Споделена история от Други

Връзка с бисексуална жена - заслужава ли си
На 21 съм. Запознах се с една жена, която има ЛГБТ знаме като снимка на профила й. Питах я, каза, че е бисексуална с лесбийски склонности. Въпросът ми е дали е възможно да ми върже, и ако да, според вас заслужава ли си връзка с нея. Аз съм хетеросексуален. Имам чувства към нея.

Коментари

1.   Опознай я и ще разбереш.
Има много жени с такива наклонности в днещно време.

3.   Не е добре.

Аз съм мъж на 30г и излизах два пъти с такива жени. Едната връзка ми беше 6 месеца и големи ядове с това момиче и за капак си правеше фейк фейсбук профили да сталква момиче от миналото и.

След години пак се случи да бъда във връзка с такова момиче, което ме уверяваше, че вече "нямала" такива наклонности.
Е какво стана, навръх коледа на 3г връзка аз виждам чатове с жена, която харесвала, как не си представяла живота без нея, никой не я е бил карал да се чувства така. От половин година и нагоре е имала помисли... а аз разбирам чак на коледа.

От личен опит ти казвам, НЕДЕЙ. Тези жени винаги си предпочитат жените, винаги ще ги влече. Винаги в компаниите и ще говорят лесбийски неща(за други не си говорят) и винаги ще говорят лошо за теб на тази хипотетична приятелка. И само нещо лошо да има във връзката ви, нейните приятелки ще я окуражават да пише с жени.

Спокоен ли ще си да излиза в групичка с жени? Аз се доверявах на моята бивша за 3г.... а тя какво правила зад гърба, а си лягаше всеки ден до мен, казвайки, че ме обича. Чатовете обаче друго говориха.

4.   Таман. Ще ти изневерява освен с мъже и с жени.

5.   Не.

6.   Само за гарантирана тройка и двете ще се стараят пред теб

7.   Е те тия са най-големите развъдници на венерически и всякакви болести...

9.   Не се излагай...

10.   Имам нужда от още информация от 3. Не съм автора, но може да съм в подобна ситуация.

Няма лошо, бих и простил но поне да е искрена.

Излиза с две приятелки често, дори и на живо да не си говорят много, през известно време остава насаме с някоя от тях.

11.   Поиграй си пък после.. как казват съседите "Ползваш па фръляш"

15.   До номер 10, от номер 3.

Зависи от хората все пак, обаче някои жени с наклонности, особено тези предимно клонящи към жените, са много склонни да лъжат своите мъже уж че нямало нищо.

Ще ти кажа половин година преди аз да разбера, когато се случваха някои неща, моята приятелка излизаше в 8 вечерта, и се връщаше в 3 сутринта. Аз знаех с коя излиза, но не вярвах, че нещо ще става. Та тя беше 10г по-голяма от нея и бяха колежки.

Връша ми се една вечер пак в 3 часа, събуждам се едвам едвам, и аз я познавам какво прави и защо го прави, забърса се с мокра кърпичка там долу и ми каза, че ме обича. Едва половин година по-късно аз събирам 2 и 2 и разбирам защо ми е казала нея вечер, че ме обича. От гузност. А дали са правили нещо или само е имала помисли не знам.

Аз като разбрах и аз като теб ПРОСТИХ, само за да се опита да я потърси пак след няма и 2 месеца.... защото пак и прерових телефона една вечер.

Много друга информация оставам, тя все отричаше да са правили нещо, но аз нямаше как да знам... Към мен беше груба за тея 3 години, а в чатовете с тази жена беше като кученце... направо не и познах писанията и словоизлеязнията.

Много хубаво си правете сметките с какви излизате и какви харесвате.

16.   Номер 3 и 15, адекватни отговори. Имай достойнство и не падай толкова ниско. Явно си самотен и отчаян и затова правиш компромис със себе си. Ако е така гарантирано, е че насреща жената ще го усети и ще те върти на пръста си. Не се излагай както беше написал Н9.

17.   Авторе, не се губи на акъл!

Каква бисексуална, какви 5 лева! Ти добре ли си?

Багай с 200 и си намирай нормална жена, която да е подходяща за твоя съпруга!

18.   До Номер 16, ние сме се разделили вече след тези случки. Мина над година за мен, и съм се постарал да променя своя модел на поведение. Защото моделът на мислене привлича бисексуалните жени, ние вътрешно ги търсим.

Друго не мога да дам като съвет. За самотен и отчаян - хич даже. Работя си над колата - бих казал вече, че е цялото ми персоналити. Особено след последната случка, която описах, колата за мен е по-важна от жената. Хоби, страст, и може би и професия скоро време.

19.   Ако е с повече гей наклонности... Не!

20.   Разбира се, не се тревожи имах връзка с пансексуално момиче, готини хора са. Съвета ми е ако я харесваш давай пич продължавай ще станат нещата сигурен съм.

21.   Много е вероятно да ти върже, но някаква връзка от това не чакай да излезе.