Споделена история от Други

Какво мислите за кифладжията?
Само на мен ли ми стана досадно вече?

Не ви ли идва леко досаден и натоварващ, на всяка манджа мерудия и повтарящ едно и също до втръсване? Където и да вляза, която и тема да отворя, е там с компетентото си мнение по всичко. Болната му тема е колко не стават жените. Лъха чувство на реваншизъм. Не знам, ама да лягаш и ставаш с "жените това, жените онова", за мен не е много нормално. Да не кажа, че граничи с психично отклонение. Това са седмици и месеци наред да ставаш и лягаш с една и съща мисъл и да висиш денонощно по форумите и да говориш едно и също като развалена плоча из всичките теми. То само потребителското му име като погледнеш, ти мирише на психодиспансер. Мен честно казано започна да ме дразни където и да вляза, все да виждам "Кифлоприземител, Чингис Хан, Кифлоприземител, Кифлоприземител, Братан, Кифлоприземител, Чингис Хан, Кифлоприземител". Това Кифлоприземител вече ми поникна на пъпа и поражда асоциация за досада, отачаяние и нездрава психика в мен. Нормално е никоя жена да не иска да е с такова обобщаващо мрънкало.

Има и един друг хахо, на който редовния му коментар е цитат на друг коментар и отдолу някакво инфантилно заядливо изказване. Или ако му кажеш нещо, което не му харесва, започва да ти иска статистически доклад, научни трудове и не знам си какво в подкрепа на мнението ти.

Преди имаше един дядо Торбалан, той пък имаше мания за величие колко велик любовник е и как ако не ебеш денонощно, за нищо не ставаш. Той пък хептен лудичък. Добре, че поне той се разкара, че съвсем не се траеше.

Коментари

151-170 от 170

180.   Всичко беше една игра, да видя как ще реагирате!

-Кифлоприземител

182.   Току-що попаднах на тази тема и съм потресена. Това е сайт, в който хората споделят за да потърсят мнение от непознати. Като човек, който е споделял два пъти в този сайт, бих искала да ви кажа, че ми беше изключително приятно няколко човека да се постараят да прочетат за проблема ми и да оставят своите коментари. Въпросния потребител на сайта се старае да дава мнение, което хората търсят. А за всички, които сте се изказали толкова грозно и го нападате - какъв е смисъла? Когато някой не те интересува не отделяш цял следобед да пишеш обиди.

Продължавай да се опитваш да помагаш на хората, Кифлоприземител! Щом са ти отделили цяла тема със 180 коментара, значи си важен.

Успех!

183.   Кифлоприземител, ако си мислиш, че коментарите и присъствието ти будят у някого възторг, възхищение и въодушевление бъркаш. По- интелигентната аудитория на този сайт, както и хората с по-богат жизнен опит са наясно з какво става въпрос и преминават през коментарите ти с великодушно снизхождение и най-често безразличие, а много най-вероятно не ги и четат отдавна като мен. Бъди здрав и щастлив

185.   Безспорно става дума за човек с доста качества, като му прочетеш дори и един коментар, оставаш с впечатление, че човекът има знания и доста житейски опит. НО такива хора обикновено будят завист и отрицание, нормално е, особено ако са отправили някой остроумен и ИСТИНЕН, но критичен коментар към някоя жена. Жените не търпят подобно поведение, единствено дитирамби и хвалебствия са достойни за ушите им, природата им е такава, при това, органично действат като защитници на семейното огнище и включват целият арсенал на отрицание, отблъскване и чиста злоба спрямо хората, които им се противопоставят по някакъв начин. Затова всичко написано спрямо Кифлоприземителя си има своето значение. Не съдя никой и не бива да съдим никой, още по-малко е редно да съдим природата, че е създала мъжете и жените такива каквито са, в това се корени красотата на Живота.
М, 44

186.   Номер 181, благодаря ти за изразеното мнение! Не се сещам коя точно е темата ти, понеже неведнъж съм вземал участие в такива с призиви за съвети относно възникнали пречки, особено ако е нещо свързано със здравето, но ще се радвам, ако съм успял да помогна! Също съм на мнение, че човек преди всичко трябва да споделя мисли и опит. Има и друг тип хора, които се включват само с цел да обидят някого и нищо с не допринасят. Едните лесно се различават от другите.

Номер 180 има добро чувство за хумор, но НЕ Е Кифлоприземител. :) Аз съм писал мнение 178 и другите с hash "87037a3040". Предполагам, че мнение 180 е умишлено подхвърлено от човек с неизвестни пол и години по този начин, за да се създава още повече насъскване срещу моята особа. Това лице вероятно отпреди ми има зъб за споделено от мен становище и сега "осмисля ежедневието си" с плетенето на интриги. Това се е случвало и в няколко други теми, където неизвестни лица сплитничат и се представят за мен.
Темата е създадена от някой човек със слаби нерви. Човещинка. :) Аз не бих постъпил така подло, че да си правя гаргара с хората и да пускам такива теми за себе си, както намеква 180. Нямам против всеки да си пише измислици, понеже злословията не ме засягат и грам. :) Това се дължи на обстоятелството, че аз съм наясно какъв човек съм като душевност, ценностна система и имам късмета да разполагам с условията да следвам поставените си цели.

- Кифлоприземител

187.   Споко, това беше шега, пич си!

От 180
-Кифлоприземител 2

188.   Както винаги, хората не четат романите на Кифляка, а той си пише сам положителни коментари.
Ако го пипне някой психиатър доживот ще пие хапчета.
Затова и голяма част от потребителите се изнесоха към бг мама, поне там Кифляка вече са го блокирали.

189.   Н 188, ако го пипне тоя хахо психиатър, то и психиатъра ще започне да пие хапчета

190.   кифльото е самотник, по цял ден спамещ по форумите, за съжаление очевидно без личен живот, но пък компетентен по много въпроси, за които намира информация от интернет. никой нормален човек няма да обърне внимание на мъж като него в истинския живот - дървен философ, досадник, не приема чуждо мнение, поне не е селяндур като скандинавеца. сам си пише хвалебствени коментари, сам си благодари и сам си отговоря. тъжно, тъжно

192.   Съвсем е изтрещял. Сега и телегонията го гони. От ден на ден става все по-озлобен и ненормален. Недоучем, невеж, ама нагъл.

193.   Не го чета него, както и Крум и още един - двама с подписи. Чета отдолу нагоре, за да не си цапам съзнанието с техните постове.

194.   Кифльо, вярно ли е, че така правиш, бе? :) Много са ти набрали и явно си писал трудни за преглъщане истини. Все по-често забелязвам някой друг човек (или други хора) да се подписва като мен в редица теми и разстройва психически по-неуравновесените читатели, които бързат да лаят в дружен хор.

А колкото до Кифлоприземител, съжалявам, че ще разбия на пух и прах всичките самозаблуди на номера 190, 192 и някои от другите съскащи по-горе, но аз не си пиша хвалебствени слова, не си благодаря и не си отговарям сам от чуждо име. Това са действително други хора и одобряващите мненията в Сподели могат да потвърдят същото, понеже имат достъп до IP адресите на всички потребители.

- Кифлоприземител

195.   194 (кп) тук само ти си, който трудно преглъша истини. За нас си просто досаден чичак с букет от психични проблеми.

196.   Добре де, като не го харесвате този човек, защо не пропускате да му отговаряте, да се заяждате с него, това някакъв Стокхолмски синдом ли е? Пък и в тази тема, посветена на КП има вече почти 200 коментара, това показва интерес към личността му. Освен това дори се появи и човек, който пише понякога с неговия подпис. Вие сами правите КП по-значим отколкото дори той би искал да е тук, иначе и по-горе бях писал веднъж - за мен това е интелигентен човек, който дори само затова няма как да не бъде хейтван тук. Но откъде има желание да е толкова активен и обстоятелствен, това не мога да кажа, но като цяло е забавен образ и мога да ви уверя, че един ден, когато се махне от този форум, ще ви липсват коментарите му:)
М, 44

197.   Както повечето потребители и аз не го чета. Ако исках да си говоря с луди щях да ида в лудницата.

198.   и мога да ви уверя, че един ден, когато се махне от този форум, ще ви липсват коментарите му:)

Ще ми липсва, катко ми липсва пролетна алергия, след като ми мине...

199.   Тези, които му пишат и му отговарят са отскоро в сайта. Всеки разглеждал сайта повече от месец, престава да го чете.
Кифлоприземител е с тежко ОКР / обсесивно-компулсивно разстройство/ и това отблъсква хората от него, ако пптърси добър психолог, има шанс да се оправи и да се задоми най-после, но без външна намеса, положението е неспасяемо.
Умен е, но изключително натрапчив, защото е с ОКР.

200.   Защо са го баннали от бг мамата?

201.   Баннаха го, защото там модераторите са по-адекватни.

203.   196, на тоя хахо нито му пишем, нито го отразяване съобще. Тази досадна лепка (кифльото) е който ходи по петите ни, та чак вече започна да досажда и с опити да се пробутва за срещи на живо в анонимният сайт. Меси се в разговори между други, спами наред, две думи не можем да рзменим без неговите километрични излияния. Игнора го приема като предизвикателство за още ръсене на бълнуванията си. Айде стига вече, де!!!
Това е едно досадно, откачено чиче, на което вече сигурно стотици пъти му е казвано. Виж темата за разлика във възрастта, пак полудя чичака, щот' е дърт вече, иска му се младичко, минало му времето и според него жените са виновни за това, че той е неудачник. Виж колко коментара там е пуснал/оспамил темата и му чети (ако имаш търпение за такъв) на хахо напъните. Така с много други теми. Да се лекува!!!

151-170 от 170