Споделена история от Секс и интимност

Проблем ли е това
Здравейте, скъпи хора! От известно време излизам с едно момиче, което харесвам, то също ми призна, че ме харесва. Обаче установих нещо, което малко ме притеснява, и се запитах дали нямам физиологичен проблем. Когато сме заедно, ми е топло и приятно на сърцето, но... през по-голяма част от времето съм постоянно надървен. Притеснявам се да не ме забележи, макар че якетата в това хладно време прикриват надървения ми хуй. В момента, в който я видя, се надървям толкова здраво, все едно съм в леглото и правя секс. Веднъж, докато си говорихме и пак бях надървен, свърших в гащите: топла сперма ме обля и не знаех какво да правя. Интересно ми е да чуя какво ще кажат жените. Това хубаво ли е според вас, или по-скоро е малко плашещо? Пенисът ми е малко по-голям от обикновените, 25 сантиметра е, от което, повярвайте, на моменти ме боли много, когато го правя с жени. Тежи ми и ме смущава понякога да го извадя пред жена. Крия и друг факт, от който се притеснявам да говоря на живо, но тук мога да го напиша, което ми помага да се почувствам поне малко по-спокоен. Запоследно правих секс с проститутка, от което не се гордея, чуках я на задна, но при мен чукането продължи 30 минути. Повечето хора ще кажат, че си измислям, но ако ме наблюдавате в леглото, може и да се отблъснете малко от гледката на толкова голям пенис, който чука 30 минути жена. След като свърших в проститутката, прокървя обилно от размера на пениса ми. Можете ли да ми дадете съвети без обиди?

Коментари

1.   Съвет - работи над комплексите си.

2.   Поредната измислица, защо изобщо одобрявате такива теми?

3.   Ох, Мале. Написа тая безсмислена тема, за да излъжеш колко си надарен ли?

4.   Да се премести в - измилсени истории.

5.   Ако момичето те харесва, няма да се притесни че си възбуден. Но виж за размера ти, може да се притесни. Аз не бих спала с някой с толкоз голям.

6.   Съветът ми е да намалиш порното и фантазиите, както и всякакви психотропни вещества. Моля.

7.   Поредният девствен извратеняк с фалшива тема

8.   Ако не е истина, добре е измислено.
Пожелавам ти и на 50 години като станеш все така да си надървен, към това момиче, ако то стане съпруга!

9.   Съжалявам момичето с което излизаш. Вместо да се чудиш как да я използваш, сподели че си бил с проститутка.
Остави момичето да намери нормален мъж
Изпитах погнуса, докато чета какво си правил.

11.   Бате, е'ах ти рекламата дето си направи. Ти как смяташ, проблем ли е, че някой е постоянно надървен, 25 сантиметра му е чепа и издържа поне 30 минути на яко клатене. Виждам едно несътоветствие в разказа ти. Хем си се изхвърлил в гащите, хем издържаш по 30 минути да калтиш на ебане. И ние имаме хОйове и ние сме видели по нещо в тоя живот. Ако издържаш да правиш секс 30 минути, няма как да се изпразниш в гащите, защото си бил до някаква жена, пък дори да я харесваш. В тая връзка и аз да те попитам нещо. Проблем ли е, че колата ми е по-скъпа от жилищата на половината които пишат тук? Защото ме е срам да я карам. И проблем ли е, че стелките на същата кола са по-скъпи от килимите на всички, които пишат тук? Проблем ли е, че приятелката ми е бивша акробатка и модел, защото ме е срам да излизам с нея. Имам и друг проблем, за който ме е срам да кажа, но тук нали сме анонимни, та ще го споделя. Ходил съм 4 пъти на море на Френската Ривиера и хотелът ми беше в Монте Карло. Иначе ми е нормален, ама с остналите екстри, които предлагам с него, се приравнява на около 35 сантиметров.

13.   Смятах че историята ти е реална, докато не стигнах с часта с пениса..

14.   Айде пак се почна с измислиците

15.   Здравейте отново на всички! Авторът е. За съжаление, установявам, че съм нападнат в коментарите, публикувани тук. Знаех, че историята ми може да бъде взета за измислица, но отново гарантирам, че това не е така. Нямате представа колко неудобно е да имаш 25-сантиметров хуй и да се празниш само като видиш жена. Яжте ми хуя.

17.   Авторе на колко си години и колко си висок?