Споделена история от Други

Магия от близка роднина! Моля,помогнете!
Здравейте! Искам Вашата помощ. Моля, който има отрицателно отношение или укор по темата, нека не ми се подиграва или да ме съди. Бързам да пиша, тъй като съм наистина притеснена. С мъжа до мен сме много години заедно и сме на близо 40 години. Не знам и откъде да започна, защото всичко е много объркано за мен. Не искам и да натоварвам хората с излишна информация. Ще се опитам по същество.
Мисля, че свекърва ми ни прави магии. Не съм вярвала досега в това, но много факти ме наведоха на тази мисъл. За да стигна дотук и да пиша, означава, че имам проблем.
Аз съм от онези снахи, които дават мило и драго. Дори се грижа за нея, повече отколкото за собствената си майка. Винаги я поставям на първо място. Помагам й, уважавам я. Но понякога нищо не е достатъчно явно.
Става дума за материални интереси от страна на нея и брата на моя мъж във връзка с имоти.
Те искат материална облага от моя мъж, по-голяма от тази, която той им предлага. Знаят, че аз не им преча да го правят, над тези неща съм. Но моят мъж сам не желае да им даде колкото те искат. Не става дума за заем, а за общ техен имот, от който те искат да извлекат полза. За което аз отново нямам нищо против. Те няма как да му въздействат обаче, тъй като той си има свои съображения. И съответно те негодуват. На него не може майка му да му каже нищо. И започна да си отмъщава чрез мен, тормозейки ме, защото макар хилядите ми добрини към нея, тя не може да реализира големия си удар за голямо финансово обезпечения за нея и другия й син. Отново казвам, аз не съм пречка.
Дотук с увода. Сега ще премина по същество към питането ми.
Започна да идва все по-често на гости и да носи храни. Постоянно звъни и пита дали сме ги изяли. Иска потвърждение. Започнаха страхотни скандали между нас двамата. Той започна да обижда с нетипични за него епитети и да казва неща, които не съм си и помисляла, че ще чуя. Започнаха да се развалят уредите ни непрекъснато. Да стават странни неща. На моменти той прави неадекватни за него изказвания.
Това е след всяко нейно идване, някакъв ад настана. Променя се към добро, до следващия път когато тя дойде. Вече не се издържа. Моя приятелка ми казва, че според нея свекърва ми прави нещо с храната, която носи.
Изцяло ни се измени живота.
Моля, пиша Ви с молба, кажете ми къде има добра гледачка или някой който разваля такива неща. Моля Ви помогнете ми, защото откакто започна този процес с постоянното носене на храни, настана някакъв ад. Като допускам, че може да работи и не само чрез храна, а и с други методи.
Може и да ви е смешно, но сякаш тя работи със зли сили, защото след носене на храна, преди повечето ни скандали, тя намеква какво предстои за мен по доста тънък начин. Дори на 2 пъти казва, че „каквото било било и вече властта била нейна“. Като това го казва само пред мен.
Започна и далеч по-самоуверено да се държи напоследък.
Предполагам, че все някой от Вас се е сблъсквал с това.
Чета Киприяновата молитва, ходих и на църква. Явно това не винаги е достатъчно.
Моля, всеки един от вас, който се е сблъсквал с това, и познава някой, който разваля магии или вредни влияния, нека напише. Ще бъда много благодарна.
Моят брак ще си замине, ако не взема мерки.
Моля, дайте ми някакви координати на човек, място или пък информация някаква.
Все по-трудно става и вече не издържам. Нито съм ненормална, нито глупава. Убедена съм в това, което пиша и моля за помощта ви.

Коментари

1.   Ще започна с това, че не мога да си представя майка, която да прави магии на собствения си син. На теб окей... Но на него?

Другото, което е - по ледачки не се ходи! Бавачки, баячки, гадателки - всички тези работят със зли сили!

Няма такова нещо като хубава магия или полезна всяка магия е зло. Тези хора само ще ти навредят.

Много хора са се разболяли или са се побъркали от ходене по ясновидки.

В Библията гадателството е забранено.

Моят съвет е да се обърнеш към свещеник и просто да изхвърляш храната, ако имаш опасения, че е нещо свързано с нея

Просто не я яж

2.   Авторке, магии не се развалят от гледачки, баячки, екстрасенси и други подобни!

(Защото те самите са подвластни на демонските(дяволските) сили! И няма как да се борят срещу тях! )

Единствено действено средство против магии - са Тайнствата и молитвите, които се използват в православната църква!

Само, че не трябва ти да четеш Киприянови молитви! Кой ти каза да правиш такова нещо? Това не е правилно и не е редно! И естествено - така няма да помогне!

Киприянови молитви могат да се четат само от опитен православен свещеник!

Като преди това човекът, на който ще се чете, трябва да се подготви - да пости и т. н. т.

ВЪОБЩЕ - НИКАКВИ САМОЧИННИ НЕЩА НЕ ТРЯБВА ДА ПРЕДПРИЕМАШ!

РЕШЕНИЕТО НА ПРОБЛЕМА Е СЛЕДНОТО:

Отиваш при опитен православен свещеник и му разказваш цялата ситуация. И вече той самият ще прецени - има ли действително използвана магия, и ще ти каже какво трябва да се направи!

Следвай безрезервно указанията му!

4.   Разбирам ви. Благодаря за съветите. Просто съм в трудна ситуация. Мисля че идеята е на мен да ми е зле и да са ни лоши отношенията с моя партньор. Прекалено често започна да носи храна и да се интересува ежедневно дали сме я изяви.
Със сигурност прави нещо, но какво, не зная.
Щ3 се опитам да последвам съвета ви.

5.   В 21 век не мислех, че някой вярва в бабини девитинини като магии. Оженила си се за мухльо, който позволява на маминка да му влияе и да го настройва срещу теб. А може в известен смисъл свекърва ти да е права като чета какво пишеш. Вземи се в ръце и виж реално откъде идват проблемите с мъжа ти и действай да ги оправиш, ако е възможно.

6.   Да ви носи храна?
Защо, вие не готвите ли?

Много е лесно да оправдавате проблемите си с магия. В живота си съм имала много проблеми, но никога не съм обвинявала когото и да е в магия.
Магиите си ги самопричиняват хората с глупавото си мислене.

Дистанция от свекървата -толкова ли е трудно. Или някой да наготви е за предпочитане.

7.   Защо не започнеш да изхвърляш хранатс, която носи?
Кадене с църковни свещи и тамян може и да помогне.

8.   Исках съвет от хора, били в подобни ситуации и евентуално мнения. Готвим си сами, разбира се. Обясних ви проблемите ми.
Пробвала съм всички разумни неща. Предвид последните събития съм склонна да вярвам и на външни енергии. Исках да науча нещо от някого.
Не целя спорове.