Споделена история от Други

Жени, какво за вас е средностатистически мъж?
Скъпи коментаторки, какво представлява във вашите представи средностатистическият мъж?

Коментари

1.   Средностатистическия мъж в България е:
Обикновен (незабележим), неособено красив, не е дебел (но няма красиво тяло), спретнат, относително образован, работещ (но не е богат).
Може да има апартамент в краен квартал (който изплаща) и стара кола. Ниска към средна социална класа. Същото важи и за средностатистическата жена.
Също така, той не е особено "вървежен" сред жените, скромен е и в общи линии свестен. Става за семейството.

2.   За всяка жена е различно.
Жените от старото поколение имат един модел за мъж а жените от новото поколение имат друг модел за мъж, който харесват.
Например от старото поколение жените няма да харесат членовете на групата BTS, но младите жени ги харесват.
Не съм жена, но при нас мъжете ако покажеш Селена Гомез много мъже автоматично ще кажат че я харесват докато при жените, не винаги е така.

3.   Това е типичния посредствен тип, с две думи-Бай Ганьо.

4.   Ще ти кажа от тяхно име. Това е нещо, което не поглеждат и не е достойно за тях.

7.   А знаете ли какво е средностатистическса жена? Това е жена, която не е красавица в лице, невзрачна, няма изваяно тяло като балерина и е с пожълтели зъби. Работи като маникюристка или друга подобна професия, няма висше, цигарата в ръката, тайно копнее да срещне богат мъж. Щом пак оплювате мъжете, е редно да има и ответна реакция :)

8.   Предполагам, че темата е "провокативна", защото всички знаем какво е - празно пространство :)... Дори няма да ти отговорят пич. Просто така са еволюирали.

И пак ще го кажа, тия въпроси са тип тъпи. Когато искаш да разбереш поведението на едно животно... и не се обиждайте, ама хората са животни (особено някои), гледаш поведението му, изучаваш го. Не го питаш, щото то не знае. Най-много да ти каже каква представа то има за себе си, което не е обективно. Науката не се гради на събиране на мнения, а на наблюдение и експерименти.

9.   7, ти колко красавици с тяло на балерини познаваш ( ако не са балерини де ;))? ! Аз не съм виждала нито една такава на живо ;)
Не е нужно да си красив/ с красиво тяло или богат за да бъдеш обичан, просто не трябва да си надскачаш социалната класа и визията. Избираш си себеподобни и всичко е ок.
Много млади хора се оплакват от липсата на "подходящи" мъже или жени, но не забелязват точно тези нормални, некрасиви, небогати и необвързани индивиди около тях.

10.   7 те маникюристките изкарват пари, няма страшно.

11.   Средностатистическият мъж обикновено е човек, който залага на сигурността в удобна зона на комфорт. Работи една и съща работа в продължение на много години, понякога до пенсиониране. Работата за него е просто задължение, с което си осигурява прехраната, но няма да мръдне от там с никакви рискове. Да излезе и се забавлява някой уикенд е цяло събитие за него. Когато намери сходна жена, която би била част от удобният му живот- ще се ожени веднага за нея. Ако има в последствие любовница, за него това е най- рисковият "спорт" с висока доза адреналин. Никога обаче няма да допусне да се разведе, ще лъже и лавира, за него семейството е сигурност пристан.
Изглежда обикновено безличен, опитва се винаги да мине между капките без да се налага да разваля спокойствието си за каквото и да е. Само би се "взривил" ако нещо заплашва този негов комфорт.
Може да се изяви като Ганьо само в анонимността. Там, където никой няма да го познава и да му се налага да води по- интелигентна дискусия или спор, който ще разклати спокойното му "левитиране".

12.   10, Със сигурност изкарват в пъти повече от мен (въпреки висшето ми образование и работа по специалността ;)))))
Тъй, че 7 - ми може да е спокоен за изхранването на маникюристките. Няма да останат "гладни" и безпарични ;))

13.   Бях се абонирал с цел само да чета но и тук ще стане забавно. Истината е че мъжете каквото и да кажем, няма как да станем по-харесвани. Както и жените колкото и да се заблуждават и да си вярват че заслужават най-доброто, въпреки че топ топ жени аз наистина все по-малко срещам, и тяхната работа няма да стане. На всички много ни се иска, но трябва да приемем това, кое е.

14.   До Номер 11, ама ако е топ мъж - всичко изброено от теб няма да е проблем нали?

15.   Н 14 "До Номер 11, ама ако е топ мъж - всичко изброено от теб няма да е проблем нали? "
Напротив! Изобщо не ме интересува колко според теб средностатистически мъж може да е "топ" каквото и да значи това (за теб). Аз не бих могла да бъда с такъв мъж, нито пък той с мен.
Прекалено различни характери, енергии ще сме, няма как да сработи връзка.
Ако имаш предвид под "топ" визия, може да е за секс само, но дотам, и само при условие, че и двамата сме свободни.

16.   14, аз пък не виждам нищо лошо в гореизброеното в коментар 11. Аз бих харесала такъв спокоен и постоянен мъж. Имам достатъчно нерви и адреналин на работа за да искам нещо такова и в къщи.
В допълнение, прекалено амбициозните ми идват в повече.
Разни хора - разни идеали ;))

17.   Мога да ви кажа за средностатистическият младеж на 20 и нещо.
- Работи в кол център.
- Цъка LoL или Dota.
- Пуши трева.
- Има няколко авера, с които прави същите неща. Останалата част от соц. му кръг са колегите от кол центъра.
- Ебе веднъж или два пъти в годината. Ако има гадже, тя не е нищо особено.
- Фен е на Рик и Морти, Приятели и Как се запознах с майка ти.
- Стаята му е разхвърляна.
- Или е пълничък или е кльощав.
- Чете spodeli. net

18.   За младите - работи като сервитьор, барман или нещо по морето и бригади в чужбина за по няколко месеца. Иска пари на заем от приятелката си. Редовно във фитнеса и на дискотеки. Напълно несериозен за връзка(те и много жена са) и смята, че жената му е робиня само защото е мъж.

Другия вариант е същия, ама да предлага да плаща, понеже има стабилна работа. И да смята, че в замяна жената му е длъжна да всичко и няма нужда дори от добро отношение към нея. Той все пак смята, че тя по-добро няма да намери.

Има и свестни мъже, които са добри за семейство и връзка, обаче са рядкост. И преди да кажете нещо, аз си имам такъв, обаче много мои приятелки не намират, а все са с някакви за до време.