Споделена история от Други

Къде ходят младите скандинавци на Черноморието?
Здравейте, аз уча датски и знам шведски. Чудя се къде мога да се запозная с хора от Дания и Швеция на около моята възраст (23)? Чух, че много ходят в Слънчев бряг и Златните пясъци, дори си имали свои заведения, където пускат денс музика, но кои са точно. Вие запознавали ли сте се със скандинавци на Черноморието и къде?

Коментари

1.   В Испания, Франция, Португалия, Италия, а някои на по-екзотични места. В България най-много да дойде някой пропадняк на алкохолен туризъм, ама вече и за това не идват.

2.   Не искам да те отчайвам, но 90% от чужденците тук, не само шведите, идват само заради евтиния алкохол и възможността да вилнеят без да им пука за закона. Така, че едва ли това са най-подходящите хора да си упражняваш езика.
По-скоро търсии шведи онлайн по чатовете.

3.   На Слънчака - DGV Viking. Няма как да ги подминеш тия дискотеки Едната е на плажа, до мостика. Другата на 50м, закрита, няма как да не ги видиш, ще ти извадят очите.
Викачите и повечето персонал са предимно шведи. Облечени са в едни сини футболни фланелки. Даже барманите на плажния бар ти говорят на английски, защото не знаят български.... не знам как нашето законодателство го позволява, но това е друг въпрос..

Няма скандинавци вече обаче. Навремето Слънчака беше наводнен със Шведи, когато направиха Викинга, през 90те. Що смесени деца се родиха от тогава. Шведките на Лазур се счупиха да свалят българи. Станаха пословични.
Сега е страшна пародия. Има най много по един "бар-кроул" на вечер от 20ина човека. Преди бяха 1000пъти повече. TUI агенцията ги викаше със стотици хиляди. Вече май не ни обичат и спряха да ги пращат. Не сме били ваксинирани, а у, опасна работа ш'знайш...

4.   Те са толкова пияни и дрогирани, че освен да те помислят за проститутка и да те питат за тарифата, едва ли ще кажат друго.

5.   Слънчев бряг! Пълно е с скандинавци там