Споделена история от Други

Картите таро могат ли да виждат родова карма на човек?
Моля да се включат хора, които са се занимавали с таро или имат опит при таролози.

Коментари

1.   Престани с тези глупости.

2.   Да. Аз се занимавам с карти Таро, биоенергия, зодии и т н. Може.
Дяволицата

3.   Здравейте, аз съм таро гледачка от 3-4 години. Краткият отговор на въпроса Ви е -да, картите таро могат да виждат родова карма.
Но според мен не трябва да се доверявате напълно, защото вероятността да ви объркат или излъжат е голяма(в днешно време повечето го правят заради пари)
За да се види родната карма се гледа на "матрична графика на съдбата" (matrix destiny chart). Използва се астрология, номерология, математика и др. Понеже е трудно сам човек да се справи с изчисленията има сайтове специално за това. Ще оставя линк тук
https://astro-calc. com/matrix-destiny/
Въвежда се цялото име, дата на раждане и пола. Под него е самото колело след като го изчисли, гледаме средният долен ред с големите числа едно над друго. (за самите числа се търси в Интернет какво означава, но може да ми пишете и тук понеже повечето не знаят къде да потърсят значението им). Предварително се извинявам за дългият текст, надявам се да съм помогнала.

4.   От авторката до номер 3: Благодаря Ви! Погледнах колелото, но не мога да разбера за кой ред става въпрос. Може ли да ми дадете яснота?

5.   Не се занимавай с простотии, всеки читав психотерапевт ще ти обясни положението.

6.   Да, както има едно жълто кръгче по средата, гледате линията която продължава надолу. Там има 3 кръгчета едно над друго с номера.
Ако има от къде да видите какво означават-добре, ако не просто ми кажете какви са цифрите, аз ще потърся и ще ви отговоря за това каква е родната ви карма.
Благодаря предварително.

7.   От авторката до номер 6: имам 8 в средата, надолу е 3, после 7 и най-отдолу 22.

9.   кармична опашка 3-7-22, известна също като затворника. Означава, че в един от миналите ви животи душата ви е изпитала много физически ограничения. Това може да е всичко, от ограничаване на свободата на душата физически или психически. Означава, че в живота живот вие също може да изпитате някакъв вид ограничения, това също може да причини голяма физическа зависимост, която може да бъде привързаност към определени неща, някакъв вид ограничаващи мисли, дори физически аспекти, които може да ви ограничават, така че е много важно да преодолеете тази кармична опашка и да се излекувате, защото ще продължите да се забивате в онези повтарящи се ситуации, в които животът ви е ограничен по един или друг начин.
Надявам се да сте ме разбрали, благодаря