Споделена история от Други

Момче без кола и много пари да има приятелка - мисия невъзможна!
Здравейте, аз съм момче на 24 години от Пловдив. Пиша това с 2 цели. Първата е да изразя своето възмущение от света, в които живеем, а втората е за съвет.
В момена живеем в свят, в който 10% от „топ“ мъжете сменят жените една след друга. Тази 1/10 от мъжете са тези с мускули, добре изчистено тяло, притежаващи скъпи коли, имоти, заплата над средната. Останалите 90% от мъжете живеят в самотен ад!
Използвал съм абсолютно всяко приложение и сайт за запознанства, които съществуват - не получавам нито 1 „match“, просто в тези приложения са много повече мъжете и жените подбират „най-доброто“, което не е лошо стига това определение да засяга цялата същина на човека, а не само материалното, което може да предложи на жената.
Външният ми вид е среден, а интелектът ми - над средното, но просто жените не търсят това! Ако пък се опиташ да пишеш на жена по фейсбук - бяга от теб, както дяволът бяга от тамяна. Е, ако НЕ й кажеш директно „хайде да се запознаем“, има някакъв шанс да си попише с теб седмица, две, ей така колкото да те използва за внимание, а в същото време излиза с батковците от тези 10%, които могат да я разкарват с колата и да й купуват разни неща. В мига щом жената разбере, че мъжът не й пише, за да отбива време, а с цел „нещо повече“ - всички жени изчезват, защото просто си искат немската кола, коремните мускули, бицепсите и високата заплата.
Извинявам се, ако съм обидил някой, не искъм да „хейтя“, просто казвам суровата действителност. Бих искал съвет от вас, за това как да си намеря приятелка - всичките ми приятели са мъжки и не познават жени, приложенията за запознанства не работят при мен, тичам, но това не е групов спорт. В такъв случай, какво ми остава да направя?

Коментари

51-56 от 56

53.   Има много девствени мъже на по 25-30, не защото нямат кола, хубава работа, мускули и бради, ами защото като цяло са се превърнали в инертни плужеци с вменени тотално сбъркани ценности за живота, в следствие на което - нулево самочувствие и присъствие, а това жените го долавят безпогрешно и бягат с двеста.

За протокола: Мъж съм и също бях девствен до 25-ата година.

54.   Бедна ти е фантазията колко пичове съм виждал, които работят за смешни пари с ебати гаджетата тупалки, а и не са с кой знае каква физика. Включително и вчера имах среща с познат, който работи в Йетел, а гаджето му беше супер яка.
Колко пичове, които работят като доставчици съм виждал с яки мадами, последно засякох един с чантата и колелото на Глово и се целуваше със супер яко момиче. Е, извинявай тия да не би да са топ мъжете?
Значи не си прав. Наскоро един доставчик беше дошъл с гаджето си като ми донесе храна, еми супер яка мадама имаше в някакъв пробит голф, който караше. Това ли са топ мъжете?

55.   Стига сте писали тези глупости за самочувствие, самоувереност, непукизъм и т. н. За всички ни е очевадно, че жените гледат външния вид. Може да си супер точния мъж със свободно поведение, без викакви комплекси, усмихнат, спокоен, можещ да говори с всеки без притеснение, с хубаво дар слово, с чувство за хумор и т. н., но до теб, ако застане един нацепен с брутална физика, ръбеста челюст, с татуси, брада и т. н., не можещ да върже две приказки на кръст и гледащ лошо, жените дори и не те забелязват с периферното си зрение, а са готови всичко да направят за този. Също така и демонстрирането на фалшиво богатство също ги привлича, а това е в 90% от случаите.

56.   55, точно така е. Нека си представим, че някой като Дани Девито и някой като Дуейн Джонсън застанат един до друг. Дори първия да е супер умен, с чувство за хумор, уверен и какъв ли не, не ми се вярва 90% от жените да го предпочетат пред другия.

57.   Точно така. Не случайно повтарям - успехът с жените изисква брутално тяло, брада, прическа и татуировки. Абсолютно всичко останало е на заден план.

58.   "Има много девствени мъже на по 25-30, не защото нямат кола, хубава работа, мускули и бради"

53, точно затова са девствени, не заради друго. Стига пълнехте главите на младите мъже с тия успокоителни глупости, ами ги посъветвайте да напомпат големи мускули, да си направят 2-3 грозни татуса, да си пуснат брада на талибан и да си купят Мерцедес на лизинг. Това е ключовото и задължителното условие, за да ти даде една жена да я ебеш, няма друг начин.

51-56 от 56