Споделена история от Други

Изчезване на предмет
Здравейте, случи ми се нещо наистина странно. Значи може да прозвучи глупаво, но косата ми настръхна след като се случи. В едно чекмедже, държа само гребен за брада. Отворих чекмеджето за да взема гребена и го нямаше, след което започнах да го търся, след някакво време отворих чекмеджето пак и гребена беше там. Преди това съм абсолютно сигурен че го нямаше в чекмеджето, защото го извадих от шкафа за да огледам по-хубаво нямаше нищо, не мога да си обясня как се появи и изчезна? Живея сам.

Коментари

1.   Понякога се случват такива неща. Малко знаем за света, в който живеем. Не се тревожи.

2.   От миналата година насам се случват много странни неща... Преплитане на времеви линии.
Щеш вярвай- щеш недей, изчезна ми дебел колкото палец и съвсем ясно видим черен ластик за коса в движение, докато го пускай върху пералнята в банята, на около 10 см височина от повърхността.
Банята ми не е голяма, разместих пералнята за да видя дали не е паднал от зад въпреки, че видях как просто изчезна.
Появи ми се панталон, който беше изчезнал преди няколко месеца. Появи се в малкият ми гардероб, който е втори и, в който слагам само дрехите, които ползвам в момента--за навън по- официални и по-спортни, за в къщи и за спане. Абсурд е да е бил там през цялото време.
Абсурд е някой външен човек да го е сложил там, никой не влиза там, където е гардеробът ми.

3.   До колко "сам" живееш...
Аз имам едно появяване на неизползвани капронови дамски чорапи (запечатени в целуфан) в юргана ми (прибран в скрина). Вечерта на гости ми беше приятелско семейство. Жената (по-голяма от мен) не беше показвала никакъв "специален" интерес към мен. От любопитство започнах да "я заграждам". Внимателно, тъничко, издалече... Случи се та бяхме и сами почти цял ден. Вярно, много дискретно пробвах да подкарам приказката към "нещо по-интересно", но изобщо не пое. Включих и "небрежни" докосвания, на които не реагира "адекватно". Явно чорапите не са били "жокер" от нея. Не е изключено на 100%, че може да са поставени от друга дама, но звучи леко налудничаво. В смисъл ако са подхвърлени с идеята "намек за интимност". А с каква ли друга би могло да бъде?

4.   От автора, благодаря за отговорите, направо унемях след като гребена се беше появил, аз на 100% съм сигурен че нямаше нищо в чекмеджето, защото го извадих от самия шкаф да търся и беше абсолютно празено.
Ппц не вярвам в паранормални неща нито съм гледал подобни филми, или пък съм взимал някакви наркотици или алкохол, че да си втълпявам и да ми се привижда, голям мъж съм не ме страх от тъмното, просто тази случка промени мнението ми относно свръхестественото. По скоро съм склонен да вярвам на теорията преплитане на времеви линии или нещо от този род, вчера гледах подкаст с Еленко Ангелов по тази тема.

5.   Авторе (4) нищо паранормално няма в това, модерната, квантова физика го обяснява вече.
До преди само едни има-няма 10 г тези, които говорехме за тези "явления" бивахме обявяван за луди. То и сега има такива, които вместо да се образоват, им е по-лесно и просто, да обявят за луд всеки, който нарушава малкият им комфортен свят.

6.   На мен така като дете ми изчезна един ключодържател, много интересен беше. Слязох пред блока, чух как изпада от джоба ми, но никъде го нямаше по плочките, а там няма дупки и няма къде да изчезне. И по стълбите на блока ми го нямаше. Уви не се появи никога отново. Иначе други неща са ми изчезвали и са се появявали магически по същия начин.

7.   Спомням си един случай, който имах. Минаха 2 години и още не мога да си го обясня. Пътувах за чужбина с ферибот. Докато бях във ферибота носих един суитчер, после магически изчезна, чудих се дали не съм го забравила във ферибота, но много ясно си спомнях, че го носих, докато слизах от него. През цялата почивка, която беше 1 месец го търсих по сакове, куфари и тн. Никъде го нямаше. Когато се прибрах и започнах да оправям багажа го намерих в гардероба си.