Споделена история от Други

Как да накарам мъжът ми да почне да носи скини дънки?
Купих на мъжът ми скини дънки за рождения му ден. Той, каза, че не му харесват, даже без да ги е обул. Казах му да ги пробва, но той отказа. На всичките ми приятели мъжете им носят скини дънки, а само моят не носи скини дънки. Как да накарам мъжът ми да почне да носи скини дънки?

Коментари

1.   Никой нормален мъж иска да ходи като пед*рас.
За жалост модата е такава, че лека полека всички ще преминем към такива дрехи, защото други няма.
Аз като си търся панталони жена ми се скъсва от смях. Всички типове дънки и панталони по моловете ми стоят супер прилепнали, особено в прасците, направо все едно не клин, ами втора кожа съм обул. Ако взема такъв номер, че да е само леко допрян до прасеца отгоре на кръста има място да влезе и жена ми в него заедно с мен... Последните години единствената разлика по-съществена между regular и slim fit е, че едните на са прилепнали в глезена.

2.   Започни да му даваш тайно женски хормони и сам ще пожелае.
А сега стига глупости, не всеки го кефи да ходи така. Да не говорим ако е малко повече кила човек, че е смешно. Никой не е длъжен да ми гледа сланините. Че е мода, боли ме фара.

3.   Ако съм на тебе се развеждам щом не носи скини ха ха

4.   Жена съм. Ако съм на мъжа ти, ще ги хвърля пред теб през терасата.
Защо трябва да му налагаш твоят вкус ако на него не му харесва? !
Освен това скини дънки/панталони отиват само на високи, слаби и съвсем млади до 30 г възраст.
Представям си обратният вариант, да ми цъфне мъжът ми с модел/крайна дреха, която не харесвам и да настоява да я облека... ще си я облича той щом толкова иска.
Носи си ти сега скини- то със здраве, не бъди толкова досадна и нахална.

5.   “Насила хубост не става” са казали хората! Не можеш и няма как да накараш някой с насила да носи нещо, което въобще не му харесва. Същото е като аз да обичам официалното облекло, да нося такова, но не само по специални случаи, ами когато на мен ми е кеф и ти да ми кажеш, че костюма се носи само на специални случаи. Еми сори, вие като жени, които се контите със 15 кила грим и носите какви ли не облекла за да впечатлите определен/и мъж/е така и аз нося официалното облекло, за да се харесам на СЕБЕ СИ, а кой какво ще каже и ше си помисли, грам не ме грее, сеш се?

Гаро

6.   Щом не иска ме го насилвай! Теб приятно ли ще ти бъде да те кара да носиш дрехи, в които няма да се чувстваш добре?

7.   Тая история е фалшива. И все пак, откъде накъде трябва да го караш да носи каквото ти искаш? Да не ти е работник, изградила си някаква представа в главата и всички мъже ще изглеждат като педераси, щото тя така искала.
Що не се забулиш като в арабските страни? Мъжа ти може така да иска

8.   Че той да не е малко дете, че да му казваш какво да носи.
С моята жена вече от 7 години сме заедно и изобщо не ми дава наклон на това как да се обличам, както и аз не правя същото на нея. Да, питам я тази и онази дреха дали ми ходи (както и тя мен) но налагане никога не е имало.
Все ми е тая кой е хомосексуалист и кой не е, но за мен тези скини джийнс са кофти нещо за един мъж.

9.   Авторке ти май си си падала по педерунгелите в даскалото и сега май си мечтаеш и твоят мъж да тръгне по тоя път? Да се оцвети в цветовете на дъгата. Може и ти да имаш някакви такива наклонности?

10.   Цивилизовай го и му избий комплексите на тъмен балкански субект! Как? Като му спреш кранчето!

11.   Малоумно скалъпена провокация, за 1-2 минути. Не се хабете хора, на някой пак му е скучно.

Дон Жуан

12.   Ти си избираш дрехите сама, няли? Представи си мъжът ти да ти купи дрехи обратно на това, което харесваш и да настоява да ги носиш, защото на еди кой си жена му носела такива. Ама това, че не ти харесват, че не ти отиват, че не се чувстваш комфортно в тях... не, щом на някой си жена му носела и ти ще носиш! Веднага ще почнеш да се оплакваш как мъжът ти не те познава, как въобще не го интересува твоето мнение и т. н., нали? Тогава защо мислиш, че мъжът ти няма право сам да си избира дрехите?

13.   Пълни глупости.

14.   Много са секси скини дънките. Само латентните хомосексуалисти ги свързват с педерастия. Ако проносят да не разберем, че наистина обичат буби, ама ги е срам да го признаят пред себе си.
Ж23

15.   От авторката до 12:

Голяма част от мъжете не разбират от дрехи и затова трябва ние жените да им пазаруваме дрехи и те да ги носят.
Аз сама си избирам дрехите.

От авторката до 9:

Падам си по добре облечени мъже. Мъжът ми носи широки baggy дънки, който му седят грозно а той е слаб и атлетичен.

От авторката до 8:
Един мъж винаги трябва да слуша жената до себе си.

От авторката до 4:
Моят мъж е висок и слаб и ще му ходят, но той носи baggy дънки

16.   Да ти имам проблемите, мило момиче!
Човекът харесва baggy jeans. Вероятно е тип скейтър. Ти искаш да го натресеш в скини, което не пасва на светогледа му, явно. Остави човекът да се носи, както му харесва и му е удобно. Предполагам, че когато си го срещнала, си го харесала точно такъв, какъвто е, дори и без скини дънки. Представи си, че той теб те натиска да обличаш дрехи, каквито не харесваш и не носиш. Как би се почувствала? Какво като на всичките ти приятелки мъжете носят скини дънки? Ти като приятелките ти ли се обличаш?
И какво значи, че един мъж винаги трябва да слуша жената до себе си? Що за закостеняло виждане? Връзката между двама зрели индивиди се основава на равноправие, а не на борба за надмощие и налагане на едната страна.

17.   До Но. 15,
Нищо от това което написа не ти прави чест.
Имаш мания за контрол.

18.   Ти си ненормална щом смяташ, че трябва да се налагаш на човека до себе си. Искрено се надявам все още да нямате деца той да се осъзнае какъв таралеж в гащите си е вкарал и да те зареже. Имах такава свръхконртилираща половинка и резултатът беше раздяла. Ако съм на негово място на секундата те поставям на място и ти събирам багажа да си ходиш при вашите!

19.   Според мен, ако един партньор истински държи на другия би променял своята външност така както другият го харесва защото това индикира, че държи на стабилността на връзката си с него и иска той да е удволетворен от връзката. На пръв поглед дребно нещо, но от изключителна важност защото е индикатор какво истински се случва в главата на другия по отношение на връзката. Например на мен ако ми каже жена, че не се харесва както на мен ми харесва тя и затова няма да ходи така, а както тя самата се харесва, бягам като попарен от такава. Не ти казвам да се развеждаш с мъжа ти защото сигурно имате деца, но все пак това за мен е сериозен индикатор.

Чорбаджията на курникът

20.   Напротив номер 19 ако човек държи наистина на половинката си ще я приеме такава каквато е а няма да иска да се променя заради него!

22.   както за сичко друго: спри му секса

23.   Ти нсистина ли искаш това??? Огледай се наоколо и прецени трезво, колко мъже и жени, носещи скини дънки, мскар слаби и трениращи изглеждат наистина добре в тях?
А повечето мъже са с криви крака от коляното надолу и изглеждат нелепо в такива дънки.
Мъжът ти държи на естетиката, индивидуалист е и не иска да бъде част от оглупялото стадо. Трябва да го уважаваш именно за това, че е личност с характер и стсбилен вкус, а ти искаш да го обезличиш и да го вкараш в тълпата.
Аз харесвам прави или чарлстоун еластични дънки, които подчертават дупето и бедрата, но не обезформят прасците и глезните и издължават краката, а тези скини модели правят краката къси и безформени, защото дънките имат дебели шевове и стоят много по-различно от еластичен клин или чорапогащи.
И мъжът ми, и аз не ги харесваме и сме на мнение, че стоят зле. А ба хора с недотам спортно телосложение - съвсем зле, а на пълничките - трагично.
Остави мъжът ти да диша и да се облича така, както се чувства добре и е себе си, а ти престани. да се заглеждаш в чуждия двор.

24.   До 14: Секси на бабати хвърчилото ти кат харесваш меки китки тва е твой проблем. Нормалните хетеро мъже носят стрейт регулар дънки. Отделно че скини дънките притискат мъдете и са крайно неудобни и вредни.

Хан Крум

25.   Ако беше рокаджия, щеше да носи.