Споделена история от Други

Защо трябва под всяка тема да има негативизъм, вкл. и на 8-ми март
Ето един мъж е решил да честити женския празник и отдолу веднага се почна "жените такива, жените онакива", после стана пак поредния междуполов спор и взаимни обвинения кой е курва и кой путка. Дори почти никоя жена не благодари ей така от възпитание поне. Какво общо имаше празника с този негативизъм? Не може ли поне един ден в годината да си кажеш две хубави приказки, пък ако ще и следващите 364 пак да сме си същите задници? Не може ли поне една тема да не остане с горчив привкус? Защо сме такъв отвратителен народ? Защото сайта до голяма степен е представителна извадка на цялото общество. То бива, бива, ама чак пък толкова.

Коментари

1.   Защото човешкия материал е такъв. По време на криза хората стават изроди и слабите психически губят представа къде се намират

2.   Еми защото цяла година ти трови нервите, на 8 март ти се прави на Дева Мария и колко е миличка. Масово жените използват и манипулират мъжете и на работното място и вкъщи и навсякъде. Много по лесно им е да не правят нищо и да ги издържат. В съшото време претенции и изисквания до небесата. Защото мъжете почнаха да се усещат, че всички тея отношения са пълна ботафория, няма нишо истинско. Почнаха мъжете да разбират игрите на жените и взе да им писва.
Е, все още има заблудени овце, които се кланят на жените, като богини, но има и пробудени.
Защото цял живот на мъжете се натяква, че трябва да се грижи за жената, да я издържа, докато нашата си работи за удоволствие. Накрая се окаже, че без да иска се е наебала с колега или познат и бам, целият ти живот губи смисъл, щото всичко е било лъжа. И не, аз не съм потърпевш, но съм свидетел на десетки такива случаи. Та затова има спорове.

3.   Има общо дотолкова, че мъжете смятат, че жените не заслужаваме да ни се честити, заради "равенството" (а мъжете си имат техен ден, ако ще се говори за равенство специално за това) и че сме такива к*рви и боклуци, че направо не заслужаваме да имаме ден, макар че и мъжете не са цветя. Никак даже.
Трудно можем и един ден да не се плюем. Прекалено сме озлобени явно.

Satanic Blasphemer!

5.   Такъв е животът - черо и бяло, светло и тъмно, истина и лъжа, оптимизъм и песимизъм, мир и война, възход и падение, ден и нощ, лято и зима, богатство и мизерия, вяра и отчаяние...