Споделена история от Други

Момче без кола и много пари да има приятелка - мисия невъзможна!
Здравейте, аз съм момче на 24 години от Пловдив. Пиша това с 2 цели. Първата е да изразя своето възмущение от света, в които живеем, а втората е за съвет.
В момена живеем в свят, в който 10% от „топ“ мъжете сменят жените една след друга. Тази 1/10 от мъжете са тези с мускули, добре изчистено тяло, притежаващи скъпи коли, имоти, заплата над средната. Останалите 90% от мъжете живеят в самотен ад!
Използвал съм абсолютно всяко приложение и сайт за запознанства, които съществуват - не получавам нито 1 „match“, просто в тези приложения са много повече мъжете и жените подбират „най-доброто“, което не е лошо стига това определение да засяга цялата същина на човека, а не само материалното, което може да предложи на жената.
Външният ми вид е среден, а интелектът ми - над средното, но просто жените не търсят това! Ако пък се опиташ да пишеш на жена по фейсбук - бяга от теб, както дяволът бяга от тамяна. Е, ако НЕ й кажеш директно „хайде да се запознаем“, има някакъв шанс да си попише с теб седмица, две, ей така колкото да те използва за внимание, а в същото време излиза с батковците от тези 10%, които могат да я разкарват с колата и да й купуват разни неща. В мига щом жената разбере, че мъжът не й пише, за да отбива време, а с цел „нещо повече“ - всички жени изчезват, защото просто си искат немската кола, коремните мускули, бицепсите и високата заплата.
Извинявам се, ако съм обидил някой, не искъм да „хейтя“, просто казвам суровата действителност. Бих искал съвет от вас, за това как да си намеря приятелка - всичките ми приятели са мъжки и не познават жени, приложенията за запознанства не работят при мен, тичам, но това не е групов спорт. В такъв случай, какво ми остава да направя?

Коментари

1-50 от 56

1.   Здравей Авторе, аз съм авторът на темата "И все пак жените ТРЯБВА да имат стандарти"

Извинявай ама като те чета, ще ме извиняваш ама интелектът ти е "под средното".

Толкоз ли не ти хрумна да изчетеш как да си направиш добър Tinder профил, как да станеш "интересен за жените" и т. н., нали уж си "интелигентен" и можеш да четеш?

Значи, през месец се появява тема от типа "направих си Tinder и не ме харесват, а съм супер" или "кво да правя със жените".

А бе четете бе хора - един куп книги има по темата:

1. "Body Language The Definitive Book"

2. "How to text a girl"

3. "The Dangerous Passion - why jealousy is as necessary as love and sex"

4. "Dollars and Sex"

5. "The Like Switch"

6. "The Rational Male" - поредица от книги

7. "Why Women Have Sex"

8. "Models"

9. "The Evolution of Desire - Strategies of Human Mating"

10. "The female brain"

11. "The Game"

12. "The Mystery Method"

13. "To be a man - a guide to true masculine power"

14. "The way of the superior man"

15. "No more Mr. Nice Guy"

16. "Attached"

Изчети ги и ще ти светне, що работи така Светът и защо ТРЯБВА да работи така Светът.

Не бе бате - кво искаш да ти кажа?

Светът е НЕСПРАВЕДЛИВ, а ти си СУПЕР!

Тренирай и ти, стани успешен, научи се как да се рекламираш (и в Tinder, и в LinkedIn и в реалния живот).

Мани ги приятелките - то си е за тебе, бе!

Най-малоумното нещо е да се нацепиш и да гониш успех ЗАРАДИ ЖЕНИ - това поне си го осъзнал, но направи това ЗА СЕБЕ СИ! Щото жените са само 1 от ползите дето идват с успеха.

Излъгали са те приятелите, че не познават жени - виждат те, че си тъп. Навсякъде можеш да се запознаеш със жени.

В Tinder е супер лесно да получаваш like-ове. Аз се отказах от това приложение, щото съм си сложил локален адрес и само българки ми показва, с една индийка се match-нахме, ама беше дебела.

Иначе над 50 match-а с българки имам, но не ща ганьовщина.

Хвалиш се доста в Tinder, слагаш хубави снимки, пишеш, че търсиш нещо сериозно, "истинска любов", ала бала, и даже може да ти пишат.

Мене ми писаха няколко българки така, ама не харесвам етноса.

Но ми писна да чета теми от сорта на "як, нацепен 1. 85 съм, топ пич, ама нямам 1 like в Tinder... що така? "

Остави жените да решат дали си ТОП ПИЧ! :D

Недей решава сам!

2.   А вие как избирате на кое момиче (жена) да пишете?
Пишете ли на скромно изглеждащи (не казвам грозни и непривлекателни - имам предвид симпатични и мили, но скромни, без кой знае какви "подобрения" по себе си и които не демонстрират прекалено явно прелестите си)?
Или се хвърляте на тези, от които на всички мъже им потичат лигите?
Не се заяждам, просто се чудя дали това не е истинската причина за пълната суша при вас. Както и при много други такива самотници.
Повечето мъже са малко като децата - дай им нещо по-лъскавичко, хем да се почувстват като завоеватели, хем да могат да се изфукат пред приятелите.

3.   Просто не ги кефиш в лице. Излъчваш външно злобата, която е в душата ти.
Къде го видя тоя топ, че чак и 10%? Дали има 1-2 % красиви мъже в тая страна. Това, което описваш като топ са мутри и ходят с кифли. Ти кифли ли сваляш? С хиляда лайка, полуголи снимки, филтри, силикон? Чалгарки?
Ако ти са проблеми мускулите-тренирай! Изкарай шофьорска книжка, какво те спира? Пусни си брада и се офъкай нула номер. Какво работиш?

4.   Не е до пари, важно е да, имаш желание за развитие в този живот, това е успешния път.

5.   Така е. Не мрънкай, а гледай тогава да придобиеш пари и хубава кола и ти.
Аз лично бих избягвала мъже, които не са добре финансово, безработни и закъсали, но не защото ми липсват подаръци и екскурзии да кажем (мога да си позволя сама да си купувам каквото искам), а защото такива мъже не се развиват, оплакват се, слаби са, стиснати са и други подобни качества, които не са хубави за един мъж.

6.   Оправдаваш се с всичко възможно и хленчиш и това е резултата. Навремето използвах сайтове за запознанства и избивах рибата, разбирай която си поисках я имах. В живота също и то без една стотинка.
Умните мъже акцентират на силните си черти, а ти не се познаваш, не знаеш какво правиш и това е цялото ти свободно време, от там не работиш над себе си, само акцентираш на някакви глупости.
Познавам много мъже изкарващи достатъчно, в същото положение като теб. Помисли над това, спри да мразиш мъжете и жените и работи върху себе си.

7.   Никога не съм гледала в един мъж първо материалното. Последната ми връзка беше с човек на твоята възраст, който си живееше с техните все още, нямаше книжка, кола да не говорим, на всичкото отгоре нямаше амбиции да се развива професионално. Беше си се захванал с работа, която си беше преценил, че си му харесва и вади достатъчно. Аз работя, уча и да, имам книжка и кола. Все пак, нито съм била с него за пари, нито коли, нищо. Не е бил с перфектно тяло, нито най-големия красавец. Получавала съм внимание от хора, които го превъзхождат в много отношения. Но това е, караше ме да се чувствам специална. Подкрепяше ме във всичко. Чудеха ми се какво толкова му харесвам. Като изключим тези неща, имаше благ характер, лесно се общуваше с него. Така че, колкото и изненадващо да е - не, не всяка гледа колко пари имаш, нито я интересува колата ти. Днес хората се събират от любов към парите, не любов един към друг. Бонус са, но човек трябва да разчита първо на себе си и своята независимост.

8.   Пич, на 24 не си момче, а млад и здрав мъж. Промени визията за себе си първо и от там ще започне промяната навън. А жените усещат “момчета” на 20 години и бягат от тях.

9.   Купуваш немска кола, правиш коремни мускули и бицепси, работиш за повече пари. Това е един от вариантите ти. Има и друг - да минеш на мъже.

10.   Излез навън и почни, да заговаряш непознати момичета.
Едно време е нямало интернет и хората са се запознавали на живо.

Аз не съм някой мускулест, но например в приложенията за запознанства съм получавал доста харесвания от жени.
Мускулите се трупат, ако работиш работа свързана с полагане на физически труд. Ако работиш офис работа, то ще е много трудно да натрупаш мускули без стероиди.
Според мен си има причина, за да не получаваш нито 1 „match в сайт или приложение за запознанства. Млад си и според мен се подценяваш и качваш снимки, където не си излязъл добре.
Отделно има и жени, които използват интернет приложенията с цел трупане на самочувствие.
В моят град много е по-евтино и лесно е да се използва градския транспорт или да се върви пеша или да се извика такси. Намирането на свободни парко места е доста трудно. Има двойки при които нито мъжът и нито жената нямат коли, но са заедно и се обичат.
Малко са хората, които получават високи заплати.
Високите доходи често са от друга дейност, която не е на трудов договор.
Виж има жени, които си търсят богати мъже, но тя ако тръгне с тебе само заради парите значи, че след време има вероятност, да срещне по-богат и да те зареже заради него.

11.   Резюме: нямаш кола, вероятно нямаш и книжка.
Нямаш доходна работа ако въобще работиш.
Не си със спортно тяло.
Казваш, че си с интелект над средният, но пишеш "Й" вместо "И".
Ок.

12.   Все ще си намериш, има много жени.
Живей си, радвай се на живота и всичко идва.

13.   Значи казвам ти го директно пък сам си прави изводите. Целите тези процеси са умишлени с цел резспиване на семейството и намаляне на населението. Аз се убедих вече като човек в твоето положение даже бих казал по-добро да не звуча егоистично, но съм на 25 г. 185 см, 80 кг, атлетична форма на тялото с мускули, но без татуси, брада и небрежа прическа. Изкарвам добри пари, нямам кола, нямам куче и съм в твоето положение самотен и моите приятели също са така. Използвам съм тиндър и фб за запознанства и съм излизал с над 15 жени от тези приложения, излизал съм и с момичета от общи компании и ти казвам, че положението е абсолютна катастрофа. Защо казвам, че е катастрофа? Защото мен не ме блазни плътското и искам да създам семейство, но уви с всичките момичета, с които съм излизал все съм скучен, все нещо не си пасваме, нямал съм кола, много съм работил и съм нямал време за нея, не съм ходил по почивки и прочее. За разлика от теб, аз трупам мачове от тези приложения, но чатове, излизания са абсолютна загуба на време защото противоположния човек е между звено на човека и маймуната. Съветвам те да не си губиш времето с тези приложения. Ето ми характеристиките щото явно в това пропаднало общество и време, в което живеем това е най-важното:

25 г. 185 см, 80 кг, гъста чуплива коса, без брада, градски облечен без лога биещи на очи, прави бели зъби, мускулно и атлетично тяло, без татуси, не пуша, не пия, заплата добра (мога да си позволя нова кола, но не искам защото е ад в големите градове с кола и с градски транспорт е в пъти по лесно и невреме губещо) и не мога да партньор, така че си прави сметката.

В същото време мой приятел, 195 см, 85 кг, по-добро тяло от моето с по-нацепени мускули, засечена брада и къса прическа като боксьор се скъсва от жени. Те на него му пишат и му се предлагат. Много не комуникира с тях и не е по чатовете, по действията в леглото е и в крайна сметка той е успешен. Той също няма кола, но пък визията му е по-добра от моята.

Така че да, авторе прав си! Не си ли с надарено тяло е просто почти невъзможно. 2-3 годишно ме добавят момичета по социалните мрежи, но никоя до момента не е представлявала интерес за мен, а с тези, които са и сме писали стигам до извода, че искат само забавление и дотам, а аз не искам това. Забелязвам, че възрастни жени ме заглеждат често. Един път само съм имал намек от една, когато имах дълга коса (чупливо-къдрава на вълни).

Много хора ще вземат да ти пиша съвети, направи това, прическа, дрехи, спорт, но ти казвам това е спомагателно, но няма да реши проблема. Тези съвети са като основно с гарнитура, те са гарнитурата и знаеш, че тя няма да те наяде и същото с тези съвети. Няма какво аз да те посъветвам защото просто няма какво да се направи. Преглъщаш, пускаш сълза и минаваш към общността MGTOW. С болка ги пиша тези неща.

14.   Първо - спри да разчиташ на интернет и приложения. Второ - защо не пробваш някоя по-грозна, веднага ще клъвне. Оплакваш се от мъжката конкуренция, а в същото време сигурно си избираш все хубави жени.

16.   Като си с интелект над средното, спри да се възмущаваш и разбери, че това е нормално за видът ни... Много хора са скарани с биологията. Жените ги разбирам. Колкото и да са глупави и необразовани, просто защото са жени, имат по-лесен живот. Също и мъже които са спечелили от "генетичната лотария" могат да си позволят това. Но останалите 95%... трябва да учиш и да се понапънеш.

Тъй че, хвани един учебник и прочети теми като:
- естествен подбор
- лидер на стадото
- овулация при женскте
- какви качества идват от мъжките (и жените ги гледат)

Примерно има доста изследвания как по-голямата част от когнитивните способности са в X хромозомата, и ако си чувал за генетика, жените имат XX, а мъжете XY. Затова и неща като интелигентност зависят по-скоро от майката. Следователно, на чисто инстинктивно ниво, жените не търсят интелигентен мъж. Естествено това обяснение е донякъде спекулация защото това са много комплексни неща, но крайният резултат е факт. Има качества които жените ценят, и които не ценят. Това е еволюция, не е нито твой, нито техен избор. Затова и се научи да не ги питаш тях. Животното (каквото е и човека)не познава собствената си природа, той просто я изживява. Жените особено съществуват само на това ниво - на изживяване.

Също научен факт е, че жените търсят секс по време на овулация, и тогава си падат по определен тип мъже. През останалото време - мотаят. Трябва да разпознаваш това поведение и да се възползваш. Има мъже които се правят на супер кавалери. Но реалността е, няма по-голяма обида от това да отхвърлиш една жена когато тя те желае, пък дори просто да я бие хормона...

Също, жената е същество на 5-те сетива. Тя иска да види, да пипне, да чуе. Интернет не е мястото да търсиш жени, защото тогава ще се сблъскаш с една тяхна страна която няма нищо общо с интимната. Когато караш една жена да се чуди какъв си, що си, да мисли, да се притеснява... това е точно обратното на да те желае... Тя трябва да те види, да те "усети". Жените са по "усещанията" на тялото си. Инстинкт е, въпреки че те си го обясняват по друг начин естествено.

Ако искаш жена... което е разбираемо когато един мъж е млад, приеми цялото нещо за игра, нагоди се към правилата и, поиграй я. Но не се вживявай. Ако ще се вживяваш толкова, не я играй, защото ще се прецакаш сам себе си.

17.   Пич, ще ти кажа, че е абсолютно възможна. Една жена ако те иска, влюби се в теб направо ще ти падне ченето на какво е способна. Бивша приятелка е пътувала по 3 часа с влак (западна Европа) и то само в едната посока, за да се виждаме. Тук в България докато нямах кола с две се виждах и двете нямаха никакъв проблем с това, готини, красиви и интелигентни мадами на които последното нещо в главата им бе, дали имам кола. Във влака за Пловдив, пак бях останал без кола, зясякох млада англичанка, супер красива, заедно с момче от Стара Загора, беше отишъл до София да я посрещне от летището и да я прибере. Беше страшна красавица, руса. Бъди забавен, точен и се дръж нормално, ще си срещнеш мацка която или няма да има против, че нямаш кола или ще си купите една заедно и ще си обикаляте. Ти ако си качествен човек, няма да останеш незабелязан.

18.   Глупости. 2 приятелки имам, мъжете им нямат книжка дори и те 6арат. За справка живея в чужбина, пътя с кола е 2000 км. как издържа жена да кара и виси по граници. Много "ограничени виждания" имаш, това ти е в главата, това виждаш. Не всички мъже имат книжка и кола, мой колега изкара на 40 г., с 2 деца са! Вой 6орега друг така и не успя да вземе книжка, ами не става, супер квалификации, топ работа 3 чужди езика ами това е, светът не свършва.

19.   За съжаление си прав. Много, много прав.

20.   Не се отчайвай, авторе!
Аз съм момиче и също преживявам същите “вълнения” като теб, че накрая и ми казват “ти заслужаваш по-добро” “проблема не е в теб, в мен е” и всякакви такива клишета от 88-ма година ;ДДД
Просто не попадаме на правилния човек за нас…
Постарай се да бъдеш по-общителен, по-деен и ще видиш нещата как ще се променят.
Другото, което съм забелязала при момчетата с голям умствен капацитет е, че често не са практични (тоест не могат да се справят с нормални задължения) или не искат да се развиват, да надскачат себе си и теудно излизат пт зоната си на комфорт, помисли и върху това.

21.   Здравей! Като за начало :това, което разбирам, е, че ти нямаш реален социален живот. Не търси жени по Интернет, защото там повечето да не ти казвам какви са. Да не говорим, че може да има извратеняци, представящи се за жени и тн. Второ, струва ми се, че избиваш комплекс за малоценност (не те плюя, а ти го казвам съвсем приятелски). Работи върху себе си буквално и преносно, и търси жени в реалния живот. Успех!

22.   Проблема е, че ги търсиш по интернет. Много малко са жените който са готови да се запознаят с мъж по интернет.
Намери си социална работа където общуваш с всякакви хора и ще срещнеш момичета. Казвам го като момче което бих казал е част от топ 1 процент и ако тръгна да си търся приятелка по интернет шанса пак ще е нисък. Просто общуването и качествата там са много по различни от тези в реалния живот. Интернета НЕ Е реалния свят…
Ако пък само по интернет можеш то - Инстаграм. Хвърляй видицата на 100 места и поне на 1-2 ще клъвне.

23.   Авторът е. Ще дам кратко мнение за всеки.

1. Благодаря ти за литературата, НО не мислиш ли, че беше доста груб, сещал съм се да чета разни „помощници“, но всеки човек ли през 2024-та се нуждае от тях, за да си намери жадже!? - глупаво е.

2. Не обръщам кой знае какво внимание на външния вид, но според вас средностатистичесите мъже трябва да се задоволяват само с жени, които не могат да предложат нищо, а „привлекателните“ са само за елита - що за сбъркан свят.

3. А ти моето лице виждал ли си го, че да знаеш какво излъчва? Имам книжка, но колата е разход, който не искам да имам. Няма да променям стила си, за да угаждам на жените, аз съм си аз. Взимам под 2000 лева.

4. Съгласен съм, но много жени гледат само парите и биха се хванали с богаташ по наследство пред бедняк с потенциал за развитие.

5. Най-накрая жена, която да има доблестта да си признае, че така стоят нещата. Радвам се, че има такива жени.

6. Да, ама НАВРЕМЕТО. И на мен преди 5-7 години ми връзваха определен брой жени, но сега всичко живо се промени и търсят нещата, които съм описал в темата.

7. Радвам се, че има и такива жени. Благодаря ти, че и ти призна за тази „любов към парите“ на повечето хора.

8. Усещат, прав си. Но за тях не визията прави мъжът - момче, а липсата на пари.

9. Ок, добре, но всичко това заради жена, която най-вероятно може да ми предложи само тялото си, а не никаквъ подкрепа по време на развитието ми като човек, всички жени искат наготово!?

10. Добър съвет, но почти всички жени ще ме помислят за откачалка, ако ги заговоря по улиците и най-вероятно ще ям бой, просто светът е станал прекалено „онлайн“. Освен на бар, но аз не ходя на барове и да „забия“ пияна жена не е постижение.

11. Това е грешка от бързане, виж че останалите и/й са ми правилни, ако по това съдиш колко умен е човек, то жалко...

12. Благодаря за оптимизма и подкрепата!

13. Светът стана прекалено материален, не само откъм пари, но и откъм това, което може да се види и докосне.

14. Първо - не си прав. И „грозна“ може да те отхвърли, точно както и „красивата“ и второ, аз не гледам външният вид, а предимно това, дали имаме общ език и ни е хубаво заедно.

16. Полезна информация, благодаря.

17. Англичанките и западно европейките са едни, българките са други - първите са свикнали да са независими и не им пречи, докато българките, почти всички де, никога не биха направили това. Ако има такива българки - това са 1% и си изкарал късмет.

18. Да, ама колегата ти е бил на 24, преди 16 години, тогава светът не беше толкова метериален, колкото сега.

19. Радвам се, че си съгласен с мен.

20. Права си. Тези клишета са пълни оправдания. Ще се постарая. Пожелавам ти успех!

24.   Оглеждам се и виждам че повечето мъже над 35гвъзраст са женени или поне са били женени някога. Следователно някой те е излъгал че 90% от мъжете са сами.
Но си мисля че е възможно доста мъже да живеят в своя си ад, и не виждам как си мислят че докато живеят в АД някой ще иска да дойде и да сподели ада им. Следователно начина е да се измъкнеш от ада си, създай си рай и всяка ще иска да е до теб в твоя рай. Съвсем не свързвам рая с пари, а с емоции и преживявания. Ако ти е готио на душата и си весел много жени ще искат да са около теб

25.   От 13 към автора. От всичко написано до момента само 16 е дал адекватен отговор, за което го аплодирам.

Както очаквано се почна да те съветват да четеш книги, да заговаряш непознати на улицата (това вече се счита за крийпи и шанса както не си топ мъж да те отрежат е почти постоянен), как материалното не е важно (а е важно) и тем подобни глупости. Тези неща са гарнитурата, за която говорих. Те няма да те направят успешен с жените, по-добре чети книги за развитие в попрището, в което искаш да работиш, отколкото да губиш време с подобни четива. Има една стара българска поговорка, която важи в днешно време напълно и тя е "Курвар и шофьор се дава от Господ".

Хора, на които им е паднало наготово от родителите и им ходят подир гъза до 30-40 г. купуват им коли, дрехи, телефони и са генетично привилегировани няма да те разберат. Това ни е част от културата все пак. Нали се сещаш, че на 18-25 г. току-що завършили училище, университет бедни студенти няма как да са събрали за нова кола, апартамент при положение, че масово хората работят за 1 до 3 хил. лв. Родителите им правят мечешка услуга на тези хора и само при един трус от родителите изпадат в комични ситуации защото не са свикнали сами да се оправят. Аз на такива им пожелавам родителите да са живи и здрави дълго време защото без тях ще умрат прави и ще психиясат.

Това е масовия случай в родината ни, има и изключения, но са малко. За тези, дето ще почнат пишат, че си противоречат само ви казвам, че всичко аз сам съм постигнал до момента и нямам побутване от никого. Уловката е, че нямам абсолютно никакво време и само работя, което най-вероятно е едно от причините за да съм сам въпреки визията ми, която описах по-горе.

Като заключение, авторе зарежи ги тези неща и се концентрирай да се развиваш в дадена професия, която сметнеш, че ще има просперитет. Повече възможности ще имаш в бъдеще. Аз така направих и пак съм самотен, но поне мога да си позволя да ми е малко по широко измежду пръстите, разбира се това е по-добре отколкото беден и самотен зависим от родител на издръжка. Успех!

26.   Доста грешно мислене. Ако ги заговаряш в социалните мрежи, виж дали снимките и това което показваш е на нужното ниво. Постарай се да си представителен, постарай се за профила си, поне да им привлечеш интереса.
Второ, няма нищо по-привлекателно от мъж, който се развива. Напиши си върху какво искаш да работиш и действай без да се разсейваш с глупости, с времето и твоето подобрение, ще видиш как все по-качествени жени ще те харесват.
Няма как да стане без да работиш над себе си, жените харесваме амбициозни мъже, дори и да няма финансова възможност сега, знаем че в бъдеще ще я има заради амбицията си. Покажи, че си амбициозен, че имаш планове за бъдещето.

28.   Аре стига ревахте бе.. като почнете да хленчите как 10% от мъжете, не знам си кво, някви измислени статистики.. абе пич.. на 100% си виждал навън как абсолютни грозници си хващат топ мадами. Отпуснати, дебели, плешиви, ниски селяци с топ мацките до тях. Това е присъщо доста на балканите. И не е до пари. Просто имат самочувствие. Забавляват мацката. Затова спри да гледаш тия redpill, blackpill и не знам си кви още мозъчно-промиващи простотии в youtube, абстрахирай се от тях, а излез навън и докосни малко трева и виж слънце. И нещата ще станат.

29.   Извинявай, . обаче вече и 18 годишните имат коли. Изтегли един заем и си купи нещо да си имаш и ти. Като не ти харесва да ходиш на фитнес, може да имаш активни хобита и да изглеждаш добре, не е нужно да си нацепен батка е зависи какво търсиш де. И е нормално мъж с пари и кола да бъде предпочетен пред теб. Дядо ти на 24 сигурно е имал 2 деца и къща а ти какво имаш, мухльо? Че се и оплакваш. На 24 би трябвало да имаш някакъв занаят и поне спестени 2000 лв. Хайде успех от една жена, която се събра с мъжа си без да е гледала парите му и колите му, просто ми хареса.

30.   Авторе, зарежи тези сайтове за запознанства! Те отдавна не стават!

Запознавай се в реалността!

Запиши се примерно да учиш висше и ще имаш много колежки...

И на 24г. си вече мъж - аз имах семейство и дете на твоята възраст....

И въобще не вярно, че за да си намериш подходяща жена за създаване на семейство - трябва да имаш кола и много пари!
Точно жени, които се впечатляват от тези неща - НЕ СА ПОДХОДЯЩИ ЗА СЕМЕЙСТВО!

Запомни от мен: първо - НАЙ-ВАЖЕН Е ВЪНШНИЯ ВИД!
Който каквото и да приказва - при първоначалното запознанство - НАЙ-ВАЖЕН Е ВЪНШНИЯ ВИД! Ако не те харесат - и 10 коли да имаш - все тая!

- второ - следващото много важно нещо е какъв е начинът ти на мислене и разсъжденията! Защото и да си красив на външен вид - ако си елементарен и кух в главата - пак няма да си намериш свястна и добра жена за създаване на семейство!

--------------------------------------------

Имаше една много добра тема по този проблем, която би трябвало да помогне и на теб, и която аз съм си запазил. Тя е в раздела Любов и Изневяра и е със заглавие:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "
http://spodeli. net/4/story-172076. html

(за да се отвори от връзката - махни интервалите в нея, защото сайтът автоматично създава два интервала,
или напиши заглавието й в Гугъла - и ще ти излезе)

Прочети я многократно като обърнеш внимание на съветите на автора, а не на хората, които спорят с него!

Там са дадени добри съвети на хората в подобно на твоето положение, ще ти копирам някои от тях и тук:

За хората, които са сами и искат да срещнат сродната си душа:

1. Трябва да търсите човек с еднакви(или поне със сходни) с вашите интереси, цели, ценности, възгледи и приоритети!

2. Трябва да бъдете много търпеливи, постоянни и упорити!

3. В никакъв случай не трябва да се обезкуражавате или отказвате, дори дълги години да няма резултат!

4. Трябва да влезете в такава среда, където има хора с близки до вашите интереси!

5. И не се отчайвайте, ако не се получава, а продължавайте да опитвате и да търсите, и да се молите на Бога за това - щом много го искате и полагате усилия, Бог накрая ще ви го даде!
(С едно изключение - ако това няма да бъде полезно за спасението на душата ви. Само в този случай Бог не изпълнява нашите молитви! )

31.   Авторе, зарежи тези сайтове за запознанства! Те отдавна не стават!

Запознавай се в реалността!

Запиши се примерно да учиш висше и ще имаш много колежки...

И на 24г. си вече мъж - аз имах семейство и дете на твоята възраст....

И въобще не вярно, че за да си намериш подходяща жена за създаване на семейство - трябва да имаш кола и много пари!
Точно жени, които се впечатляват от тези неща - НЕ СА ПОДХОДЯЩИ ЗА СЕМЕЙСТВО!

Запомни от мен: първо - НАЙ-ВАЖЕН Е ВЪНШНИЯ ВИД!
Който каквото и да приказва - при първоначалното запознанство - НАЙ-ВАЖЕН Е ВЪНШНИЯ ВИД! Ако не те харесат - и 10 коли да имаш - все тая!

- второ - следващото много важно нещо е какъв е начинът ти на мислене и разсъжденията! Защото и да си красив на външен вид - ако си елементарен и кух в главата - пак няма да си намериш свястна и добра жена за създаване на семейство!

--------------------------------------------

Имаше една много добра тема по този проблем, която би трябвало да помогне и на теб, и която аз съм си запазил. Тя е в раздела Любов и Изневяра и е със заглавие:

"За хората, които са сами, но искат да си намерят съпруг/а. "
http://spodeli. net/4/story-172076. html

(за да се отвори от връзката - махни интервалите в нея, защото сайтът автоматично създава два интервала,
или напиши заглавието й в Гугъла - и ще ти излезе)

Прочети я многократно като обърнеш внимание на съветите на автора, а не на хората, които спорят с него!

Там са дадени добри съвети на хората в подобно на твоето положение, ще ти копирам някои от тях и тук:

За хората, които са сами и искат да срещнат сродната си душа:

1. Трябва да търсите човек с еднакви(или поне със сходни) с вашите интереси, цели, ценности, възгледи и приоритети!

2. Трябва да бъдете много търпеливи, постоянни и упорити!

3. В никакъв случай не трябва да се обезкуражавате или отказвате, дори дълги години да няма резултат!

4. Трябва да влезете в такава среда, където има хора с близки до вашите интереси!

5. И не се отчайвайте, ако не се получава, а продължавайте да опитвате и да търсите, и да се молите на Бога за това - щом много го искате и полагате усилия, Бог накрая ще ви го даде!
(С едно изключение - ако това няма да бъде полезно за спасението на душата ви. Само в този случай Бог не изпълнява нашите молитви! )

32.   Виж сега, много зависи каква жена искаш да намериш. Ако търсиш силиконова "принцеса", чийто мечти стигат до шопинг в Дубай, пластична операция и някой да я издържа, си много прав, без скъпа кола, съответната физика, доходи и поведение си за никъде.
И разбира се после се оплакваш, че всички жени с натискат на 1% от мъжете.
Освен това мисля, жена съм, че търсиш на грешното място. В тия сайтове шансът за сериозна връзка е минимален, виж ако нещо за забавление за 1 нощ, може и да стане.
Защо вместо да си губиш времето там, не обърнеш внимание на срамежливата си колежка с очилата? А, да не изглежда като топ модел... обаче може да се окаже страхотен човек, но ти не го знаеш. Или сестрата на някой приятел? Може да я познаваш от дете и никога да не си я поглеждал защото за теб тя е "малката сестричка" на най-добрия ти приятел, но да се окаже, че вече е млада жена и не е леко закръглена и пъпчива като в спомените ти.
Търси жена офлайн, не в разни сайтове с фалшиви профилни снимки.

33.   Абсолютно е възможно. Мъжът ми е такъв, имаме и дете. Но като ме сваляше, той си имаше самочувствие бол и преди това връзки е имал.

34.   Първият коментар евно е писан от чат джипити. Имам отдавна подозрения, че ботове се учат на комуникация в този форум, коментар 1 е нагледен пример.

По темата, Авторе:

Всеки си има път, Път с главна буква. Живота е като един голям урок, който е различен за всеки един от нас. Ако не го научиш, ако се пробваш да го надхитриш -кръшкаш от съвестта си например, не следваш базисно-човешкия морал - просто отпадаш от него.

Да, пълно е с хора-бройлери, имащи немски коли и бицепси - хора, които като пилетата броилери живеят за да се угояват, които не носят нищо отвъд обвивката си, които са напълно взаимо-заменяеми. Те нямат дух в себе си, превзърнали са се в материални коруби, за които парите и лесните удоволствия са целта на живота им. Консролирани природни мепанизми - животни.

Е, повярвай ми - това е до време. В един момент ще се преситимс празни хора - илище изчезнемкато народ.

Чел ли си Еклесиаст - книгата на цар Соломон? Това е част от Библията. Той впрочем в следващата глава говори в "Песен на песните" колко е хубаво да правиш любов със възлюбената си. Ммхм, в Библията се говори за секс, правилно чу. Но, извън темата е това - та Пробвай да почетеш книга Еклесиаста - "суета на суетите". Кое не е така и в днешно време.

Не се впрягай за другите, гледай себе си и развитието си. И внимавай да не станеш храна за едрите световни риби - ако не си запознат с процесите, които те контролират.

35.   Ти искаш ли грозна и мързелива жена?

36.   До автора 23 от 6.
Брей, хората всичките се промениха за 5-6 години и най-вече ти.
Не усещаш ли че някъде бъркаш, че вероятно проблемът е в теб? Или е по-лесно да кажеш, че всички са сбъркани и там е драмата, ти нямаш нищо общо.
Не се ли усещаш поне малко?

37.   Иронията е, че най-много успех с жените имах като студент, когато бях тотално Орбит откъм пари и е имало случаи едвам да събера 20 лева за да сипя бензин в колата на наще или да купя евтино вино от БИЛА.

Автор е, проблемът не е, че нямаш пари, а че имаш комплекси. Това жените го надушват като акулата кръв и директно се самоотписваш още в началото.

Жените са поне няколко пъти по интуитивни от мъжете и когато си комплексиран, неуверен, смачкан и без самочувствие това им действа като охладителна течност.

Пак ти казвам, че успехи имах точно, когато бях зле с кинтите, мускулест също не съм бил, бях слаб и висок. За 2 години, даже година и половина - две имах 4 гаджета тогава и отделно съм се зарибявал с още доста мацки.

Но си имах/имам самочувствие, умея да ги разсмивам, знам какво правя. Ако си балък, дори да имаш много пари ще си жалък с пари. Това не за да те обиждам, а да знаеш, че не е ключовото парите, а какъв си ти самият.

Има примери за страшно богати мъже, които не им върви в любовта/с жените, или пък ги налазват само използвачки и материалистки. Най-очееиднивт сигурно е със Слави в България, който така и не се ожени, въпреки че е богат, известен, висок, беше и мускулест навремето и по твоите критерии трябваше да не може да се измъкне от жени.

Или Пеевски, който ходи с чалга певица, но му е ясно, че жена му е с него само за да му харчи парите. В ти сам помисли една готина мацка, чисто генетично кой ще избере - младият, красив, забавен и готин мъж(дори да няма пари) или Пеевски с парите?

В единия случай избира по сърце, в другия по интерес!

Т. Т.

38.   Глупости си написал пич. Но си млад и ти е простено. Някога и аз мислех така и си купих супер лъскаво и скъпо БМВ с голям кредит. Не станах ебач, станах собственик на БМВ. Колко прошляци без коли са с топ мацки, не е истина. Живея в малък град и се познаваме почти всички. Седя и ги гледам и ми се иска да бях млад и да бях разбрал някои неща на твоите години. Първо смени си таргета и не се занимавай с курветини златотърсачки. И да имаш лъскава кола и пари, винаги ще се намери някой с повече пари и по-хубава кола от теб и си изгорял. А най-лошото е, че ще се намери някой без пари и кола с повече привлекателни качества от теб и пак може да изгориш временно. Бях много затапен като млад и пишех същите глупости, докато един колега се разцепваше да оре из фирмата. В един момент несъзнателно започнах да го копирам в поведението, в дрехите, в разговорите му с жени. Не стана веднага и явно го правех подсъзнателно, но една сутрин след няколко години се събудих и осъзнах, че мога да избирам измежду много жени. Поведението и конверсейшъна са всичко, от мен да знаеш. Оправи си външния вид, разчупи се в разговорите, вкарай малко чувство за хумор и ще има жени. От там насетне ти ще избираш, дали да е секс за една нощ или връзка. Тренирай, за да изглеждаш добре и се дръж със самочувствие, дори да нямаш пет лева в джоба. Можеш да имаш всичко, но не се ли държиш като собственик на всичко, все тая. Жените имат някакво вътрешно усещане и надушват подсъзнателно сдуханите типове. И тогава или ги игнорират, или започват да ги използват за приятели, които да им вършат услуги. Жените искат мъж, който може да има много жени, но да избере тях. Също така те не търсят мъж, който да ги обожава и цени, те търсят такъв който да се опитат да го накарат да ги обожава и цени. И една жена може да ти прости много неща, но скуката никога. Дано си ме разбрал. Ако не си уверен как ще се справиш в секса, наеми си някаква ВИП проститутка, да те отрака и да видиш, че няма нищо страшно в това да правиш секс с красива жена, която е класи над теб. Тук ще скочат много жени, защото проститутките са им трън в очите. За мъжете като мен са нещото, по което можеш да си свериш часовника. Едно чукане с красива и възпитана жена ескорт в най лошия вариант е хилядарака на час. Кое тогава би ме накарало да търпя простотиите на някоя мърла и да купувам коли, жилища и да я влача по екзотични места само за едното чукане. Ние мъжете не търсим само секс в една жена, някои жени само това могат да ни предложат. Успех.

39.   Аз мисля, че вече единствено външния вид има значение. И то конкретно в лицето. Така предполагам.

40.   Ако наистина си хубав, повярвай ми, парите ти, колата ти и каквото и да е, няма да имат никакво значение. Явно не си чааак толкова красив.

41.   Само едно ще ти кажа - свястна жена е малко вероятно да влезе в подобен сайт, още по-малко вероятно е да се съгласи на среща.

Да не говорим, че в подбни сайтове 90% са мъже, които се борят за вниманието на 10% жени, повечето от които са или фалшиви профили, или изобщо нямат намерение да излизат по срещи, а са там за вдигане на самочувствието или просто убиване на време.

Като теглиш чертата, излиза, че за всяка жена с истински профил и имаща намерение да си търси мъж, се борят няколко десетки мъже. Е, как да стане?

42.   Не намирате добри момичета, защото ги търсите където не трябва - в социалните мрежи.
Не намирате добри момичета, защото се привличате основно от външността, мотивите ви определят накакво ще попаднете, тъй като игнорирате останалите. Комплексираните момичета, които нямат характер, интелект и качества залагат на тялото си, когато нямат друго, затова пък ще ги познаете лесно; по деколтето, маникюра, голия ханш, клина.. и т. н.

43.   Когато аз срещнах приятелят ми преди 6 години нямаше нито кола, нито хубава работа, нито тяло (кльощав беше и без почти никакви мускули на 27), и въпреки това му обърнах внимание и спах с него на втора среща. Просто има отношение и не мисли, че жените са му виновни или пък длъжни с нещо, а твоята неприязъм към жените си личи, дори и през редовете, пък ти си мисли, че не искат да са с тебе, щото си нямал някоя гробница, с която да ги разкарваш.
Ж25

44.   От 13 и 25, авторе забелязваш ли как повечето коментиращи ти говорят неща от преди 5-10-20 години как са срещнали приятеля, приятелката, как парите и визията нямат значение. Тези неща може би тогава са били актуални и работели, но живота се променя и в момента не е така. Много жени и мъже се нахвърляхте на автора без да разбирате положението, в което се намира днешната младеж. Вие, които му полите сте на 30 повечето или тези дето сте по млади сте от привилегированите генетично. Авторът, както и аз не коментираме само ученическата нагонна любов, тя не се брои, тя е временна детска игра. Тук коментираме вече хора по на 20-25 години през 2024 не 2010. Вие не разбирате, че в България положението с младежта е плачевно. Относно моя приятел, който е топ мъжага като го питам за съвет и той не може да ми даде защото и според него живеем в объркано време. Това го казва, човек на който жени му се предлагат. Горчивата истина, е че точен съвет няма какво да се направи освен да гледаш ти да си добре и да се развиваш личностно иначе те разбирам и имам емпатия към болката ти, но ще трябва да е преглътнеш и да продължиш напред сам докато евентуално срещнеш подходящия партньор. Успех!

45.   Първо си промени мирогледа. Второ си промени типът жени, които искаш. Ако искаш някакви топ пичете там без статус, кола и пари няма да стане. Такъв е светът от както свят светува. И на времето кралските особи са имали най-доброто, а селяците каквото остане за тях. Ако просто искаш да имаш момиче нормално обикновенно и в сегашното си положение може да го имаш. Ако искаш топ пиче, ще трябва да се понапънеш за статус, пари и лъскава кола. Живота не е честен знам. Но не спрямо теб, а спрямо всички. Само, че един мъж не сяда да се тръшка колко е гаден живота, а се взима в ръце.

46.   Хаха, огледай се и ще видиш, че масово хората на улицата са с ниски заплати и не добре изглеждащи и всички са обвързани. Всеки си избира партньор според стандарта му. Аз съм красива и знам как да се държа и затова имам богат мъж, но 90% от жените не могат да си хванат такъв. Те може и да искат богат мъж, но богатият мъж най-вероятно няма да ги иска и така имат 2 варианта-да си хванат мъж, който не е богат и красив или да стоят необвързани.
Спри да живееш в интернет, излез навън и виж реалността, масово на живо хората нямат нищо общо с Инстаграм и изглеждат като блъснати от камион, а богатите мъже са много малко и повечето в социалните мрежи показват фалшив стандарт на живот. Сигурна съм, че ако искаше досега щеше да си си намерил гадже, някое момиче, което не е красиво, но е интелигентно и добро, но ти гледаш кифли и после се оплакваш, че те не те искат и слагаш всички жени под общ знаменател. Разбира се, че кифлата ще иска богат мъж, а не теб, тя не ти пасва на стандарта, така че или започни да изкарваш повече пари или си вземи момиче, което не е кифла.
Не ви ли писна всеки ден да поствате такива теми, никой няма да се промени заради вас, като не харесвате меркантилни жени, тогава си вземете такива, които не са меркантилни, те са много, най-вече в България, спрете да се оплаквате за нищо, хора най-различни, хора всякакви.

47.   До номер 16.
Не е вярно. Мъжът трябва да е умен поне малко, или поне да е по-умен от жената, защото мъжът води. Аз няма да се чувствам защитена и няма да уважавам глупав мъж, защото такъв мъж не може да взима правилни решения, ще ми създаде проблеми или пък ще трябва аз да го водя, което е нелепо.

48.   , , Колко прошляци без коли са с топ мацки, не е истина"

Не, самата истина е! Просто ти няма какво друго освен bmw-то да предложиш, личи си и ти го казвам мъжката. Едно време един палячо много се чудеше, как аджеба успях да му отмъкна приятелката (Той на 23 тя на 19, аз на 29), ами с поведение, усет, маниер и пр. То тия неща са си до умения. Жената не се подмокря от лъскавото возило, а от действията на ти. Като не умееш, не чукаш.
Е, днешно време много жени се заблуждават, че играчите карат коли, ама като мина малко време с тях и разбират, че трябва да
гледат в друга посока и не е задължително да си с кола

49.   Респект към номер 38 - много правилно е усетил и обяснил нещата.
Аз съм на 46 години и в живота си съм се убедил, че за един мъж абсолютно всичко е в самочувствието. Виждал съм милионери, които се срамуват, не могат да вържат две приказки с жена и са самотни алкохолици, както и наркомани без пукнат лев, които не могат да насмогнат на жени.
Един истински мъж не се нуждае от дрехи, бради, коли, къщи, мускули, почивки в Дубай, за да спечели една жена и да я накара да се влюби в него. Това са патерици, с които мъжете без самочувствие се мъчат да компенсират неговата липса.
Истинският мъж просто е уверен в себе си. Знае, че може да се справи с всичко, което животът му поднесе. И не му пука от нищо и никого. Жените за него не са самоцел, той си е супер и сам. Не ги издига на пиедестал (тоест не ги поставя над себе си), не излъчва отчаяние, когато говори с тях. Гледа ги в очите, шегува се с тях, леко ги закача, не се страхува да ги постави на място, когато прекалят. Жената иска да усети мъжката доминация и абсолютната липса на нужда и зависимост от нейното благоволение и одобрение за каквото и да било. Истинският мъж е в състояние на мига да си тръгне от всяка жена и да не погледне повече назад, ако усети в нея липса на уважение или види, че тя не отговаря на неговите стандарти.
Аз съм женен от много дълго време, но на твоята възраст и аз изчетох някои от книгите, които са ти предложили по-горе. Направих го, защото бях ужасно срамежлив. За мен, тези теории работят, стига да схванеш основните неща. Благодарение на тях разбрах къде греша. Няма да загубиш, ако прочетеш някои от тези книги.
С времето тотално си промених поведението спрямо жените и успехите не закъсняха. Наложих си т. н Cocky&Funny стил на общуване, който жените направо обожават. Държа се с тях леко закачливо, шеговито, но нямам проблем и да ги скастря и поставя на място, когато прекалят. Никога не подхождам с намерението непременно на всяка да свалям някоя, просто се забавлявам и не ми пука. Общувам с тях, все едно са ми малки сестри.
Както казах, женен съм, жените го знаят, но само за последните три години съм получавал предложения за секс в прав текст от три колежки и две познати. Даже онзи ден жена ми се втрещи, защото заедно срещнахме пред входа една доста по-млада от нас симпатична съседка и се заговорихме нещо шеговито. И онази ни в клин, ни в ръкав се доближи до мен, докосна ме по лакътя и плъзна ръка нагоре по ръката ми.
Нито съм някакъв нацепен, нито богат, нормален средно статистически софийски леко застаряващ мъж. Е, карам чисто нов автомобил среден клас, но мога да те уверя, че той няма нищо общо с “успехите” ми с жените, защото те си бяха налице и преди колата. Искам да ти обясня, че всичко е в това как караш една жена да се чувства в твоята компания. Ако успееш да я ангажираш емоционално, твоя е. Интересното е, че няма значение дали емоциите са добри или лоши. За жените те са като наркотик. От там идва и митът, че жените харесвали лошите момчета - това са мъже на които не им пука за жената и се държат с нея хем доминантно, хем лошо. Истината е в емоцията, която жените чувстват с тях. Има го и обратното - жените лудват по разни отракани и забавни типове, които им носят положителни емоции и допамин. Аз лично съм си наложил средният стил - мога да бъда както много приятен и забавен, така и рязко да обърна палачинката, когато усетя, че жената прекалява. Това непредсказуемо поведение направи ги побърква.
От цялата ситуация, най-губещи са тотално скучните мъже, които не могат да ангажират емоционално една жена, и се мъчат компенсират с материалните си придобивки. Обикновено жените на такива мъже са напълно отегчени и изневеряват с разни отракани забавни типове или с лошите момчета :)
Съветът ми е да махнеш социалните мрежи и да търсиш контакт с жени на живо. Дръж се мъжки, бъди забавен, непукист, носи им емоции и ще видиш как никоя няма да те пита дали имаш кола и плочки на корема А и да попаднеш на такава, казваш й директно, че ТЯ не се вписва в критериите ти и й пожелаваш приятен живот. Никой мъж не заслужава да си унищожи живота със златотърсачки. Постоянно виждаме богати и известни мъже да се унижават и да стават на маймуни, заради подобни жени.

Успех ти желая!

50.   Вярно е аз съм на 23 г и събирам за кола, каквото и да си говорим щом момичето разбере че нямаш кола веднага получаваш червен картон. Поне в Бг е така...

51.   Прав си авторе! Колко девствени мъже има на по 25-30 г не е истина, може да се види и в сайта колко такива истории има. В днешно време дори и дебеланите са със самочувстние и с претенции. За всичко това според мен са виновни социалните мрежи, обикновените момчета нямат достъп до жени, освен до платени, то и за това "професията" копаньонка процъфтява толкова.

52.   Мъжът ми никога не е бил богат. Няма и кола. Заедно сме пт 16 години и не бих погшеднала друг мъж. :) Не всяка жена турси това - пари и кола. Просто гледаш на грешното място.

1-50 от 56