ще тича като куче след нея и ще изпълява всичките ѝ прищевки. Но във форума винаги се прави на недостъпен и отказващ на всяка красавица. А другото ми подозрение е, че няма връзка и е дърт ерген защото е курвар, свикнал да трупа бройки и е неспособен на нормални отношения.

84.   № 83, поздравления за коментара ти!
Аз му се смея на "самочувствието". Очевидно е, че избива комплекси.
Подозирам, че сам си пише подкрепящи коментари от други IP-та, уж от името на други потребители, както и че сам си гласува звездички и гласува против коментарите, които разобличават глупостите му. Смея му се на съветите, които си мисли, че дава на "младите неопитни" мъже. Въздух под налягане. Страда от мания за величие и ако не е този форум, няма къде да се изяви. Жалка работа.

85.   Мисля, че е много бъбрив, тъй като пише понякога дълги коментари. Аз харесвам такива хора, които са приказливи и общителни.

86.   82, повечето зрели хора обикновено влизаме в интернет за малко, колкото да убием някакви свободни промеждутъци от времето си. И разбира се, че четем книги. Но къде си тръгнал сравняваш четенето на стойностна литература с километричните излияния на разни случайни странници из мрежата... Няма как зрял човек да се занимава с разни фермани из интернет, освен ако не е някой тинейджър и/или депресар с много свободно време. Или човек, който доброволно и специално се е отдал на това като един търпелив модератор.
Между другото това предложение да се трият по-дългите постове съвсем не е лоша идея.

87.   Моето отношение към Кифлоприземител е много добро, защото пише обоснователни коментари. Но твоите истории и коментари въобще не трябва да се публикуват, защото ти си най-язвителна и винаги плюеш по мъжете. Прочети си историята: "Никой никога не ме е искал" в "Любов и изневяра" и виж какви цинизми и обиди пишеш за него. Да го наричаш гнусен, това ли е твоята култура? И защо си изтрила повечето от половината коментари, ами защото не искаш други коментатори да ги прочетат. Ако има тема: "Какво мислите за модераторката" на този сайт бъди сигурна, че много негативни изказвания ще има за теб, но съм сигурен, че ти няма да ги публикуваш. Ти се мислиш за нещо, но си едно нищо и това се вижда в твоите истории и най-вече в твоите коментари. Замълчи завинаги, защото ни писна от теб и от твоите претенции.

89.   Много досаден,все едно някоя дърта свекърва.Все да се заяжда,1 хубав коментар няма,разбирания от преди 1000 години.Най-вероятно злобен самотник,който никоя не харесва и избива комплексите си на жените.

90.   Мнения 29, 33, 37, 45, 63, 75, 78, 82,87 са писани от Кифладжията. Сам защитава себе се с прословутия си протяжен и обяснителен стил.
Няма друг толкова досаден, натрапчив и дразнещ индивид в нета.
Съжалявам го, нещастен самотник е , затова му пожелавам да се задоми с учителка по литература, която най-после да го научи, що е то сбит преразказ и писане на есе с лимит до 130 символа.

91.   Коментар 82 е писан от самия кифладжия. Прави го и в други теми.

92.   Абе с някои от изказванията му не съм съгласен, ама нямам спомени да се е заяждал, даже него го обиждат постоянно и ме учудва че не им отвръща подобаващо да им набие канчетата. Ама те май още повече му скачат за това че е търпелив. Даже в отговор на заяжданията им отговаря спокойно в детайли и това имам чувството още повече ги нерви, предимно някакви жени. Според мен ако вместо това им се озъби един два пъти, ще свият сармите. За разбиранията му не знам какво искаш да кажеш, че са на 1000 години??

93.   Чингисе, на мъж се казва, мълчи като провиснал хуй.
Жените, нито сме мълчаливи, нито кротки и никога не забравяй, че и ти си излязъл от на майка си половия орган.

94.   Тоя е безумно дразнещ с неговите безкрайни постове, в които единствената му цел в живота е да си отмъщава на жените със злобно чувство на реваншизъм и обиди към женския пол. Само като го видя и го прескачам на секундата. Представям си на живо как устата му не спира да говори като някаква зла свекърва. Развали всичките теми във форума с присъствието си, защото насъсква всичките мъже срещу нас и вече не ми е приятно да чета темите заради него. Най-лошото е, че много мъже му уйдисват на ред пил пропагандите и му пригласят без да мислят с главите си. Живея в западна държава и тук за щастие мъжете са мъже а не са като българските ганьовци. Аз гласувам да му се забрани да пише в темите повече и да не се допускат дълги мнения, защото това отблъсква всички.

95.   94, а на теб кой ти е виновен, че си неграмотна и не можеш да четеш, и затова не искаш да четеш дълги коментари? Като не ти харесват коментарите на Кифлоприземителя, просто не ги чети, ама не си позволявай да се изживяваш като собственик на сайта, за да раздаваш заповеди на кого да се забрани да пише, и на кого не, защото с това изглеждаш жалка и смешна.

96.   Хаа видях го кифлоприземеният в сайта "вземи ме" описал се "надежден :))) типична глава (костна структура според антропологията) на неандерталец, с малки миши очи и шапка с козирка обърната назад, белким мине за младеж.
Нали все твърди колко по-младеж изглеждал, глупости, ако не избърза да се скрие там, виж го къв' е хубавец

97.   Пич, тоя едва ли е 90 кила! Не е Кифльо, объркал си човека!

98.   Дебел чичка с ОКР и огромни претенцио.

99.   Номер 96, по щастливо стечение на обстоятелствата, видях коментара ти веднага след публикуването му и влязох да му разгледам профила, (лошото е, че трябва да се регистрираш, иначе не ти дава достъп), еми затвърждавам си мнението от другата тема - никоя на моите години не би си хвърлила и сопола по него. Честно казано не ми стана смешно, ами тъжно, нуждае се от специализирана помош, но такава няма как да се окаже на човек, който не осъзнава, че има проблем и не иска да се лекува.
Ж23

100.   97 той е, но явно с по- стара снимка, нали да изглежда по- млад.
На няколко места "чукнете в гугъл кифлоприземител и ще видите" та го направих. Излезе там по съвпадение от тук "сподели" където в един пост си е оставил дата и година на раждане на една астроложка.

101.   Ми жените просто ги използват.
Педофилската клика отдавна има представители в парламентите на много европейски държави, в една от тях даже си имат и партия в парламента.
Жените са много лесни за манипулация, все пак те въртят световната икономика, рекламите, медиите, ламтежа.
Много лесно и хитро ги яхат педофилите, гейовете, корпорациите и политиците и всичко е точно.
Мдаа, вече не харесваме жените в бг, поне не харесваме това в което ги превърнаха, сега трябва да им купуваме апартаменти където да се размножат, да им плащаме сметките и издръжката, да им плащаме дори и техния данък, накрая да ни настроят децата ни срещу нас и да ни изгонят от собствената ни къща. Еми извинявай ама те искат да се гаврят с умрял, няма как да стане.
Накрая - развод, и какво, съдията пак жена! Мъжемразка.
По бракоразводните дела, любимият ни соц ни е оставил още едно наследсво- целия процес и съд се води от жени..
Е?

Аз съм женомразеца с двете женски чеденца, ах ти нещастно ми създание номер 5!

103.   101 - Знаеш ли защо съдията е жена? Защото жените се учат повече, с по-висок бал са и влизат право в учебните заведения.
Да си станал и ти съдия. Ама то е по-трудно, отколкото да плюеш жените в анонимните сайтове. Че и женски баща на всичкото отгоре. Значи и твоите дъщери и майка си плюеш, като слагаш всички под общ знаменател.

105.   Забрави Гаро, Чичо, Чорбаджията и курникът, DS, Сабатката и Сополанката.
Също не е зле и ти да се подписваш, иначе ще ти викаме Злобната.

106.   Имам чувството, че е изпълнен с много омраза. Затова е и все сам. Постоянно говори за нацепени батки, сигурно много се комплексира от тях. Да не говорим какви грозни коментари съм чела срещу жените. Коя ако е пълна защо е пълна, ако е слаба защо е слаба, защо се гримирва, защо не се гримирва, защо е сбръчкана, ако няма бръчки защо е с хиалурон. С две думи за него угодия няма. Представям си го на няякоя пейка на главната в Пловдив. Седи и оглежда хората от глава до пети и им намира недостатъци. Затова и няма да намери жена. Просто никоя няма да търпи такъв злобар. След години ще надува главите с теориите си на дядовците пред някой блок. Ще е дървения философ на квартала. Иначе според думите му много хора са станали милиардери блоагодарение на него. :D :D :D

107.   Снимките са адски стари: две са от това лято и другите две са от миналото лято. На по-старите снимки човекът тежи 96-98 кг, на новите е около 90-92 кг. Шапката служи, за да предпазва от летните лъчи по време на многочасови разходки, което е особено важно, когато косата е подстригана късо. А когато човек върви срещу слънчевата светлина, шапката бива обръщана с козирката напред, за да предпазва очите от заслепяване.
Който иска да чете истината, да пита направо. А който иска да чете хорска злоба и смахнати сценарии, тук вече са изписани такива в достатъчни количества, но може и още. :)

- Жребче

108.   № 96 е прав/а. Точно той е. Шапката е, за да прикрие, че отпред оплешивява. Не му вярвайте на оправданието.
Жребче, Дяволитка, Пиронче и др. псевдоними е използвал в бгмама. Там можете да намерите истини за него.

110.   Номер 108, ако причината уж е "за да прикрие, че отпред оплешивява", защо тогава въпросният човек не носи шапка в поне 330 от останалите дни в годината, в които не е на почивка на морето? :) Този въпрос го задава човекът, който е с едни и същи корени на косата от ученическа възраст насам. Ще ти отговоря, за да не се измъчваш какво може да е: такава шапка човекът носи, когато предпочита да не е със слънчеви очила. Докато някои търсят под вола теле, вместо да четат с разбиране, т. е. дословно какво точно е написано, все ще има измислени сценарии в умните им главици.

Помниш ли темата, в която същият човек качи своя снимка от 2019 година (без шапка - каква изненада) и изключително любезните дами там (които са все млади, успешни, красиви, руси, със сини очи и никога не са заядливи) предполагаха, че е между 18 и 27 години, докато той всъщност беше на 39 тогава? Аз пък помня как почти всички от същите наперени госпожи и госпожици изглеждаха и/или какви зверски комплекси споделяха за себе си в темите "Да се оплачем" и някои други, засягащи кисти, зле миришеща пот, бръчки, брадавици, провиснали части от тялото, лоши зъби и дъх, побелели коси, изгърбвания, напукани пети, газоотделяне и т. н. Но иначе в другите теми се представяха за от графини нагоре. Помня и как една там ме нарече "Митьо Пищова" само въз основа на теглото, без да ме е виждала, а тя самата се оказа безподобна буца педя по-широка от мен, маниачка на газираните напитки и питаща как да отслабне, но без да ги отказва. Друга пък ме нарече "дърт", макар да бяхме на една възраст (39 години), само дето тя изглеждаше поне на 50 тогава. А една от онези, които там "колят и бесят", се хвалеше колко млада и щастливо омъжена била, а се оказа нещастно омъжена лелка в предпенсионна възраст. От толкова много лъжи в ежедневието си така се оплитат, че само сценарии са им в главите. И тук - така, като ви чета. :) Из няколко съседни теми в последните дни чета как на десетки киселячки им се привиждат Кифлоприземители във всяко едно мъжко мнение, което изкарва на показ истинския им нрав. То бива параноя, но чак толкова... :)

112.   110, то бива да обиждаш (знаем, че те бива да обиждаш), но чак пък толкова. Когато твоите недостатъци биват разкрити, не можеш да го понесеш, а? Ами свиквай - който сее вятър, жъне бури.

113.   Видях го и аз, нищо, че си е изтрил профила "Надеждния". Накратко - дебел, бузест, изглежда злобен, с шапката обърната назад е супер смешен. Изглежда около 40 годишен на снимката.

114.   За това значи тоя се е врял при жените в бг мамата! Да им изучава петите, бръчките, зъбите и пр. Понеже той е съвършен. :)))))) Дяволитка, а? Много мъжкарско.

115.   И аз го видях. Мазен, остриган, "чаровно" подсмихнат, мяза ми на работник в кухня (да ме извинят въпросните). И не ми се вижда 18-27годишен, ами на доста повече.

116.   115, и с малки очи на плъх. Защо си е изтрил профила? Сигурно защото е много "красив и младеещ" както твърдеше, ама сега като го видяхме, бърза да се покрие. Друго си е скрит да дебне из женски форуми и теми, да се опитва да смъква на своето ниво като не може той поне малко да мръдне нагоре.

51-100 от 170