Споделена история от Други

Липсва ми първи сезон на "Ергенът"
Просто се пристрастих по това да гледам шоуто. Но ми тежи това, че сякаш всеки следващ сезон е все повече като Биг Брадър - все по-прости участници и все повече скандали, особено в третия сезон са почти само на битово-махленско ниво. В първия сезон също имаше такива свади, но като цяло по-рядко сякаш. И основно между едни и същи персонажи. Всичко в трети сезон е като треторазрядна сапунка - всичко изглежда доста по-постно заснето, сглобено, някак пошло и евтино. В първи сезон имаше е комедийни елементи с участието на хора като Венета и Зори Джи, но във втори и особено сега в трети сезон няма такива смешни характери. Пак са луди, но съвсем злобни. Не, Теа не беше шут от нивото на Венега от първи сезон, във Венета имаше поне доза самоирония, Тея е толкова надута и наистина си вярва.

Коментари

1.   Не съм гледал това шоу, но ако реша някой ден да го гледам ще изгледам американската версия. Бг версиите на шоутата са зле направени и не си струват.

2.   Хора вие нормални ли сте

3.   И на мен ми липсва старото шоу на Слави, ама не се оплаквам.

4.   Трети сезон е най-гадния. Евтино заснето, хранели ги с най-гадната храна, пестят от всичко. Рядко вече стимат сцени от красивата природа, докато във втори и особено първи сезон постоянно даваха красиви природни пейзажи. Сега дори започнаха да показват тримьорките и екипа как се разхождатл Уж да е по-истинско, но на мен ми бие на евтиния. Точно все едно Биг Брадър. Явно бюджетът им е по-нисък от колкото в предните два сезона. Май Катето е единствената свястна.

5.   1 американските версии на "Ергенът" са по-добре определено. Наложи ми се в университета да изгледам няколко епизода. Първия БГ сезон най-много се доближаваше до тях - качествено заснето, хубава музика. Виктор и беше най-галантния ерген, Евжени се държеше гадно с някои момичета и се оказва и че Алек е същия гадняр. Само за сравнение сега в трети сезон пускат музика от една турска сапунка, която дават по БиТиВи.

6.   Има ли и други фенове на първия сезон на "Ергенът"?

7.   Номер 3, май се сещам кой/коя си. Ако си онова момиче, което ни облъчи с глупости за Недялков преди около три години, поздравления, че си се усетила.

8.   Най-после бозата наречена Ергенът 3 свършва днес. Отвратителни са последните два сезона.

9.   Третият ерген - инфантилен, дезориентиран дечко... Вторият ерген - любител на пудели, женчо с мека китка, извратеняк... Първият ерген - с грешен избор и прeценкаa но поне си е на мястото... Какъв ще е четвъртия?

10.   Номер 7, мацката не се е усетила - доскоро ни изпържваше мозъците с манията си по Килиан Мбапе.
По темата за „Ергенът“ - според мен втори сезон беше най-добрия. Хората още помнят Габи и Елисавета, Айлин и Валерия, Мони, Елена и Пам и бисерите като „Тутанкамьон“, „Глиган Пешев“ и др. Третия сезон според мен също е добър - особено заради пияната психоложка Христиана, Силви-вещицата с хармоника и езотерични карти, Надя-очната ставка, Йоана-сестрата на Ерлинг Холанд, Криси, според която Седемте антични чудеса са четири и др.
Всеки сезон си има емблематични персонажи и моменти, но пак казвам, че според мен втори сезон си остава най-добрия.

11.   10, никой нормален не помни цитираните отрепки Мони, Пам, Габи и Елисавета и Айлин. Залязоха толкова бързо, колкото и изгряха. Пам и Айлин бяха много не на място и нелепи като ги каниха тази година в "Преди обед". Най-много Елена и Валерия се помнят.

Силви и Христина също ги изпозабравиха хората. Минаха им 15-те минути слава. На първия сезон също, но само той става да си го пускаш като повторения. Втори и трети имаше страшно много джавкане и негативни емоции.