Споделена история от Други

Става ми лошо на място в мола, където е имало самоубийство
Здравейте, работя близо до мола на Цариградско. Почти винаги когато ходя до Билла-та в подземния етаж ми става зле без никаква причина. Много месеци минаха и един ден реших да търся дали има някакво вредно излъчване в района, защото има едни сателитни чинии наблизо. Вместо това ми пападна стара статия в Интернет, че преди 11 години на мястото на Билла е бил Карфур. И, че там наблидо до магазина е паднал самоубиец, хвърлил се от третия етаж. Може ли моите негативни чувства да се държат на това, че там е умрял човек? Прочетох, че вместо да се разпищят се струпала тълпа да гледа сеира, а някои дори снимали. Айде може да са се шокирали някои, но да снимаш ми звучи отвратително! Ето какви са повечето хора, които живеят в София...

Както и да е, дали духовете на самоубийците не минават отвъд и бродят из местата, на които са загинали? На някой ставало ли му е зле или нервно без причина в Билла-та в Дъ мол?

Коментари

1.   Аз издържах месец, когато работех там в магазин за дрехи и напуснах, но то си беше от работата. Иначе доколкото съм чувала в религиозен план ако се самоубиеш, душата ти няма да продължи "напред", просто изчезваш тотално, не само физически, но и духом. Но ако мога да ти дам съвет - не се вглъбявай и филмирай в темата, само ще си донесеш излишен стрес.

2.   Здравей аз преди няколко години станах свидетел на жена, която се беше хвърлила от 3 тия етаж. Всеки път в, който влезна в мола получавам силна тревожност и желание на секундата да се махна от това място.

Така, че е много вероятно, явно страха ти от смъртта е много голям, работи над това, всички сме смъртни, но душите са вечни, така че няма проблем.

М

3.   Сюжет за хорър. Може да ти е нервно там, защото даваш кинти. :)
Просто си под земята и затова. Спускането надолу, по-малко въздух. Колкото и да има вентилация и климатици, не е като да има чист въздух в изобилие. В моловете е подтискащо, защото не се проветряват много. Плюс изкуственото осветление. Плюс фрашканото с хора. Плюс миризмите от магазините и фаст фуда. Не знам кой се чувства готино под земята, в мазе, гараж, или магазин. Противоестествено е.
Колкото до сеира- ами откри топлата вода! Хората обичат жрелищата още преди гладиаторите. Екзекуциите през вековете са били като развлечение за тълпата. Не е патент на столичани.

4.   Ти си екстрасенс. Това ли искаш да чуеш?

5.   Христос Воскресе!

Тези духовни неща са сложни.

Душата на човека след отделянето си от тялото(смъртта) само два дни броди по земята, а след 40-тия ден вече пребивава в ада или в рая, в зависимост от делата й.
(А самоубийците отиват безвъзвратно в ада - но това е друга тема)

Така, че в случая - не е самата душа на самоубилия се! Но при всяко положение там има натрупана отрицателна демонска(дяволска)енергия - така да го кажем примерно.

Ако беше примерно у вас - щях да ти кажа да викнеш православен свещеник да освети домът ти!
Но в случая нищо не можеш да направиш, освен да не ходиш там!

6.   3 то и в метрото има малко въздух, но там не се чувствам така.

7.   Не ходи там, смени си работата.

8.   И без самоубийства наоколо, на много хора им става зле в моловете.

9.   6, защото не си се замислял. Сега си си внушил някакви фантасмагории. В метрото седиш за кратко.
Моловете и хранителните вериги са наистина злокобно място, защото даваш пари там. :)

10.   Не само усещаш, а и попиваш от негативната енергия. Аз съм тичала на (друго място) навън за да седна и си опра гърба спешно в дърво, да обменя за да изчистя.
Просто си по-сензитивна. Дълбоко дишане сред природа помага.
Заравяне малко на пръстите на ръце и/или крака в земя, дори в саксия може ако е спешно. Баня с морска сол.
Вземи си черен турмалин от спорестите, те попиват, като щит са и се чистят сами обикновено. Също селенит-прочети.
Но щом попиваш е добре да се научиш да медитираш, поне дълбоко дишане за движение на кислород/ енергия, прочистване.

11.   А пък на мене ми става лошо когато съм покрай тъповати хора. Понеже съм комплексна и чувствителна личност, видиш ли, като мина покрай мола особено и почва да ми прилошава шото хоризонталната линия на мозъчната активност на околните нарушава прецизната работа на моя високо интелигентен мозък който има нужда от ритмични вълни с голяма амплитуда а такива просто липсват покрай такива хора като авторката, да речем.

12.   В жилището, където се преместих да живея преди години, са убили човек. Без да знам това (все още), след огледа докато чаках на спирката имах едно ужасно чувство на страх и сякаш чувство за нещо много лошо. Взех жилището, защото наемът беше много нисък. В последствие от една статия в Интернет случайно разбрах, че в тази сграда(7 етажа) е станало убийство. Имаше подробности в коя стая и че се е счупил един голям аквариум. Разпитах съседите и се оказа, че наистина точно в моя хол са убили някакъв мъж, чужденец, замесен с наркотици.
Никога не съм имала лошо чувство в апартамента, напротив, енергията там беше много хубава. Живях там почти две години и сега като мина оттам също ми става приятно, въпреки, че разбрах, че там сега са настанили бежанци от Африка...

13.   То по тая логика на всеки квадратен метър от улицата също са ставали и продължават да стават самоубийства, убийства и изнасилвания, дай сега и на улицата да не ходим, че и там на същото място има "лоша енергия"... Я стига се филмирай с глупости и си живей живота, и си ходи където искаш без страх. То ако беше така, досега всички хора да сме се изпоизгътали от "черна енергия", защото почти няма свободно пространство от улицата, където някога да не е станал някакъв смъртоносен инцидент. Но както виждаш, все още си жива и ежедневно си минаваш по същите тия места, без да ти се случва нищо лошо. Всичко е на психическа основа, самовнушаваш си някакви глупости, които са само в твоята глава, и затова ти става лошо. Ако не знаеше за това, нямаше да ти пука. Ето, другите хора им е все едно кой къде е бил убит, заклан и нито им прилошава, нито получават паник атаки и т. н., всичко е до психическа нагласа. Ако ти става чак толкова лошо тям на това определено място, можеш да напуснеш когато си искаш, но да знаеш, че с тая безработица и нарастваща инфлация, друга работа скоро няма да си намериш, помисли си дали си струва да изгубиш сигурно работно място, заради такава простотия...

14.   Номер 11, написано адски точно.
Поздравления!

15.   13 е чак пък на всеки квадратен метър. Ти чуваш ли се? ! Изобщо не е така. Що за черногледство? !

16.   На мен ми става лошо в моловете без да знам за никакви самоубийства. Неприятни места - без добра вентилация, изкуствено осветление, претъпкани през събота и неделя.

17.   Н 13, някои души си отиват, други остават. Енергията... Ако не си учил/чел нещо като поне малко от модерната физика никога няма да разбереш имайки предвид и, че очевидно си от типичните "блокирани" действащи основно на базови инстинкти.

18.   15, ми то и във всяка жилищна сграда има починали хора. Не е черногледство, а реализъм.

19.   Не е от това, че там е имало самоубиец, а е другата причината и ти вече неволно си я споменала в темата, а именно какви са хората в София. И разбира се в цяла България. Примитивните, прости, нагли, с ниско ниво на съзнание, долни остригани като за влизане в казарма с мургалява кожа с бради с анцуг и маратонки гнусни индивиди, които са основната част на българското общество заедно с мутрите, циганите и психичноболните, всеки един такъв е като ракова клетка за обществото и излъчва в радиус над 10 км от себе си поле на честотата отговаряща на честотата на съзнанието му, което поле обърква, изтощава, депресира и накланя везните винаги в най-негативна посока на развитие на всички, които са в обсега на това поле. В това поле са потопени всички населени места в България и всички българи. И това поле аз наричам проклятието на България, за което и тя е все в калта. Това чувство, което го изпитваш в Молове е заради по-високата концентрация на такива индивиди на квадратен метър там спрямо на други места и така става по-осезаемо поради, което дори ти се повръща там. Прекалено много са събрани на малко място и си прекалено близо до тях. Но дори едно единствено тотално дъно като наркоман или циганин, ако мине до теб ще го усетиш същото излъчване понеже от такъв то е в най-концентрирания му вид с най-долната честота на вибрация. Това сборно поле от всички полухора е като оловна тежест на врата на всички в България, докато те са в дълбоки води. Абсолютни скатини, които се пържат на собствения си огън и собствения си сос. Затова и примерно който и да влезе в парламента го грабва течението на тези река от помия там и го отнася и става объркан и допуска грешки и хаосът продължава. Киро Канадецът само какъв беше като дойде от Канада, а какъв стана като везе в бг парламента. Стой на страна от българските скатини, ако можеш върви пазарувай в 6-7 часа сутринта като отваря Молът докато няма хора. Разстоянието от тях има значение, въпреки, че за да излезеш напълно от влиянието им трябва да си на наистина голямо разстояние най-добре в чужбина, която не е в калта.

20.   Като се замислиш по нашите земи колко убийства и извращения са се случвали къде ли не... Внушаваш си според мен. Виж ако отидеш на място като Батак примерно, там наистина енергията е такава.

21.   " Ако не си учил/чел нещо като поне малко от модерната физика никога няма да разбереш имайки предвид и, че очевидно си от типичните "блокирани" действащи основно на базови инстинкти. " -

Астрологията не е физика!!!

22.   21, кой ти говори за астрология? ! Имам предвид именно модерната физика, но не е нещо, което ТИ ще разбереш... Щом не знаеш дори базовото, а завиваш към астрология...