Споделена история от Други

Какво означава Кибертормоз
Има едни няколко индивида, които казват, че проявявам кибертормоз към момичето, което обичам. Това което правя е да я питам как е, и как е минал денят й. Въпросът ми е това може ли да се определи като Кибертормоз?

Коментари

1.   Зависи от това как тя приема общуването ви.

Ако е казала, че не иска повече да има вземане даване с теб, а ти продължаваш всеки ден да й пишеш - естествено, че това е наглост и тормоз! И ако е така - трябва да престанеш да й досаждаш и да я тормозиш, и да си търсиш друга жена, която е подходяща за твоя съпруга!

Ако тя няма нищо против да си общувате - естествено, че тогава не е тормоз!

2.   Всеки вид натрапване на нежелано внимание е тормоз, а когато е онлайн е кибер тормоз.
Ако момичето не е щастливо от съобщенията ти, да това ки е тормоз, без значение, че ти го правиш с добри намерения.

3.   Автор: нищо лошо не й казвам и не я обиждам и едва ли е толкова голям проблем, освен това тя покрива напълно моите изисквания за разлика от другите

4.   Авторе, ти май не разбираш!

Няма значение това, че тя покрива твоите изисквания - трябва и ТИ ДА ПОКРИВАШ НЕЙНИТЕ ИЗИСКВАНИЯ!

АКО ТЯ НЕ ИСКА ДА ОБЩУВА С ТЕБ - КАКВОТО И ДА Й НАПИШЕШ Е НАТРАПЧИВОСТ И ТОРМОЗ, В СЛУЧАЯ ЩОМ Е ОНЛАЙН - СИ Е КИБЕРТОРМОЗ!

Така, че остави момичето на мира и си търси подходяща жена за своя съпруга, която СЪЩО ДА ТЕ ОБИЧА!