Споделена история от Други

Защо всеки път така става?
Здравейте жена съм!

От известно време ползвам едно приложение за запознанства не спокойно не търся принца на белият кон просто от скука, и защото карам нощни смени и понякога, когато няма работа да ми минава времето. Също така не заблуждавам абсолютно никой написала съм там, че си търся само чат и на хората съм казвам.

Понякога намирам адекватени хора, с които ни върви приказката, но винаги се случва следното пишем си в чата на приложението всичко е наред и след като си разменим фейсбук чата умира след 1 ден те просто спират да пишат, викам си няма проблем ще пиша аз е да ама разменяме по 2 изречения и край. Това е всеки път когато си дам Фейсбука не разбирам, защо се получава така?
И след това се чувствам, като досадница, като все аз трябва да пиша, все пак ако някой иска ще пише и той нали така!

Коментари

1.   Сигурно защото не търсят чат, а нещо сериозно, за разлика от теб. Ако имаш интерес - покани някой от тези на среща, ако ли пък не - не очаквай да си губят времето в празни чатове.

2.   Разбира се, от скука ще се сетиш да чатиш, тоест някой да ти го направи интересно, но от скука няма да прочетеш нещо, да направиш нещо за себе си сама.
И за това натам всичко е плачевно, не за друго.

3.   Защото хората с които си чатиш очакват нещо повече от само чатене и може също да нямат време, да си чатят с тебе всеки ден.

4.   Най-вероятно профила ти във Фейсбук не е толкова готин, колкото този в сайта. Погледни си снимките, информацията и си пооправи профила.

Само това ми идва наум, няма друга логика в едното място да си пишете, а на другото не

Т. Т.

5.   Предполагам, че в сайта за запознанства нямаш твоя снимка, а във фейса имаш. От там нататък се сещай сама.

6.   Е ясно е, не те харесват. Трябва да те харесват, за да пишат :)
Аз преди си пишех с всякакви хора, ей така имал съм време и желание. Мъже, жени, който поддаде. Като цяло, 80% са някакви крайни дебили и олигофрени, 90% са по-скучни и от мен самия, и около 10%, че и по-малко, са хора, с които можеш да си полафиш на всякакви теми и са приятни. Иначе са много целеустремени там. Един търси секс, друг нещо друго конкретно, в някакви смешни чатове, ама всеки си знае...

7.   Явно външния ти вид не е окей според тези хора. Ако си пишеш с наистина обикновени мъже, няма да го имаш тоя проблем и те ще са повече от щастливи, защото на обикновените мъже никой не им пише никога. Явно филтрираш наистина най-хубавите възможни в тия платформи, за които обаче ти си супер обикновена. Или си средно ниво хубост или под него. Кофти е така, но такова е положението.

8.   Това какво си писала че търсиш няма значение. Един мъж трябва да се пробва. Ако мъжете слушаха какво жените казват, видът щеше да спре да се репродуцира... То всъщност донякъде така е станало.

A защо толкова бързо ги отказваш, ти си знаеш. Или външен вид, или си скучна.

9.   Според мен има огромни разлики на снимките ти в приложението и във фейсбук.

10.   Става така, защото очакваш отсрещната страна да поддържа разговора. Т. е. искаш те да те забавляват.
Ако наистина си търсиш само чат, научи се да поддържаш разговор - да питаш интересни въпроси, да подхващаш интересни теми и т. н. Не очаквай при обикновен разговор мъжете да имат същия интерес като при свалка. Ще трябва да положиш доста повече усилия.
Тъжно е че толкова много жени си представят живота като една непрестанна свалка и чакат като принцеси на готово.

11.   2 вероятности:
1. По твои снимки, постове т. н из фейса не им харесва нещо, но толкова, че ги отблъсква дори за едното е*ане поне да пробват.
2. Убеждават се, че по принцип си пишеш както в сайтовете, не е от бързане.

12.   В тиндър хората се регистрират единствено за да търсят неангажиращ секс. Без значение какво си написала, след като си се регистрирала там, всеки който си говори с теб мисли само за едно - как да те изчукае еднократно и после да забрави за теб.
Защо се отказват като си дадеш ФБ - може би изглеждаш че искаш нещо по-сериозно от само чукане. Никой от мъжете регистрирани там, не търси сериозна връзка (жените също - ти си някакво изключение). Може и във ФБ да има неща, които да не им харесват - например необработени снимки, на които не изглеждаш като подходяща за еднократен секс.

13.   Айде пак хейта на макс... абе щом си е дала фейсбук със сигурност снимките са едни и същи каква ще е логика снимките в приложението да са супер обработени а в фб не и момичето да си го даде ааа къде е логиката? !???

Според проблема идва от това, че някой смятат че като си дадеш фейсбук вече си им в кърпа вързана и не е нужно да си дават зор.
Не виждам друго обяснение или попадаш на някакви супер спрели дебили.

14.   Номер 13, в приложението можеш да качиш до 5-6 снимки, като естествено там си избрала най-добрите такива. А във фейсбук можеш да имаш безкрай снимки, качени от теб, тагвания от други твои фейсбук приятели. Във фейсбук може да имаш и 50, 100, 150 снимки. От там се вижда разликата вече. Няколко пъти съм се убедил в това.
Втората причина е, че при продължаваща комуникация се вижда, че авторката не може да предложи нищо особено.
Третата причина може би са коментарите под снимките на други мъже "прекрасна си", "хубавица" и подобни такива. Уважаващ себе си мъж не иска да участва в такъв цирк.
Четвърта причина- във фейсбук малко или много можеш да си направиш изводите какви са интересите на един човек. От там също може да има разминавания.

Мога да дам още причини, но не знам дали мозъкът ти ще успее да ги асимилира.

Отвори си малко мирогледа и светогледа и можеш да забележиш супер много причини за това нещо. А не само и единствено еднопосочно насочване на безпочвен негативизъм към мъжката част.

15.   Просто в приложението имаш по-хубави снимки, но във фейсбука се вижда истинската ти визия и хората остават разочаровани.

16.   Страшна логика имате честно наистина не разбирам как е възможно всеки да се хваща за такива глупости изсмукани от пръстите? !?
Обяснете ми как стигате до тези заключения от написаното?
Аз като жена също съм имала приложение за запознанства и масово мъжете са пълни дебили те разговора, че не могат да водят няма да коментирам, но това че дори не могат да отговарят на въпроси какво да кажа, питаш нещо отговора в 90% от случаите е "не знам", "не съм мислел" пълна деградация. Бях в същата ситуация имах същите снимки от фейсбук ми в приложението и през ум не ми е минавало да си ги обработя и после да си дам фб няма смисъл от това.
Не ти пишат, защото виждат, че не си куха те не са свикнали с такива за това губят интерес, но това е в твоя полза, защото кретени не ти трябват. Ако имаш снимки от пътувания тогава ептен си им вискока топка. Имаше един с който навремето си писах и ми заяви, че не можел да си позволи да ме води на почивки да не съм го очаквала. Аз парите сама си ги изкарвам не ми трябва някой, че да ме води, аз не съм кученце, че да ме водят на разходка, и не само аз и много други жени сме така работим и си имаме пари не чакаме от сульо и пульо.
Така че момиче не се връзвай на тези комплексари в приложението и тук коментиращите! По ще ти приятно и забавно ако завръзваш разговор с някой клиент ей така за приказка отколкото с кретени.

17.   Номер 16, не се самоизтъквай тук. Темата е различна, от това за което се хвалиш тук. А горе са дали само предположения относно "защо всеки път става така". Всеки има снимки от пътувания. Не само жените като теб. Успокой се малко. А относно интелигентността, за която пишеш и други такива качества около воденето на разговор е желателно да научиш пунктоационните правила като за начало.
И да спомена и аз, тези които си харесвате на външен вид обикновено са тотални аборигени.