По-добре жена домакиня, отколкото бачкатор
Здравейте
Заглавието подсказва за какво ще е темата ми. За мен като мъж е по-добре жената да си седи вкъщи и да разчита на мъжа. Стигнах до този извод след връзка с бачкаторка, обсебена от пари. И по-точно да има нейни пари. Бях с жена, работеща на две места - като продавач и като частен учител. Вадеше 3 бона и все искаше още и още. Като станеше дума да напусне магазина - където взима два бона, но работи по 12 часови смени каза че нямало как да стане. Млада била (на 35!!!! ) сега й било времето да печели пари. От частни уроци си докарва по 1000 лв, което е достатъчно. Има си апартамент, няма нужда от заеми, но иска и иска пари. Два дни работи по 12 часа в магазина, 2 дни дава частни уроци, а мисли и да хванела нещо допълнително!!! Да правела домашни неща и да ги продава. Да почнела да учи пак висше, за да има още една специалност. Що за мания е това. Нейна позната работела на 3 места, друга ходи да чисти по корабите по 6-7 месеца. Не искали да разчитат на мъже за нищичко - дори и за една прахосмукачка!!! Тук много мъже говорят против жени, които им харчели парите. Ама как ще се чувставате ако жената не иска и едно кафе от вас. Еми по-добре да ме кара аз да и купучам, То май средно положение вече почти няма. Или ще е златотърсачка или вманиачена бачкаторка.

Коментари

1.   Ами да, това си постлаха мъжете. Вече жените да не искат даже 1 кафе защото неможковците писват, че били меркантилни. А истината е, че саа мързеливи и неспособни мъже, търсят си приемници, не жени.

2.   И какъв е проблемът? Браво на тези жени, че се справят сами. И аз съм жена и държа да имам свои, не се чувствам добре, когато не ми стигат, нямам спестени при извънредни разходи, идват кризи като тази и т. н. А и тези пари не са само за мен, искам и аз да се грижа за семейството си. Напълно нормално е всеки човек да има амбиция да иска да живее добре и да си уреди живота.

Проблем виждам тук единствено, ако жената си пази парите само за себе си, но вашият доход е общ. В противен случай не пречете на жената да си постига целите. Ще го оцени!

Добре е, че като мъж имате желание да се грижите за жена си, а не се стискате. Ето това е мъж, а не както често се случва по нашите ширини жената хем да се скъсва от работа и да плаща сметки, хем вкъщи всичко пак за нея, а мъжът да си седи, почива и да се кефи, че не мърда пръста си за нищо.

Най-добрият случай за сегашните времена е да има баланс и да се поделят задължения и плащания.

3.   Казваш й, че искаш да и даваш пари и да работи умерено на една работа само за удоволствие, ще й хареса.

4.   Бий й шута. Явно е решила, че ще пести за старини или да отиде веднъж на пътешествие с кораб (с приятелки).

5.   За теб е по- добре, щото не ти е идвало на главата, за това.
Това жена без работа, си е диагноза на мързел и откровенни тъпотии. Е ти примерно можеш ли да не работиш? Ако не работиш какво ще правиш цял ден, а кажи ми?

6.   Ами вземи си някоя циганка или туркиня. Не знам защо нас ни занимаваш с това какво било по-добре за теб. Явно не изкарваш много пари и те е дразнело бившата ти да взима повече от теб. Ако беше милионер мислиш ли че жена ти щеше да бачка на две места? Не естествено. Сега като ги нямаш тия пари не разбирам от какво точно се оплакваш.

7.   Зарежи я и си намери по нормална

8.   Който е плащал наем и е работил на две места да покрие стандарт, не иска да има безработна жена до себе си. По-добрият вариант е да работи, но ако взима повече ще налети на някой по-заможен.

9.   Къде мога да намеря такава жена??? Остава само да е и красива, висока, поддържана, хигиенична, предана, да ухае добре и да си плаща всички нейни разходи (като ходим да пазаруваме, примерно) и ще ми е екстра.

11.   Има среден вариант - не си я срещнал.
Жена, която работи нещо, което я прави щастлива. Каквото и да е. Учител, фризьор, редактор…
Изкарва пари малко по-малко от мъжа си.
И парите общо всеки месец се събират заедно в семеен бюджет.
Няма мое и твое. Няма купи ми, няма аз сама ще си купя.
Има общи решения. Има: Скъпи, харесах си едно сако. Ще си го взема, много секси изглеждам в него.
Добре, скъпа!
Миличка, взимам 500 лв за джанти, да знаеш. Добре!

Ей тъй се прави

12.   6 - Предполагам, оплаква се, че жената е нямала време (и желание) да се посвети изцяло на неговото обслужване и да е зависима от него. Дразни се, че няма как да доминира над жена, която е независима в т. ч. и финансово. Самостоятелните жени явно плашат мъжете, защото не се съобразяват с тях и могат да ги разкарат, когато си решат. Край тях не се чувстват мъже в достатъчна степен.

13.   Н 6, не знам защо даде пример с туркиня или циганка, но да ти кажа, че туркинята си купи собствен дом преди навършване на 26 г, със собствени средства изкарани с много труд. Та... ти можа ли същото?

14.   До Номер 13, защото туркините домакинстват, без да роптаят и са изкусни готвачки в кухнята. Макар и да работят винаги оставят мъжа да доминира.
Е, не знам дали визираш себе си или някоя друга, но на 26 може да успееш да си купиш само панелка в провинцията, но не и в София.

Не съм номер 6

15.   И аз искам да работя повече, но имам три деца и се опитвам следобед да ги уча на разни неща. Като пораснат пак ще работя поне по 10 часа на ден. В природата ми е да съм дейна, не бих могла да седя по кафетата или да домакинствам по цял ден.

Мъжът ми не иска да работя много, за да се грижа добре за децата и къщата. Но все пак се съгласи да работя до обяд в неговата фирма. Ходя и на някои по-важни срещи с клиенти.

Много харесвам физическата работа, въпреки че съм само 55 килограма. Харесва ми да има динамика и да общувам с хора. Не винаги мотивацията да работиш е свързана само с печеленето на пари!

Добре ли познаваше приятелката си? Сигурен ли си, че е ламтяла за пари? Може да е друга причината да работи толкова. Друг е въпросът, че когато човек е все на работа няма толкова време за партньора си...

16.   Това е толкова ясно писано от жена, че чак е комично.

17.   До номер 1. Проблемите идват от хора, като Вас! Самият факт, че ограничавате един човек до това дали е "немойко", говори достатъчно какъв човек сте. И вие насявате този манталитет и на други хора тук, изкривявате представите на хората и допринасяте за насядане на омраза към хора, които не взимат 6 бона месец.
Докато ги определяш като неспособни, докато за ВАС не си човек ако нямаш пари, нещата в държавата, и като цяло в света няма да се оправят.

Има един лаф, даже два. "Пръстта 2м под земята е еднаква за всички" и "Няма да е все така".

18.   Няма лошо жена да е кариеристка, щом иска, но не става за връзка, семейство и деца.

19.   Поредното доказателство, че българският мъж не знае какво иска.
Ако работи, защо работи и изкарва повече пари.
Ако не работи, защо не работи и той я издържал.
Ми намери си някоя кифла, за която работа означава да качва снимки в Onlyfans и бъди щастлив. Само да не ревеш после, че едно яйце не може да изпържи и имаш еленски рога.

20.   А тази жена как ще се пенсионира и какви пенсия ще вземе? Въз основа на какво? Как се пенсионират домакините?
Не живеем преди 300-400 години когато жените масово са били неуки инкубатори и слугини. В 21-век сме. Живей малко в съвремието.
Защо на 35 да не е млада? ! Да не е на 80? Естествено, че ще гледа да се уреди. Вместо да се кефиш, че имаш умна, пробивна, работлива жена, ти ревеш, че не ти носи чехлите с уста. Че не е виснала на твоята заплата.
Няма угода. Така дрънкаш, защото не е на твоите пари останала. Ще почнеш да и мрънкаш как само ти иска, как по цял ден нищо не върши. Колко е скучна, как няма интереси и се е занемарила. Ще почнеш да кръшкаш, защото тя вече не е жена, а прислужницата.
Не искали жените и едно кафе. Ми как да искат? Мъжът ще го помни во веки веков, ще и натяква, че я е почерпил, че тя му дължи внимание заради едно кафе. И тя ще стане пишман, че я е почерпил някой. По-добре сама да си купува всичко.

21.   На 35г. млада….? Тази май не и работи главния. Горката отдавна е на щанда с преоценени стоки с 50 процента намаление, но след около 10 тина години ще го осъзнае, когато вече ще е с 90 процента намаление. Авторе търси си млади момичета има бол по селата. Моята е с 20 година по-млада от мен и си седи в къщи и е домакиня. Като се прибера яденето е на масата изчистено подредено, после и масаж ми прави и хич не ме е еня за някакви парцалани дето си мислят, че мъж не и требе и е решила да става роб на парата.

22.   Н9
Па точно такава уникална жена ще лети по такъв като теб!!!

23.   Е, ти така сега, но ако жената ти харчи парите, ще е друга песента. Аз съм почти на нейните години, но имам две деца и да си кажа честно не ми стигат 1. 500 лв в повечето случаи. Аз също съм работила на две места, но предпочитам да имам свободно време, пред това да съм на работа постоянно. Нали имаше приказка, на някой за хляб не достига, на друг за яхта. С пари не се живее, а с хора. Иначе е добре жената да иска да има финанси. Повечето мъже не биха имали нищо общо с безработна жена.
Аз на моят мъж не мога да разчитам, ако нямам пари, пък и искам ако ми харесва нещо да си го купя и така.

24.   Един редовен потребител с кифленски прякор орева форума, че жените били мързеливи и чакали наготово всичко от мъжете и най-вече пари, а ти се оплакваш от жена, която може сама да се издържа и справя с живота. Ей, не може да ви се угоди на вас, комплексираните мъже. Оня с кифлите го е страх едно кафе да почерпи жена, че му се свиди, теб те е страх, че жената не е зависима от теб. Няма угодия.

25.   1000 лева й били достатъчни? Брат, ти влизал ли си в магазин в живота си?

26.   Н 13, какъв точно то е проблема? Дадох пример с туркиня защото е всеизвестно че много голяма част от туркините се омъжват рано и се посвещават на домакинството. Така е в тяхната култура. Ако ти звучи обидно, съжалявам ама имаш някакъв проблем.
Евала на момичето, ама предполагам си наясно че една е изключение.
Аз няма какво да ти давам отчет за туй какво съм могла или не. Работя от 15 годишна и съм инвестирала над 40 хил евро само за висшето ми образование. Това достатъчно ли ти е?

27.   Н 26, нямам проблем, любопитно ми стана--питам.
"Всеизвестното" предполагам имаш предвид от преди поне 30-40 г. Предположих, че си по-млада, за това се зачудих защо го пращаш при туркини и ромки. Добре би било да инвестираш още малко в себе си за актуализация.
Не, не ми е обидно, защо да обижда мен чуждото невежество..?

Може би ще ти е любопитно да проучиш малко и колко роми днес са из чужди университети и колежи. Колко много от тях излязоха от България с единствена цел да дадат възможност на децата си за образование и равен старт. Като излязат от умишлено контролираната (необразовани и бедни) зона... и току разцъвнат истинските им гени.

Н 14, в интерес на истината мъжете турци готвят повече от много жени туркини. Но да, жената туркиня не роптае много-много, намества енергийните центрове на мъжът си при нужда бързо, лесно и ефикасно с други методи :)

28.   2, авторът говори и за въпросни жени, които от работа и търчане нямат време и едно семейство да направят. Сумите, които цитира авторът не са колосално високи, предвид цените в магазините, но реално някои ги взимат за 8 часа работа. Ако жената, която визира иска семейство (на 35), трябва да се преориентира към свободно време за срещи.

29.   След 35 висшето трябва да е само по интереси за хоби, иначе просто наистина си е късничко и да работиш, и учиш, и търсиш тепърва мъж.

30.   До 14

На 23 години, след няколко години работа в чужбина, купих двустаен апартамент ново строителство от София. Кеш. Мъж от турски произход.

31.   До 26

Искаш да кажеш, мама и тати са инвестирали 40 хил. евро в образованието ти

32.   Магазинерка-педагог е чудесна комбинация. Масажистка- козметик са ми любимите както и бизнес дама- медик. Знаят как се правят кинти, ще оправят и теб и ще те научат на иширети за балъци. Преподавателки- на тях, мъж не им трябва т. е. губиш си времето.

33.   До 30, аз не купих в София само защото за мен е най-противният град в цяла Европа, купих в родният си град. Не знам защо си мислят, че е поради невъзможност. Бг логика...

34.   Авторе, естествено, че да е вманиачена за пари не е добър вариант!

Но има и нормални жени, и дори повечето са такива!

Но искам да те попитам: добре, това не го ли видя, още от първите ви срещи?

Защото нали затова човек има глава на раменете си и разум, за да може да прецени жената, и ако тя не е подходяща за него - да не започва отношения!

Защото аз съм имал няколко случая, в които съм излизал с някоя жена, която външно ми е допаднала, но в течение на първите 2-3 срещи се сблъсквам с нещо, което смятам за несъвместимо с моята бъдеща съпруга, и тогава директно съм прекратявал тези отношения!

И в крайна сметка си избрах жена, която да съответства на моите критерии!

И вече няколко години сме заедно, сключихме брак(и църковен също - ние сме вярващи хора) и си създадохме много добро, сговорно и задружно семейство, и живеем в мир, разбирателство и любов!

35.   31, не съм 26, но и аз като 26 работя от 15-16-годишна и има някои като нас оставени на произвола на съдбата от малки и въпреки това сме успели да съберем сами такива огромни суми да инвестираме в образованието си. Кое те учудва?
Ж25

36.   Аман от тесногръдш хора. Не трябвало да учиш щом си на 35. Как го решихте това? Тук се живее в 15- ти век. Най- обичам да ми казват какво трябва и какво не трябва да правя. Не всеки иска семейство и деца. А отдруга страна вече масово се ражда след 40. В Германия родилка под 35 няма да видиш.
.

37.   Проблема с неработещите жени е, че от скука почват да мислят само глупости, а една жена, която не работи - какви глупости може да мисли, освен да флиртува и накрая - да си легне с някой друг?

Горното е от опит. След развода ми - няколко години все такива "домакини" ме обслужваха сексуално.

38.   Н 27, актуализирана съм достатъчно. Живея в чужбина, но всяка година задължително изкарвам 2 месеца в България. Имам познати турци и роми, някои на средна възраст, но повечето са млади на по 20-30 години. Нито един няма с висше образование, момичетата на 18-19 са се омъжили и гледат деца вкъщи. Вярно, че някои от тях работят като маникюристки или фризьорски, но главния доход е отговорност на мъжете.
Следвах в чуждестранен университет, един турчин или ром не видях. Нито от български нито от местен произход. Местните роми ако завършат средно образование, пак добре. Тук средното образование е безплатно, а висшето е достъпно ако имаш добър успех. Не знам какви са тия идеи че някой ограничавал ромите в България. Никой не ги ограничава, те сами не желаят да продължат образованието си. Живея в Западна Европа от почти 2 десетилетия, местни роми познавам колкото щеш. Не знам защо се засягаш, просто цитирам факти. Каквито и статистики да погледнеш, било то български или европейски, ще видиш че ромите са колектива с най-нисък процент на висше и средно образование.

Н 31, ами не, грешиш. Съжалявам че ще разбия твоите предразсъдъци, но мама и тати не са ми платили образованието. Както казах, живея в чужбина и моята специалност е по-специфична, причина поради която обучението е скъпо. 40 хил от които около 3000 бяха финансирани чрез държавна стипендия. Поради огромните финансови затруднения ми се наложи да записвам само половината предмети предвидени за семестър. Другата половина записвах следващата година. И така вместо 10 хил евро за година (сума непосилна за моите възможности), плащах само 5 хил. Вярно че влачих дълго време университета, но го завърших с много добър успех и сега работя моята специалност.

39.   Н 29, явно си от някой край закотвен в 15 век, защото в чужбина има доста хора над 35 години, които записват първо или второ висше. Имала съм състуденти на 50 години, със семейство и деца. И никой не им се е подигравал. Напротив, възхищавахме се на тяхната воля и смелост. Всичко е въпрос на желание, средства и организация. Който иска да се развива ще намери начин.

40.   35 - още един анимационен герой. Като си "оставен на произвола на съдбата" как заплати за обучение и покри собствените си разходи за съществуване от позицията на човек без занаят? Какво работиш от 15-16 годишна, че да можеш да спестяваш 60-80 бона за "обучение"? И какво е това "обучение", дето струва толкова пари? Толкова са таксите на университетите в САЩ и Великобритания. 80 бона може да спестиш за "инвестиране в образованието си" само скъсвайки си ануса... буквално.

41.   Имал съм такива и е голяма мъка. Имал съм и работещи, които работят през пръсти, там нещо да се водят че правят. Общото между тях е че ги тресе мързела, което ще значи, че ще разчитат на някой друг да им оправя ежедневието, прищявките и покупките. Мъка е защото мързеливия човек ако е такъв на 20, ще е такъв и на 40 и е жива мъка цял живот да буташ някой, който няма даже да изчисти като хората, да не говорим за нещо по-градивно.
Никой мислещ и читав човек, няма да остави съдбата си на произвола, тоест ще се бори за своето. Тия ярко се отличават с желание за гледане на сериали, безмозъчно ровене по социалните мрежи и често са критични що се отнася до другите, но не и към тях самите.

42.   Н 38, и аз съм в чужбина от 20 г и категорично мога да кажа, че говориш пълни глупости, може би имаш нужда се сравниш с по-неуспешни според теб. Повтарям, не ме засяга чуждото невежество или нужда от илюзии според собствени нужди на всеки...
В България особено, ромите бяха умишлено притиснати в контролирана мизерия... Ако наистина си инвестирала в образование, би трябвало да го знаеш. Но от предното поколение още се измъкват тихомълком, подлагат друг старт за децата си, а вече много от тях са в колежи и университети в чужбини. И това е лесно да се провери и потвърди.
Мисли и вярвай в каквото искаш/имаш нужда, но повтарям: добре би било дори само от любопитство да се актуализираш.
Не обиждаш никой друг освен себе си.

43.   Ох, забварих да добавя в коментара към "актуализираната" нещо:
Попаднах в тик-ток на българин в България, който предлага да се обденият с роми и турци с по- добри икономически възможности за да помогнат всеки на абитуриенти с по-малко възможности, и всеки на някого от друг етност.
Турци, роми и българи въодушевени.
Сред негативните реакции са САМО българи, с коментари тип: махай ги тия мангали, вееееее; толкоз' българи нямат какво да си сложат на масата, тоя на мангал и резаци ще дава.
Нямат ама съвсем никакъв усет към смисъла на инициативата, поглед дори в краткосрочното бъдеще. Ама че това може да се превърна във вълна "помогни на по-ощетеният; обедини се със себеподобните си; утре този/тази току-що завършил/а може заразен от добрата воля на другите да остане, се развие и помага на много други, вкл. на твоите деца" Тц "все ей такива, актуализирани...
Хубавото е, че въпреки такива, някои- нещо правят в положителна посока.

44.   Авторе ти току що описа поредната еманципирано зомби-бъдеща самотна майка на котки. Нищо ново не ни казваш.

Този, който не ти дава, не те обича
Този, който не взема, също не те обича
Любовта е вземане и даване. Ти просто си намерил някаква вманиачена в социалния си статус. Предполагам от комплекси натресени в детството. Ще й дойде акъла на 40 и тогава ще тръгне по инвитро болници. Гледай да си я зарязал дотогава, няма да може да се промени, иначе ще си загубиш твоята младост покрай нея.

45.   Номер 40, по принцип не желая да си споделям житейската история, дори и анонимно онлайн, но за теб ще го направя - произхождам от много бедно семейство от провинцията, с родители, които имат известни, нека да ги наречем ментални проблеми, не искам да навлизам в подробности, но потвърдено и от лекари. Та от много малка ми се наложи да разбера, че ако аз не се погрижа за себе си, няма кой друг да го направи за мен. Имало е времена, в които ядяхме по 1 път на ден и съм си лягала гладна, толкова са нямали пари нашите. Започнах да работя на 15, защото буквално нямах дрехи и обувки, с които да ходя на училище. Сутрин или слеобяд съм на училище, след това или преди това на работа - раздавала съм флаери, сервитьорка, продавачка и т. н. Завърших училище и нашите ми казаха, че ако искам да продължавам образованието си и уча в друг град, да заминавам, но да не искам пари от тях, те нямат пари.
Бях спестила вече някакви мижави пари от моята работа и заминах за София, просто бях наясно, че за мен няма бъдеще в бедния провинциален град, и колкото и да знаех, че ще ми е трудно, реших да опитам. Записах висше, продължих паралелно да работя вече в София, и разбрах от първа ръка каква заблуда са “големите” заплати в София. Няма нищо такова, то даже излиза и че си на минус спрямо малкия град като си платиш квартирата/общежитието (аз живях в общежитие). За 2018-19 става въпрос. Разходите се оказаха твърде големи за студентка, работеща по 2-4 часа на ден и ходеща едновременно на лекции редовно обучение. Дори пак стигнах до положение да се храня по 1 път на ден с най-евтиното възможно нещо от магазина (разбирай нудъли с кренвирш или варено яйце) и си казах, че така не могат да продължават нещата и трябва да измисля нещо друго. Взех решение да прекъсна, въпреки отличния си успех (вземах и стипендия за отличен успех) и да замина за чужбина. Толкова бях скъсана в този момент, че взех борчове от няколко различни приятели, за да замина. Заминах при познато семейство, които ми помогнаха първоначално с регистрации, намиране на работа и т. н. Дори бяха толкова мили, че ме оставиха да живея първите 3 месеца без наем, докато напредна малко с парите, извадя си банкова карта да ми превеждат заплатата и т. н. Разбира се, платих си сметките и разходите за храна. Успях да си върна и борчовете, които взех от приятели още на третия/четвъртия месец и си намерих ново място за живеене, смених и работата, почнах да уча местния език и си казах, че трябва да завърша висше тук и си го поставих за цел. Почти никакъв английски не знаех, колкото да се представя и оправя в по-обикновени ситуации, т. е да започна висше на английски беше изключено, защото не знам добре езика, а и искат сертификат за владеене C1 ниво, а интензивните курсове по местен език се оказа, че се заплащат, и то бая скъпо. Реших въпреки това да се запиша и почнах паралелно да уча език и работя на пълен работен ден. Който е учил интензивно език, знае за какъв ад става въпрос. Случвало ми се е да немалко пъти да спя по 2 часа, за да наваксам с домашните, защото ако не поддържаш темпото и не се представяш добре на курсовете, просто отпадаш и трябва да повтаряш, а аз не исках, защото това означаваше допълнителни разходи, които аз не можех да си позволя. В един момент се оказах като в омагьосан кръг, изкарвах някакви пари, които, с които не живеех мизерно, за разлика от България, но и не бяха нещо кой знае какво, благодарение на тях можех да си плащам скъпите курсове, но от работата ми нямах адекватно време за подготовка и спане. Ако напусна работа, няма да имам пари да плащам курсовете, защото обезщетението за безработица до никъде не би ми стигнало, а ако прекъсна курсовете, означава да не уча висше и да не се интегриран, и да си остана завинаги на същото ниво. И трябваше за срок от една година от нулата да стигна до B2 ниво и ако се представям много добре, евентуално да ме допуснат до курс за C1, който сертификат единствено ти дава вход за висше. Само до тази част на историята вече бях похарчила над 13 000 евро. В крайна сметка успях да взема ниво и да си подготвя документите за университет. Вече като си студент, преди мен са споменали как става финансирането, чрез стипендии и разни други държавни финансирания на студенти. Засега не ми се е налагано да си късам ануса буквално, но преносно много пъти. Затова и мразя мрънкалници, решение винаги има, стига да го търсиш.
От 35

46.   Смятам, че всякакви крайности в една връзка са неприемливи, всичко е въпрос на компромис и баланс.

47.   Вижте сега - според мен крайностите в живота са вредни.
Да не работи нищо човек не е добре- имам такива приятели - взимат големи наеми - здрави и прави мъже само се шляят - ами малко или много почват да деградират.
Познавам и работохолици - също е тъпо.
Умереност във всичко - казват мъдреците!
На 35 трябва да мисли за дете, а не да бачка по цял ден. Ако и е писано да забогатее ще стане и с умерено бачкане - няма нужда от претоварвания.

48.   Нормално е, и мен приятелят ми ме спира от това да работя, ама милата му маминка постоянно го цоца за пари и то за 4 цифрени суми всеки месец(понеже я мързи да диша камо ли да работи), знам че той си е балък къде и ги дава, но го съжалявам и не му искам пари. Имам тепърва прохождащ бизнес, за който имах спестеи пари, но като не влиза кой знае какъв приход от никъде какво да правя? Ще започвам отново работа понеже няма как. Така че нормално да работи на няколко места и да иска пари, всичко вече е скъпо, а и как да легнеш на мъж.