Споделена история от Други

Какво се има предвид под "красиви азиатки"
Забелязвам, че азиатките много се харесват. Но какви точно са ви идеалите за азиатки?

Нещо такова ли?

https://www.youtube.com/watch?v=URRRS2lk7qs

https://www.youtube.com/watch?v=MuG2Ac-4sr8

Тези как ги намирате? Дайте пример с изевстна жена или линк какво за вас е азиатска красота?

Коментари

1.   https://www.youtube.com/watch?v=yygQhlib20Y&list=PLYsv5Nx_kQZyezCK7eEb3H9yIExeVdsCf

2.   Просто са женствени. И излъчват тази женска енергия, която на много феминизирани мъжкарани днес им липсва.

Ще цитирам покойния вече Иван Славков: ,,Който не е спал с азиатка, той не е спал с жена.,,

Чингис Хан

3.   1 ти ибааш ли са? На мен не ми трябва спаринг партньор, а жена.

4.   От азиатките, ми допадат само корейки, японки и узбекистанки, но не бих се обвързал с такава жена. Просто ми харесват като външен вид, нежни и очарователни са.

6.   За нас, като европейци, има определен стандарт за красота, който няма да го намериш при някое племе в Африка например, но те са изключения... мисля, че масовият вкус е този - бяла, европеидни черти, симетрично лице, тяло тип "пясъчен часовник", но не извращения като Кардашян, светла коса и очи, малко носле, плътни устни и т.н. Класически модел е Грейс Кели. Всичко това търпи някакви вариации, разбира се, но не нещо много далечно от нашия идеал.
За красиви азиатки, афроамериканки и прочее се намират тези, които приличат на европейки, но с щипка екзотика. В случая това ще са дръпнатите, но не много, очи или по-тъмната, но пак не лилава, кожа. Останалото трябва да е близко до нашите представи за красота. Taкива са Кей-поп певиците - повече приличат на деца от смесен брак, отколкото на чисти корейки. Също Тина Кунаки - има тъмна кожа, ситно къдрава коса, но толкова. Липсват ѝ типични за афроамериканците черти, които има Упи Голдбърг да речем. Хубава японка е Маки Хорикита, но не знам дали е изцяло естествена... въпросът е, че има доста сходни черти с европейските жени, въпреки че азиатците имат склонност да са с доста сплескани и кръгли лица, което не влиза в стандартите за красота. Много малко красиви азиатки имат тези черти.

7.   6, от тези, които изброи, ни една не ми хареса.

8.   7, не е и нужно. Въпросът е, че масовата представа за красива жена, извън нашите предели, трябва да има черти, близки до европейските. Според мен такива азиатки се харесват. В един от най-големите сайтове за страдащи от "жълта треска", 4чан, потребителите пускат предимно такива азиатки - меки, правилни черти, нищо твърде типично за азиатските народи. Както казах - като деца от семесен брак, туширани черти, по-близки до нашите, но с щипка екзотика.

9.   Ruri Ohama е симпатяга, но пък тя е не е изцяло азиатка, тъй като наполовина японка и наполовина туркиня. А и показва заложби на добър психолог, което добавя към привлекателността на една жена.
https://youtu.be/5T3GY8PSiSI

Общо-взето, доколкото познавам вкуса на мои познати мъже, повечето харесват азиатки с европеидни гени и в никакъв случай 100% азиатки с тесни очи. Същото важи и за негърки - предпочитани са мулатките, които са наполовина европейки, не твърде тъмни и с донякъде европейски черти на лицето с малък нос и умерена големина на устните, а не обичайният за негърките широк нос редом до несъразмерно огромни устни.

- Кифлоприземител

10.   Азиатската раса са много красиви хора.Лично аз съм жена и много харесвам мъже азиатци.

11.   Хе-хе. Жена ми е азиатка. Чиста азиатка. Навсякъде по целия свят ни спират непознати хора на улицата, за да и кажат колко е красива. Хора от различни националности и раси.

Извода е прост. Хубавото си е хубаво и не се поддава на анализ. :)

12.   Само мен ли НЕ ме привличат азиатките? Нежни са, несъмнено, но винаги са с малки бюстове, доста ниски и слаби като точилки. А и са жълто-бели, леко като болнави някои от тях. Да отбележа - не харесвам тлъсти мургави дебелани като Ким Кардашиян, тя е в другата крайност.

13.   Баси глупостите. Чистите азиатки са мега грозни, както и чистите негри. Повечето от известните и "вървежни" са мешани и затова са с облагородени черти.

14.   Имат голям комплекс за ръст и красота, фактически правят и използват хиляди приложения за обработка на лице и височина.