Споделена история от Други

Най-добрата ми приятелка полудя заради мъж
Здравейте! ще се опитам да бъда кратък но също и изчерпателен
става въпрос, за "най-добрата ми приятелка" която е горе долу на възраст 30 и нещо аз съм на 24, Всичко беше ок с нея излизахме си нямаше никакви проблеми, но започна да се занимава с някакъв затворник и боклук изгони мъжа си, целия град я говори и и се подиграва аз се опитвам да и наливам акъл... но уви, без резултат.
Нещата ескалираха и до там да я обиждам и да и вдигам скандали виках и к*рва и какво ли не на един купон, обиждах я крещях и пак не ме разбира има и деца и не разбира че и тях излага, Общо взето нищо не прави, Работи мизерна работа не се развива, а аз започнах мой собствен бизнес и съм доста удовлетворен от него, възможно ли е просто вече да нямаме нищо общо? искам и да подчертая, че не сме се виждали от месеци, тя гледа като луда и изтрещяла не е адекватна и само реве постояно, последния път пихме у тях и започна да реве пак за този боклук и аз пак започнах да я обиждам
(Доста търпях и доста слушах точно за този проблем вече започвам да ескалирам) Също така въпросната "приятелка" започна да излзиа с човек когото просто не мога да понасям и също така е пълен батал и боклук.. не знам какво да правя иде ми да отида и да я смачкам, но знам че това няма да промени нещо... ако може някакви съвети ще е добре, мерси предварително.

Коментари

1.   В случая ти си господин Никой, за да казваш на жената как да си живее живота. Може да дадеш съвет и странична гледна точка върху ситуацията, но какъв си ти, че да я обиждаш и т н.?

Т. Т.

2.   Фалшива тема от фена на нацепените и остригани като за влизане в казарма нацепени батки. Прозираш, брат. Обсебил си се от батките и непрестанно искаш да настроиш жените против тях. Вземи прочети няков книжле, може и да спреш да пишеш такива плоски теми, да ти дойде музата, пък да вземем да ти повярваме.

3.   Абе тя, че е затъналаа е ясно. Ама и ти, че наричаш себе си боклук и курса, също е ясно.
Не знам какво да те посъветвам, на едно ниво сте си, не знам защо мислиш, че си дръпнал напред.

4.   А ти гей ли си?

5.   Случайно да си влюбен в нея? Чакам отговор

6.   Много си се загрижил нещо, от колко време си и навит? Бивша ли ти е, във френдзоната ли си и? Или приятели с привилегии?
Целият град я говорил. Тоя град да не е от 20-30 души? Няма как няколкохиляден град да знае Иванка и нейните любовни драми.
Гледай си твоя живот, по-дребен си от нея. Някакъв бездетен келеш ще и налива акъл. Че и ще я обижда. Приеми го, не е твоя, не е с теб. Не си човека, който ще я поучава. Че чак и другият мъж мразиш.
Ако някой трябва да я поучава, това са родителите и. А не ти. Като си толкоз загрижен, отиди го набий, защити жената.

7.   То и на теб явно ти хлопа дъската нещо

8.   Да добре постъпваш няма да оставяш приятелката си да я завлечат. Ще ти кажа какво да направиш всеки път като се срещате слагай дясната си ръка на челото и по за 2-3 секунди! Подпис: Flames

9.   Не се меси! Нямаш това право!

Единствено, ако тя ти поиска съвет или помощ - тогава и помогни!

Тя явно в момента е влюбена и не може да разсъждава трезво!

Това, което можеш да направиш е да се молиш на Бога за вразумлението й!

10.   Ти си поредното доказателство, че приятелство между мъж и жена е нвеъзможно да има.

11.   Много странна ситуация. Няма логика да има деца, да има качествата да ти е най-добър приятел, но да изгони мъжа си за някакъв рандомняк. И ти така да я обиждаш за нещо, което дори не е твоя работа. Не свързвам логично нещата. Или ти си някакъв особняк, или историята е фейк