Споделена история от Други

Дигиталното евро! ВАЖНО!
Вече ОФИЦИАЛНО от 2025-2026 ви готвят преминаване към дигитални валути. ПОСТЕПЕННО премахване на парите в брой - ще се разплащате с телефони и смарт-часовници(които и сега се следят 24/7)

Последната стъпка е чипиране, с чип който не може да извадите от тялото си(прекалено е малък и се поглъща) и ще се разплащате с него.
Това нормално ли ви се струва?

И пак ли ще има овце, които веднага ще се чипират и ще преминат към дигитални разплащания, защото е 'куул' и модерно?

Денонощно следене, денонощен контрол и дигитални пари, това ли искате?

Въпросът ми е има ли други хора тук, които НИКОГА няма да се примирят с това положение и са готови да си защитават свободата, ако се наложи и с оръжие в ръката, преди да клекне пред глобалистите - банкерите, шефовете на копрпорации и тайните общества, които в момента управляват света?

Коментари

1.   Айде пак филми и консирации.
Дигиталните валути ще помогнат за намаляване на сивата икомоника и престъпната дейност.
Иначе целта е проста:
представете си, че ви дават социална помощ за гледане на дете. Сега ви дават едни пари, а дали ще ги изхарчите за детето или за ракия - това си решавате вие. С дигиталната валута - ще можете да ги изхарчите само за продукти за детето.
Ако няма хартиени пари - децата ви няма да могат да си купят наркотици и цигари, защото ще сте им дали "пари за обяд".
Ако някой може да каже поне една негативна страна освен това, че "ще ви следят" - моля да сподели.

2.   Това го разправяте за абсолютно всяко нещо, все някой ви следи, контролира, управлява. Единствената ви цел е вие да седнете на масата.

4.   Край, всичко свърши!
Отивам да ударя по една бира и един дюнер по този случай…
Сега сериозно, авторе, много те е обхванала паниката, успокой се. Истината е, че реално част от нещата описани по-горе ще станат, но едва ли ще е толкова скоро. И никой точно теб едва ли ще те накара да ги направиш насила. Купи си къща в отдалечено село, започни да си отглеждаш храната сам, обърни си кеша в злато, изхвърли си телефона и си откачи тока и водата, готово. Реално можеш, кой те спира?
Даже и да има глобален план, то ние сме едни мравки в него, спи спокойно и си следвай духовното развитие. И от времето на Древен Египет е така, какво, да не би тогава фараона да не е “държал в ръцете си” живота на хората?
Аз лично не съм се ваксинирал, никога не съм плащал с телефона ми и нямам онлайн банкиране, това си е мой избор. Но никога не съм тръгнал да се обяснявам на хората които правят точно тези неща, това си е тяхно решение.

5.   Има, има. Но здраво ни държат. Как да се отделиш от системата с дете? Не е лесно. Трябва да живеем като преди 50-60 години. И като се разболее детето какво правим? Като не можеш да посетиш лекар, не може да ти изпълнят рецепта. Да се върнем към бабината медицина и детската смъртност от тези времена ли?
И тази дигитална валута ще е със срок на годност. Мисля че една година.

6.   Интересно ми е, ползваш ли банкови карти и банкови услуги? И си гласувал за Възраждане, нали?

7.   Естестено че има и други хора, които сме против!

Само да се опитат и ще протестираме до откат!

8.   Не искам НИТО ЕВРО, НИТО ДИГИТАЛНИ ПАРИ! Искам на банкнотите в портмонето ми да ги има нашите писатели и исторически лица! Дигитални банкноти... Старите хора как ще процедират с тях? Ще започнат масови хакерски атаки и бъгове на сайтове и банкови приложения... Изобщо не ми се занимава с тях! Не искам да гледат какво си купувам! Дори парите за презервативи и подобни, ще ви се отчитат, а това са лични неща! Някой може ли да ми обясни, как хем това е идея на уж либералистите, пък хем тези същите, , либералисти" искат да ни следят изкъсо под пълен контрол, как става това, мам*а му!? Светът трябва да е свободен, в противен случай либерализма ще го считам за по-зъл и от демокрацията. Всъщност като се замисля либерализмът е злото представяно под формата на, , с грижа за хората". Зелени сертификати, зелени не знам си какво си... това са само неща, които доказват същността му - зло!

9.   20% от световното население са неграмотни, а около 60% са с ниво на интелигентност под средното и също така 10% са тарикаги с власт и има една малка прослойка интелигентни хора, но тяхното мнение никой не го интересува защото всеки си има личен живот и други неща с които да се занимава, че да си мисли че може да промени нещо. Господ има план и каквото трябва ще се случи.

10.   Ей ви го гласоподавателя на възраждане

12.   Пич, съветвам те да спреш с гледането на конспиративни видеа в ютюб и четенето на постовете на копейкин..

13.   Не съм автора, не съм конспиратор и не съм електорат на Възраждане, но коментарите горе не са прави. В момента в Китай е точно това и е пълен контрол. Ако например някой реши да протестира, му спират достъпа до собствените му пари. Ако това не ви звучи като диктатура, то не знам кое.

В Нигерия пробваха същото и резултата беше, че всеки втори започна да използва биткойн. Подозирам, че в Западния свят би станало нещо подобно.

14.   Много е смешно:
1. интернет даде възможност на всички да станат месии
2. същият даде възможност на всеки да си мисли, че той е прозрял всичко на света.
3. и, ко, прайм?
1. Ползваме си парите на банките,
2. телефоните, които се следят,
3. Партиите си управляват
4. и, със сигурност, свръхбогатите имат огромно влияние над света.
5. останалите 99, 99999% ще бъдат мравчиците без начение.
Опитай да направиш нещо реално за собственото си благоденствие, вместо да висиш в нета за порно и конспирации.

15.   Ако изчезнат кешовите плащания, изведнъж ще се появят няколко милиарда от сивата икономика, които в момента се въртят безотчетни и необлагаеми. Като се дължат данъци върху тях, доста хора и фирми ще светнат в НАП. Това ги боли, а не някакви конспиративни простотии за следене и чипиране.

16.   Съгласна съм с н. 8-много точно казано.
До н. 1-АСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ си написал, но твой проблем! Един вид-чакаш да те чипират отвсякъде, че да си, , по-защитен и сигурен"-ЗАБЕЛЕЖИ КАВИЧКИТЕ... , че тогава уж детето ти щяло да бъде защитено. Утре, ако ти кажат да си удариш 10 ваксини за не знам си какво-първи ще си на опашката от овце, нали? ! Сигурно си и от привържениците на това хората да нямат лично оръжие, че един вид по-голяма защита-ха ха ха!
Хората ТРЯБВА да притежават лично оръжие и това да става лесно, а не като сега с купища и тонове хартия, бюрокрация и т. н., хората трябва да имат личното право и в пандемии и в ПЛАНдемии да се разхождат както пожелаят - без маски, без ваксини, който се страхува да не умре да си стои у тях и да си бие 100 ваксини за защита. Който НЕ може сам да учи децата си на разни неща-да отиде да му имлантират няколко чипа-да го следят и колко пъти ходи по голяма нужда в кенефа, един намордник да си сложи и къса каишка и да се подчинява на каквито лайна му изсипят простите управляващи, които нямат дори и 1 мозъчна гънка!

17.   До 6 - Да, ползвам. Искаш ли да чуеш една разлика обаче - парите ми са в зони извън влиянието на ЕС!

18.   Доста хора си нямат и най-малка представа зяа това, което предстои, но то ще засегне и тях!
Ще Ви определят личния въглеродни отпечатък и няма да могожете да ползвате парите за каквото решите. Например сте изразходвали много гориво - блокират парите за покупка на гориво и т. н.
Не сте се ваксинирали - блокират парите Ви...
15 минути градове - не може да пътувате на по-далечно разстояние.
Манипулаторите(медиите) направиха така, че хората да обвиняват за всичко Възраждане.
Те най-вераятно са популисти, но това не отменя факта, че се работи в насока за 100% дигитализация и контрол, който се разгръща на глобално ниво от една шепа хора, най-вече от демократическата партия в САЩ.
Така наречените, глобалисти...
Потърсете инфо за блекрок.

19.   Уонаби интелектуалците с телевизионни екрани вместо мозъци яко са налазили темата с любимите им "аргументи": "конспиратор", "гласоподавател на възраждане", "Ганя" и тям подобни презрителни определения, с което убиват всякаква възможна дискусия още в зародиш. В интерес на истината авторът малко е преекспонирал нещата, особено с вечната "конспирация" за чипирането. Какво чипиране бе, бате? Всеки си е вече доволно "чипиран" с по един смартфон във всеки джоб и десетки "умни" машинки-патерички в ежедневието. Но пък тези, дето от раз неглижират проблема с подигравки и обиди, ще го ядат най-дебелия накрая. И така трябва да бъде, защото на някои хора им идва акълът едва когато злото им кацне на главите.
Общо взето само No13 с разумен коментар. Хубаво е, че в България сме изостанали от "нормалните държави" и дигиталната диктатура ще пристигне тук с известно закъснение.

20.   Не мога да повярвам колко заспали хора(овце) продължава да има! Ама наистина глобалистите и елитите тотално са ви успали с либерализъм, кино, музика и други простотии!

Отворете си очите. Който все още има очи. Готвят ви тотално заробване, а някакви хора по-горе дрънкат за сива икономика, неотчетени фирми и т. н.

Какви фирми, каква икономика, ало, обяснява ви се, че директно ви махат ПАРИТЕ, чипират ви, взимат ви душата и ставате роби на системата за цял живот, всичко ваше вече е тяхно, следени сте нон-стоп, една грена стъпка встрани и ви запорират всички пари/имущество и т. н.

Някои хора наистина обичат робството явно и да целуват подметките и да работят за корпорации и елити. С извинения и съжаление го казвам - гнус ме е от такива същества, в които не е останало нищо истинско и човешко, щом са готови да се чипират, да станат стока и роби на сатанистите.

21.   Тези, които не сме заспали робски и покорен сън, знаем за какво става въпрос и се готвим доколкото можем и както можем.

Вече имаме планове да се изнесем ит големите градове и да ходим по селата, защото такива 'мерки' ще засегнат първо големите градове.

Дигиталните валути значат тотално робство на системата, която наистина е в ръцете на хора в сянка - глобалисти и банкери.

За съжаление повечето овчици спят робски и покорен сън, продадоха си душите за маркови дрешки, екскурзии и пари на кредит, такива са толкова заспали, 1е никохга няма да се разбунтуват ако не им вземат рхраната от масата.

Т. Т.

22.   21, преди да идеш на село и да се скриеш в зимника, да не те набарат чипове, питай ваште защо са избягали от село.

23.   Любима тема, люби спор.
Аз не мога да си обяня, защо спазванеро на някакви общоприети норми те вкарва в графа овца, създаването на ред, водещ до прогресия те прави роб...
Аз не само съм за еврото и Ес. Ако имаше реалистична възможност, бих си пожелал единна световна валута дори- уви няма как да го видя в моя съзнателен живот...
Премахването на кеша не е нищо лошо. Не се налага да пипаш гнусливи хартийки, които в разпасан двор като неречената Република България са наистина огромна част от нон стоп нелегални схеми, сива икономика и подкупи., сакове за Хемус...
Какво значение има дали валутата ще се казва български лев, евро или "летящи чорапи". Какво значение има какви картинки, човешки фигури ще има на "банкнотите". Коя версия дава преимущество? Защо всяка държава трвбва да има собствена валута. Защо не всеки град. Минхората от Полски Тръмбеж защо ги прецакват толкова години и гибпоробват с левое, те си страдат само..

Защо хората вярващи в чипиране си мислят, че човек откакто свят светува има право на избор и свобода. Човек има ЕГН, плаща данъци, работи, храни се, забавлява се, размножава се и така това се повтаря от хиляди години.

Трябват общоустановени норми, закони, правила.... Утре на някой ще му хрумне, не ме кефи да си плащам данъците, не ме кефи да спирам на червен светофар, защото съм роб и овца и ме карат да правя неща, които не искам....

Хора, не си мислете, че имате права, ние НЯМАМЕ права и нищо не зависи от нас.... От нас зависи, дали ще си пуснем телевизора, дали ще си купим мляко за пиене, дали ще се наведеш да си звържеж обувката... Друго не зависи от нас... ще имаме права когато се откажем от ЕГН-то си, прекъснем всякаква социална и иконолипеска връзка с околният свят и заживеем в някоя тайга... Тогава, ако някой ви каже ще ви въведем евро, ще спирате на червено, бихте могли да претендирате, че искат да ви чипират....

24.   Добре, де 20-21, като не си овца, кой те спира да отидеш в някое село, да си изключиш телефона, да не ползваш ток/вода, а да вадиш от кладенеца, да си отглеждаш храната? Вместо това ти дращиш из Интернет, дето е творение на лошите глобалисти, дето ще ти вземат душата :-)

25.   Троловете на Израждане копи-пействат опорки без изобщо да мислят с кратунките си. Защо имат компютри, защо имат интернет - тук също могат да ги следят. Човек които е против системата не виси всеки ден пред компютър.
Ганчо си мисли че на някой му пука каква тоалетна хАртия си купува и колко често. Смях.

26.   Ковид изкара наяве овцете, които вярваха и продължават да вярват в измамата!
Същите се кефят и на бъдещите цифрови валути, тъй като, разбираш ли - били за тяхна сигурност ;)
Вижте какво пропагандират дъртите глобалисти от Давос и всичко ще Ви стане ясно!
"Никой няма да притежава нищо и ще бъде щастлив"
Конспирация - не мисля

27.   23, можеш ли да ми гарантираш, че с този ред и контрол утре няма да се злоупотреби? Каква е гаранцията, че утре няма да ми спрат собствените пари, само защото съм протестирал или защото съм неудобен на някой? Каква е гаранцията, че утре няма да ме принудят да се ваксинирам против някаква измислена болест с експериментална ваксина, от която не се знае какъв ще е изхода? Каква е гаранцията, че утре няма да имислят някакъв глупав угоден за тях закон, който ай не съм спазил, ай са ми спрели възможността да си пазарувам храна примерно? Между другото в Германия има идея с това дигитално евро да манипурат избора ти на това какво да си купуваш. Примерно купуваш цигари или алкохол - бам допълнителен данък. Отглеждаш крави - бам данък, защото видиш ли отделяли метан. Купуваш си самолетен билет за почивка - данък за вредни емисии. Купуваш си дрехи с "неекологично" производство - данък.

28.   25, без да съм фен на Възраждане, не мога да ти опиша колко си... Каква тоалетна хартия, кви 5 лв? Само си задай въпроса, какво става, ако решиш да протестираш и властта има възможността с едно натискане на копче да ти спре всякакви възможности да пазаруваш и да имаш достъп до собствените си пари. Очевидно трудно ти се отдава да мислиш, ама си отговори само на този въпрос.

29.   27, не съм 23, но гаранция за нищо няма в този живот. Утре може и да не сме живи, може и метеорит да падне или да се разболеем. За да не се злоупотребява с каквото и да било, има демокрация и избори, поне в приличните държави. Ако хората са против нещо, излизат и го заявяват, политиците ако искат да ги преизберат, се съобразяват с мнението им. Демокрацията със сигурност не е перфектна, но никой не е измислил нещо по-добро. Диктатурата е още по-лоша: каквото му скимне на диктатора, това може да направи и никой копче не може да му каже. Айде или протестирай в Русия и ще си гарантираш затвора :-)

30.   29
В Канада демокрация ли е?

31.   Аз също съм против това да ми налагат дигитални валути.
До 1 не ме интересува как онзи на социална помощ си харчи помощите, вината че той ги дава за алкохол не е моя и дори съм против да му дават помощи въобще, на такива трябва да им вземат децата в дом, а не да се издържат с правене на деца. Искренно вярвам че детето си съм възпитал добре и че то има собствена свободна воля, и аз съм този който трябва да я защити. Не желая да има такъв контрол над децата ми, те са достатъчно умни за да купят правилната за тях стока. Пък и да не я купят пак защитавам тяхното право на избор.

Мислите че ще ви е по добре като има контрол къде и как харчите парите си? Или просто сте бедни и завистливи и единственото ви удоволствие е че щ знаете че и Вуте го контролират и глобяват дигитално?
Не, не съм съгласен да ми е по скъпа здравната осигуровка само защото съм купил няколко пъти по един сладолед на всички деца в парка с моята дигитална сметка!!! Така моята дигитална сметка ще отчете че ако имам диабет то е защото съм черпил децата със сладолед, иди се обяснявай, че нямаш сестра. Дигиталната валута ме спира да не мога да дам кеш на внуците.
А само ако се замисля не познавам човек който не е минал между капките и ако всички ги глобят дигитално за провиненията ще има гражданска война за храна. 100% всеки един от коментиращите има за какво да бъде глобен, все някога е карал колело без каска, все някога е минал по пешеходна качен на електрическа тротинетка, все някъде е пресякъл улица неправилно, или е извел кучето си без намордник, или не е почистил след кучето, как си представяте да ви глобяват дигитално в същата минута за всичко това? Дали дигиталната ви сметка няма да е постоянно на минус?

32.   29, 100% демокрация няма никъде и затова ние като граждани трябва да намалим възможността да се злоупотребява с нашите права. Дори в Канада като протестираха превозвачите, после им спряха достъпа до парите им.

33.   29, демокрацията означава точно това - да си отстояваме правата и да сме против потенциална злоупотреба с власт, а не да гласуваме веднъж на 4 г. с надеждата, че избрания няма да злоупотребява.

34.   29 съм. В Канада има демокрация и затова са в пълното си право да не изберат пак Трюдо и партията му.

35.   34, и това как точно им помогна, когато полицаи биеха протестиращи тираджии и после власттаим спря достъпа до собствените им пари?

Логиката ти е уникална. Аз да ти открадна парите, пък после си гласувай за когото си искаш с надеждата че при него няма да се краде и злоупотребява? После и той като злоупотреби, ми няма проблеми, следващия път няма да гласуваме и за него, нищо че по-следващия и той ще е същия.

Не си защитавай правата и се съгласявай на техните условия, пък то нали после няма да гласуваме пак за него, какъв е проблема?

36.   Точно така! Аз като член на съвета на илюминатите и представител за България потвърждавам всяка една дума от написаното. Само ще направя, някои уточнения. Чиповете вече са във вас. Пуснахме ги още по време на, , Ковид пандемията " с храните. Чиповете е невъзможно да бъдат изхвърлени от стомашно чревния тракт. Някой ако си фантазира, че стомашните киселини или ензими в червата могат да влияят да забрави. Всичко е предвидено. Най-важното е, че след задействането на системата (2025 година) ще има две категории хора. Про западно и демократично настроени и русофили. Всеки, който някога някъде напише или каже нещо в полза на Русия и руската политика ще бъде строго следен и, , настройван" посредством 6G.
Ако сега на, някой му се стори неправдоподобно да провери на кой етап е разработката на 6G. Да вмъкна само - след налагането на дигиталната валута се сетете какво ще стане с българския лев и има ли шанс измислените ви референдуми да имат някакъв шанс.
Но сега да се върна на чипирането и 6G. Предполагам повечето от вас са чували за Шиндзо Абе - бившия премиер на Япония.
Той беше твърдо против 6G, чипирането и дигиталните валути. Проверете дали си завърши мандата, какви ги вършеше след като напусна политиката и какво му се случи по време на един от организираните от него митинги.
И Си Дзи Пин и Путин се дърпаха ама след случката с Шиндзо Абе рязко си промениха позициите. Даже се ангажираха да поемат спътниковата поддръжка на системата.

37.   16 знаеш ли какво са направили родителите ти когато партията любима им е казала, че трябва да те ваксинират с няколко ваксини още на възраст от няколко месеца? Занесли са те доброволно в болницата и са ти набили всички ваксини. И сега какво да не си умрял/а? Като идваха да ви ваксинират целия клас в училище ти да не избяга?

38.   В Нигерия всеки втори започнал да използва Биткойн!? Ебасимо! Ама Нигерия е 200 милиона население бе ало. Биткойните в цял свят са фиксирана бройка. Отделно от къде всеки втори човек в мизерна Нигерия се сдоби с оборудване да копае Биткойни? Това Вгъзрожденците сте тотални...

39.   38, какво общо има възраждане с биткойн? Точно биткойнърите мразят възраждане. А относно биткойна не си на ясно никак. Не е казано да го копаеш, може да си го купиш. Второ не е казано да купиш цял биткойн, защото е разеделен на сатошита - "стотинката" на биткойна. 100 млн сатошита са 1 биткойн. Ако искаш може да си купиш и 20 сатошита за 1 стотинка.

40.   36. - Аууу същите небивалици като с 5G. Пийте хаповете хора, пийте ги че е страшно