Споделена история от Други

Имам нещастен живот ....от къде според вас идва проблемът?
Цял живот страдам от несподелени любови. Именно това много ми навреди на психиката от ранна детска възраст.
Първата ми несподелена любов беше от 8ми до 10ти клас. Страдах много, съучениците ми ме изкарваха психично болна, нарочно ме караха да ревнувам. След известно време се влюбиш в момче от моя град. Отначало всичко изглеждаше наред, след което държанието му към мен коренно се промени. Оказа се, че целта му е била да се използва и да ме зареже. След тази връзка отново изпазнах в депресия 2 години. Докато все още страдах заради постъпката му, тръгнах с друго момче, което се влюби в мен, но аз не се влюбих в него. Когато му казах, че искам да се разделим, той ми отвърна "Значи си ме използвала.... всичко се връща"Само, че той не знаеше вътрешно колко страдам аз. Нима след всичко, което преживях заслужавам още???
Продължаваме с поредната ми неспоука... преди 3 години съдбата ме срещна с калайджия(алкохолик и побойник). Колкото и гнусно и нелепо да Ви звучи на всички... да, това е факт. Той е женен с 3 деца, всички казват, че жена му е луда, дори той самия твърди същото. Казвал ми е, че живее с нея заради децата и сключен орден брак между тях. Той предпочете нея пред мен. Това не мога да го проумее... защо? По цял ден си задавам въпроси защо Господ на него е дал твърде много, но не и на мен? Не е честно... За да мога да постигна това, което има той имах няколко връзки с неуспешен край, поради факта, че не се влюбвах в тези момчета.
Скоро препратих връзка, поради несъвместими отношения.

Коментари

1.   Искаш да ти дадем съвет и да ти обясним защо си паднала толкова ниско да се хващаш с деградирали цигани, които са утайката на човечеството?

2.   Предвидлив е, гледал е да си уреди живота добре, развод никога няма да иска, не е женен просто така, а за жена с добри финансови възможности, ако беше по любов отдавна да е разведен и да има връзка със всяка, която му харесва, щом стои при жена си не е случайно.

3.   Първо - никога не се хващй със женени! (независимо какво те лъжат! )
Защото това е много сериозен и тежък грях - нарича се прелюбодейство!

Проблемът идва от главата ти!
И по-точно от начина ти на разсъждение!

Ще се опитам да ти помогна, но това ще проработи само, ако наистина си търсиш сериозна връзка с цел създаване на семейство!

Пуснал съм специална тема по този въпрос тук в сайта, в раздела Любов и изневяра. Заглавието й е:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "

Там съм споделил опита си и съм дал съвети и препоръки за намиране на подходящ човек за създаване на семейство.

Може да я прегледаш, надявам се, че ще ти бъде душеполезна!

4.   Колкото и да ти се струват тежки, проблемите ти не са края на света.
Относно първите ти връзки? Че кой не е имал подобни преживявания в гимназията. Всяка от нас е попадала на такива момчета, разбивали са ни сърцето, карали са ни да плачем, отделно "приятелките" ни вместо да съчувстват са сипвали сол в раната, така че нищо ново. Няма жена, която не е имала подобни връзки.
Колкото до връзката ти с женения... мила, толкова ли си наивна?
Човекът си ви върти и двете, прави си каквото иска, подиграва се с теб и те лъже в очите, а ти вече животът си ще дадеш за него.
Никога няма да се разведе, защото така му е удобно! Жена му задоволява битовите му нужди, готви му, чисти му, пере го, а ти си играчката с която се развлича когато му е скучно. Да, грозно звучи, но е точно така! Отвори си очите! Още ли искаш да те ползват за играчка? Слагай край, остани сама за известно време, да си изясниш нещата, коя си и какво всъщност заслужаваш, а то е много повече от това да си нечия играчка, после продължи напред и потърси човек, който ще те обича, уважава и подкрепя и най-важното ще е само твой.