Споделена история от Други

Мразя темерутите
Здравейте! Може би най-противните хора са ми темерутите. Много мразя хора, които не общуват с никого, не могат 5 приказки на кръст да вържат, супер студени са. Вие какво мислите? Дразнят ли ви темерутите?

Коментари

1.   Защо трябва да те дразнят? Не им обръщаш внимание и това е. Разбирам да те дразнят досадните хора а ти започваш да мразиш тези които не общуват много. Не може всички да сме отворени и да говорим много.

2.   Не, не ме дразнят ни най-малко. За какво? Нямам нужда всеки да се нагажда според моите очаквания и нужди.
Нямам такива проблеми със себе си.

3.   Добре бе той не говори с теб и те дразни че не говори?

4.   Честно казано понякога предпочитам темерутите пред тези, които не спират да говорят. Като цяло и двете крайности не са хубави, но в крайна сметка всичко опира до характера на човек. Аз съм за това всеки да бъде такъв, какъвто е, а не да се преструва и едва ли не насилва да бъде нещо, което не е.

5.   Темерутите просто се пазим от лоши хора. С някои съм темерут и не говоря, с други хора мога да говоря с часове. Аз пък мразя някой да си разказва целия живот от а до я - неща които ИЗОБЩО не ме интересуват. Ама съм принудена да слушам, тъй като работим заедно. Явно си някакво кухо дрънкало, което дрънка ли дрънка всякакви глупости и надуваш главите на хората около теб.

6.   Зависи…. Има хора, с които имам какво да си кажа и с такива, които нямам. За мен това е двустранен процес.

9.   Ми с хора като 99% от българите единствените нормални са темерутите, понеже те не общуват с българите понеже знаят, че не си заслужава. Затова и освен, че не разговарят с тях, те са и студени с тях и даже ги отбягват с погнуса като се приближат до тях. Докато простите общуват с простите. Сега остава да кажеш и, че българите не са прости и темата е за закриване поради тънкообидност, необективност и нежелание за приемане на нещата такива каквито са. На крива ракета космоса и крив.

10.   А мен пък ме дразнят “нормалните “ хора. Мога и 5 и 105 “приказки” да кажа. Просто в повечето случаи няма смисъл.

11.   Мразиш ли някого, значи мразиш и наказваш себе си.
Никого не мразя, не ми пука кой какъв е, всеки после ще си плаща собствената сметка. Отговорност носим единствено за себе си, така, че да не съдим. Няма такива хора в моето обкръжение.

12.   Аз съм "темерут".

Не съм длъжна да говоря със Сульо и Пульо и да се правя, че ми е интересен и приятен. Говоря само с тези, с които искам аз. Това е положението.

13.   Бъди над нещата, няма смисъл да обръщаш внимание.

14.   По-лоши от темерутите са хората като теб, авторе-мразещите.

15.   Аз пък мразя противниmе, злобни, пропаднали, надменни хора. Зли хора, които тормозят добрите и слабите без причина. Видят ли, че си слаб веднага ще почнат да те мачкат, ако видят, че си силен ти говорят зад гърба. Такива к*урви със прекалено голямо самочуствие, кифлите тези които се правят на мутри и на много велики. Злобните комплексари тип бай ганъо манипулатопите и т. н. Тези изброените може и да говорят много но са ми мноооого по - противни от студените темерути по - добре Бог да не ги беше създал предпочитам студените темерути пред тях. Аз когато ми се налага съм студен темерут за да се предпазвам от противната помия " хора ", които изброих в началото.

16.   Аз пък мразя "общителните" енергийни вампири, които се залепят като досадни мухи за кротките и тихи хора, за да смучат енергия от тях и да си отвличат с някой друг вниманието от собствените си демони и комплекси, които ги разяждат отвътре. Наистина много ви мразя, ненавиждам ви от дъното на душата си такива "общителни" лаладжии, дето само знаят да плямпат едни и същи глупости, само колкото да не заспят, много ме дразните, не мога да ви понасям. 100 пъти повече предпочитам да общувам с някой "сдухан", кротичък, тихичък интроверт като мен, който не говори празни приказки, а само това, което е нужно пред някой, като теб. Егото ви е прекалено раздуто и не може да преглътне, че вие не сте центъра на вселената, и никой не е длъжен да ви обръща внимание и да ви слуша глупостите, за да ви кара да се чувствате значими.

17.   16, с тая злоба си досущ като автора, че и по-зле

18.   А аз пък мразя хората, вместо да стоят кротко на спирката, да започват да заговорят с непознат човек. Това се случва при мен два пъти и ми става неприятно. Казвам ги, че не на всеки е приятно човек да отиде да говори с чакащите и то напълно непознат. Ако това е темерут, значи аз съм трамвай.

MaryTod

19.   Който не ми е приятен, не общувам с него и толкова. Защо трябва да го мразя, щом не ми е направил нещо лошо? Само защото не обичал да говори много? Ами аз пък не обичам да слушам досадното дрънкане на всеки бърборко. Нито мога да понасям някакво неприятно фамилиарничене и натрапчивост.

20.   Аз съм темерут и борсук.