Споделена история от Други

Къде мога да слушам по радиото бг рап?
Здравейте! Тъй като наскоро се пусна тук тема относно любимата музика, моят въпрос е някой знае ли дали има някоя радиостанция, по която да пускат предимно бг рап? Може би ще ми кажете Бг радио, но там не пускат тези, които аз харесвам (BM, Marso, Bobkata, MBT). Някакви идеи?

Коментари

1.   Това, което слушаш не е никакъв бг рап.. по радиото не пускат такива деградирали.

2.   Чувал съм песни на въпросните по The Voice, ако не се лъжа, но са от по-конервиалните им песни, където няма толкова псувни и обиди.

Нецензурен рап няма как да чуеш по радиостанцията, защото СЕМ ще го спре.

Впрочем какво им се кефите на тия наркомани? ! Гледам, че много ги издигат в култ хората на около 17-23/4 години.

Чак и тениски и шапки си купуват такива.

Т. Т.

3.   Това не е рап, а помия някаква... Истинският БГ рап е олдскуул БГ рапа!!!

4.   Не съм чувал да има радио станция пускаща само бг рап. За мен бг рапа беше най-добре по времето на Шамара.

5.   На приложението radioplay има Радио Сити Хип Хоп/рап там могат да пускат такива

8.   Защо ни питаш нас, а не потърсиш направо в Интернет, там има милиарди тонове от тия боклуци, колкото щеш?? ! Имам чувството, че тая тема е писана с цел да промотира тия боклуци на по-широка аудитория, за да обоклушави колкото се може по-голяма част от населението!

9.   Какво да ги пускат тия дегенерати по радиото

10.   Защо ни питаш нас, а не потърсиш направо в Интернет, там има милиарди тонове от тия боклуци, колкото щеш?? ! Имам чувството, че тая тема е писана с цел да промотира тия боклуци на по-широка аудитория, за да обоклушави колкото се може по-голяма част от населението, не се хващайте!

13.   Напиши в Ютуб "pr5pr" и виж плейлистите. Разгледай и платформата "50 stotinki".

Там ще намериш истински Бг хип-хоп. Тия ръмжащите са измислени и няма да те научат на нищо хубаво.