Споделена история от Други

Кои са най-привлекателните черти в една жена?
Кои са най-привлекателните черти в една жена според вас? Според мен са емпатия, чувство за хумор, интелект, благородство. Ще ми е интересно да чуя и вашите мнения.

Коментари

1.   От чисто физическите черти харесвам момичета със закръглено, но все пак стегнато тяло. От чертите на характера ми допада това, че като цяло жените са по-находчиви от мъжете и се ориентират много добре в непозната среда. Стга тази непозната да не е автосервиз или кръстовище в ремонт, хи-хи.
Но, разбира се, това е крайно опростена представа. Идеалната за мен партньорка е завършена личност с ценности, цели и стремежи и не се изчерпва с това да е интелигентно момиче с широк ханш.

2.   Тази черта, която разделя задника на две.

3.   Авторе, за всеки човек това е индивидуално!

Иначе само 10% от жените щяха да бъдат харесвани, а останалите да си стоят самички.

Лично за мен най-важна е душата на човека, това е неговата същност. И неговият характер.
Външността е само една обвивка, и човек няма заслуга за нея - каквото му е дадено от Бога.

Сега, конкретно харесвам жени, които са скромни, смирени, кротки, добри, любвеобвилни, всеотдайни.

От гледна точка на външност: за мен най-важно е излъчването й, да има чар, да е лъчезарен човек.

4.   Най-привлекателната черта в една жена е грижата за човека до теб. Емпатията- умееш да съжаляваш, да ревеш за чужди проблеми въобще не е толкова положително качество. Чувството за хумор е по скоро черта която се търси у мъжете, мъжка работа е да развеселява семейството. Интелект и благородство са общи и за двата пола черти.

5.   Аз се влюбвам в нейния интелект. Умната жена за мен винаги е била най-привлекателна. Това да можете да говорите по-различни теми, часове и часове. Времето с нея не се усеща, а искам още и още. Тя ще те допълва и ще те кара да надграждаш. Двамата ще сте си стимул да вървите напред.
Усмивката ѝ винаги може да укроти всички мой демони. Успокоява ме и това всичко от което имам нужда.
Друго привлекателно в жените е тяхната сила. Това да знаеш, че ще е до теб, дори и света да се обърне срещу теб. Няма да те остави при първата трудност. Можеш да разчиташ на нея за цял живот. Да сте си опора в трудните мигове. Гръб до гръб и срещу всички, ако се наложи.
М 25

6.   Вертикалната под коремчето.

7.   Вярност, отговорност, да е разбрана, да не е егоист.

8.   Тялото разбира се.

Ако няма хубаво тяло, другите черти не са важни.

9.   Формата на ханша, лицето. Иначе има латинска поговорка, че най-ценното качество е скромността.

10.   За всеки влак си има пътници.

11.   Ако говориш за външността, ти давам Гуна Иванова за пример, тъй като тя е известна личност! Тя има дълго, право лице, бяла кожа, дълга коса, а и е доста красива! Точно такива жени харесвам, а ти какво мислиш за това?

12.   Цици и дупе и лице. На другото ще свикнеш.

13.   Красотата. Това привлича първоначално. Вече всеки си има различни критерии. Аз, например, предпочитам нетренирани мадами със закръглени (не прекалено) тела с големи цици, голямо дупе, красиви лица.
Добротата. Да й идва отвътре да прави добро без цел своето облагодетелстване - ще ходи да сади горички ли, ще чисти боклуци около блока ли, ще помага на бездомни животни или просто ще помага по всевъзможни начини на близки, познати и постове във фейса. Важно ми е просто да прави нещо добро и това да я радва.
Скромността. Много обичам земни жени. Обичам свенливи такива. Които малко по-трудно се отпускат, които изискват внимание към детайла, с които не можеш да бъдеш по-малко от мъж и джентълмен, ако искаш да се докоснеш до тях. Но важно е да си имат самочувствие, а не заради ниско такова да са свенливи или скромни.

14.   Евала на 5, толкова млад, а много добре се е изразил. За тялото и лицето е ясно, човека пита за качества.

15.   С годините всеки има различен приоритет. Все пак можех би, ако се допълвате и се наслаждаваш на подкрепа, спокойствие и т. нат е супер. С глупава, красива и умна жена само проблеми. В балансът е силата, защото едно семейство е такова само, ако жената е жена, а не играе ролята на мъжът в къщи.

16.   Номер 2 е велик!!!

17.   Страшно много ме привличат интелигентни жени. Аз си падам малко студен и груб и харесвам точно такива скромни, умни и срамежливи.

18.   От лично оповестените харесвани от автора, оставам с впечатлението, че пита за влюбване. Защото за секс тези не са актуални.
Влюбване само заради качества, без сексуално привличане, ми звучи... може би неразумно. Сексуалното излъчване/възприемане също е доста индивидуално. Някой спомена Гуна Иванова. Да пропуснем възрастта й. Но за мен това е точно антипод на сексуално излъчване.
Ще си позволя да вкарам за пример друга популярна дама фолк-изпълнителка. Николина Чакардъкова. Фен съм й. По-скоро май бях. Страшно много я харесвах с изпълненията й визията й. Взе та се ремонтира за подмладяване. Добре. Ама нещо в джуката са я докарали "обещаващо"... И загубих любовта си към нея.
Та - много е относително какви черти, с какво привличат...