Споделена история от Други

Такива ли са сметките?
Откъде идва самочувствието, за съжаление и често без никакво прокритие, при това масово, сред жените и момичетата родени след 1985 година?
Не че и мъжете и тийновете са кой знае каква стока масово, но сякаш да срещнеш свестен/нормален мъж в днешно време, е малко по-вероятно, визирайки най-вече факта да има повече от 2+ теми по които може да заговори що годе нормално, да изрази факт или позиция същевременно.

Не искам да звуча нихилистически, но ако вземем за пример дъното - т.е., прост-джигит-курвар срещу простакеса-тип кифла, то все пак с първия сякаш по-можеш да си кажеш нещичко, отколкото с жена от такъв тип, в чиято глава са само лъскави неща, процедури, шопинг, фукане и т.н.
Да, те много от тях обичат да казват, че са добрички по душа, нерядко, главно заради и модата ги виждаме и с кученца, котенца(което може да се сметне като плюс по отношение на грижата, играта с тях) което между другото в някои случаи е вярно, защото за съжаление има и много умни жени, но адски зли и властни кариеристки, в които няма буквално никакво майчино-женско чувство.
Настроени са на #FM Кариера# и край!
(Казвам тук майчино, просто защото в природата на всяка жена е заложено това, което в крайна сметка е символ на любовта, грижата, човешкия род и т.н).

Та тези два антипода, за жалост в България станаха и много често явление - простакесата-кифла и кариеристката.
А пък жените навярно(донякъде и с право) биха отвърнали с мъжкия еквивалент- мачо-кур***я джигит и айляка-битов алкохолик.

Мамка му, нямате ли чувството, че липсва златната среда в съвременните взаимоотношения и желания между МЪЖЕТЕ И ЖЕНИТЕ, което във всяко нещо за жалост води до срив, като най-ясно може да се види в икономиката - много бедни и много богати = будна кома, а в държавите с изявена и стабилна средна класа, всичко върви адекватно!

Друго, ако масово запиташ жени -
На колко от 10 оценявате интелекта си?
Надценяването ще е поне с 2 пунка отгоре, например 8-9/10., а реалният масово е не повече от 7.5/10.

По отношение на красотата - Да, кардинално за Европа примерно, българките са НАД средното ниво, някъде към 8/10, но не и нещо уау.
Тук повечето, за жалост или се подценяват/или се надцянават, то и затова тоновете грим и една истерия по отношения на външния вид/суетност и пр. вървят като топъл хляб, което ясно показва, че очевидно имаме разминаване във възприятията.
Сиреч, тя реално е много по-красива без тези екстри, а пък си мисли че като ги сложи... става нещо уау!

Извод: Красотата на масовата българка е с над 0,5-1.00 пункта в сравнение с интелекта.
Красота - 7,5, 8/10
Интелект - 7, 7,5/10
Т.е., реалността е, че българката е средно ниво по интелект и над средното по красота.

Коментари

1.   А самият ти на колко години си?

2.   Нещо бъркаш.По интелект на българката давам 3/10 и то ако се е наспала,наяла и още едно с на- в деня преди "теста".По красота,без грим и екстри-4.5-5/10.Средното за Европа вероятно е 6-7 по двата показателя.За кючеци,простащина и комплекси обаче получават 9/10.Тези оценки разбира се са с ясната забележка,че и мъжките им еквиваленти са сравнително същия "калибър",но пък техния филм е по-друг.

3.   Пич, българските мъже не си падате по умни жени, така или иначе. Избирате си ги тъпи ужким да не знаят много (за това имате мама!) и после ревете.