Споделена история от Други

Възможно ли е?
Здравейте на всички! Искам да попитам нещо свързано с снимките. Тъй като отслабвам и искам да проследя процеса се снимам гола (както разбирате да проследя процеса). От няколко дни съм в някаква тревожност, че може някой хакер да ми открадне снимките и да ги пусне в интернет и ги изтрих, но това не свършва дотук. Може ли някой хакер вече да ги има? Много се притеснявам. Благодаря предварително. Ще съм благодарна да се публикува!

Коментари

1.   Скъпа, не е срамна човешката голота, а човешката грозота и нея хората крият. Ако си ги качила в профила си в Истаграм, може и да ти ги вземат! Ако са само на телефона ще трябва да си поне Мишел Пфайфър, че някой да си прави такъв труд! А и кой те знае теб, че да се интересува къде по тялото си колко нежност имаш! :))

2.   Здрасти, отслабващо момиче, надявам се отслабването и всичко останало да ти върви успешно. Първо, винаги е възможно да те хакнат. Има много фактори, а основните три са следните:
1. Къде точно държиш снимките.
Ако са ти на телефона, няма нищо по-лесно от това някой да те хакне, я през някой app, или пък просто чрез интернет мрежата ти.
2. Всеки може да иска да те хакне, но не всеки има възможност. Трябват си определени умения и софтуер.
3. Ти представляваш ли интерес за някого, че да ти краде снимките?
Възможно е, ако ги има и трите на куп - да ги държиш на незащитено устройство, да се яви човек, който хем да го може, хем да го иска.
С други думи:
За можене, може да са те хакнали. Но е малко вероятно, защото едва ли някой се интересува, хората, които имат ресурса да го направят, трябва да проявяват някакъв интерес към теб.

Освен ако не си сигурна, че със сигурност ФБР имат причина да се интересуват от голите ти снимки...

4.   Чичака дето яко лъска с провокативните си темички, сигурно сега иска да разбере как става номера с краденето на голи снимки от компютрите на другите.

Вече почвам искрено да те съжалявам