Споделена история от Други

Честит празник! Честит 3-ти март! Честит национален празник!
Честит празник, драги съфорумци, Българи! Честит 3-ти март!

Честит национален празник!

Както знаете, на този ден отбелязваме годишнина от освобождението на България от турско робство, и въпреки, че еврогеевете в България искат да го омаловажат и забравят:

България е освободена от Русия!

Разбира се, в най-голяма степен дължим своето освобождение на руският император, наречен още Цар-Освободител: Александър II Николаевич, който след като узнава за ситуацията в България - развълнуван, казва: Българите са наши братя - да отидем и да ги освободим! И предприема необходимите действия това събитие да се случи!

Няма думи, с които да изразим благодарността си към този човек: Александър II Николаевич, защото без него - и досега щяхме да сме част от Турция! Затова ще се молим за него и за душата му, докато сме живи: Бог да го прости и да му дари жилище в Небесното Си Царство. Амин!

Бог да прости и всички загинали воини за освобождението на нашата Родина България! Амин!

Коментари

1.   За освобождението на България са воювали не само българи и руснаци, но също и около хиляда финландци и още три хиляди финландци от смесени бракове с финландски и руски корени.

- Кифлоприземител

3.   За последното не мога да се съглася. Османската империя и без това е била на ръба на разпада си в този период.

4.   Левски го е казал: който ни освободи, той ще да ни и пороби. Прав и далновиден е бил, нищо че 100 и кусур години по-късно заслепените русофили все още не могат да осмислят защо. Със сигурност не са по-умни от Левски.

5.   За пръв път чувам, че Васил Левски бил гей.

"Не забравяйте, който ни освободи, той ще ни пороби".

6.   Участвали са хора от цял свят. Финландци са тръгнали пеша за да се включат с битките. Свърши се с налагането на тезата за "добрата Рассиа". Русия никога не е била приятел на България - това е историческата истина, това са фактите. Дори заклетият русофил дядо Вазов вижда истината. Мина времето на промиването на мозъци. Дори македонците вчера казаха истината - Русия е водена от своите инереси на Балканите. Това всъщност изобщо не е български празник.
Иначе днес сме в много по-добри отношения с Турция отколкото с Рассиа и това е прекрасно. Като говориш с руснак те гледа някак гадно, надменно, пренебрежително. Турците са топли, сърдечни хора. Ако утре стане нещо - природно бедствие или Рассия ни нападне Турция първа ще ни помага.
Апропо наскоро някакви изрожденци Туитър бяха писали че Рассиа щяла да ни нападне на 24. 02 и как нямало смисъл да се отбраняваме. Болни мозъци са всички русофили за пореден път се убедих.

7.   Слава на Русия! Велика страна с велика история, велико настояще и още по-велико бъдеще! Бог с Русскими!

8.   А като е дошла съветската армия 1944 какви извращения е правила с българите, това не е удобно да се споменава, така ли? За комунистическите репресии поне удобно ли е или това не е удобно?