Споделена история от Други

Търся стара песен...
Здравейте!
Търся стара английска песен. Знам само мелодията на припева, за съжаление... От текста помня само, че припева започваше с "uuu nanananana nanana... ". След фразата следва изречение и после пак се повтаря... Мъж я пее. Съдейки по гласа му- някъде към 30-годишен. Песента не е нито бавна, нито бърза; лека и приятна е и тип- любовна...
Ако някой може да помогне, ще съм му много благодарен!
Благодаря предварително за помощта! :)

Коментари

1.   Само две предложения, които ми дойдоха в главата на първо време:
The Beatles - Hey, Jude
INNER CIRCLE - Games People Play

2.   Vaya Con Dios - hey na na na?
Но не се пее от мъж а от жена.

3.   Summer Love - Remember, може би?

4.   Akon-Na-na

5.   Alexia - Uh La la la

6.   Почти съм сигурна, че е Trey Songz - Na na

7.   Най-готината от тези песни е предложената от номер 2 - Vaya Con Dios - hey na na na

Уникална песен!

Но вероятно авторът търси предложената от номер 6 - тя отговаря напълно на условието му!

8.   просто си пъсни търсачката в ютуб или гугъл, има опция за търсене на песен, тънаникаш мелодията и готово.

9.   Само тая ми идва наум кат бях малък беше известна и я слушахме Akon - Na Na Na